Jump to content

Tedii

Members
 • Posts

  48
 • Joined

 • Last visited

Tedii's Achievements

Contributor

Contributor (5/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

1

Reputation

 1. W niedzielę 11.03. jeździłem.Pogoda i widoki przepiękne.Śnieg ciężki ale można było pojeździć.Powrót do auta tylko krzesełkiem. Parę uwag: skipas na grouponie o 10zł droższy i o 2 godziny krótszy i nie obowiązuje na Babie w przeciwieństwie do kupionego w kasie ?! brak połączenia wyciągów, zjedziesz do Kamiennej to już nie wrócisz na Strugi/Miziową, narty na plecy i kilometr w butach narciarskich,kuriozum na Pilsko tylko czynny orczyk, jak zjedziesz prawą stroną wylądujesz w dołku i znów z buta, mogli przynajmniej puścić talerzyk. spod baru pod wyciąg z buta,generalnie choroba naszych wyciągów że się nie zazębiają. nowe schronisko i restauracja na pierwszym piętrze-wybitnie dla narciarzy w butach narciarskich. Nic się nie da zrobić, musi przyjść Słowak i zrobić porządek. A taka fajna góra.....
 2. Byłem.Tragedia.O tej porze roku nie ma sensu tam jechać. Na czerwonej trasie zwały mokrego śniegu.W dolnej części momentami trzeba było dreptać po trawie. Dziwne, bo  na Kotelnicy warunki o niebo lepsze a przecież niżej. Może dlatego że Łomnica to południowy stok?
 3. A zostawiłeś troszeczkę śniegu, bo się wybierał do Łomnicy 1 kwietnia?
 4. Z ostatniej (dzisiejszej) chwili: u góry z Pilska na Miziową trochę twardo,lód, zero ratraka.Od Miziowej w dół super.
 5. Chamrousse. Śniegu po pachy. Słońce codziennie, widoki na Grenoble, ehhh..... Ale...! brak opadów świeżego śniegu i pojawiające się kamienie. Ogólnie bosko.
 6. Mój powiesiłem wczoraj. Liczę że do czwartku dojrzeje bo w piątek w Alpy panie w Alpy...
 7. Mosty są nieśmiertelne. Wielokrotnie już nigdzie nie było śniegu a Mosty działały. Jeździłem jak nie było autostrady.Wtedy wyciąg zaczynał się 100m niżej. Pod wyciągiem knajpa i super żarcie za normalne pieniądze. Mosty the best.
 8. Chamrousse 14-21.01.2017. Na razie jest zielono. Może coś spadnie.
 9. Kiedyś jechałem na rollkasterze w zupełnej ciemności. Nie można było się spodziewać w którą stronę skręci lub w górę czy w dół.... Mogę się tylko domyślać że właśnie takie wrażenie ma osoba niedowidząca. Dla mnie to była zabawa, dla osoby niedowidzącej jazda na nartach to wyzwanie.   szacun...
 10. W zeszłym sezonie wynająłem busa 9-cio osobowego Renault Trafic wersja wydłużona. Rewelacja. Zapomnijcie o osobówkach w dłuższe trasy. W styczniu zaklepany ten sam busik do Francji. Pełne ubezpieczenie, łańcuchy, zimówki,webasto, itd. Oszczędność ,wygoda... Sprzęt na podłodze, na to klamory, buty pod fotelami. Prowadzi się znakomicie, dobrze jak jedzie 2-3 kierowców, wtedy można jechać "ciurkiem".
 11. Piękny ośrodek. Dawno tam nie byłem. Ten orczyk jadący z górki jeszcze jest?
 12. Tak,tak. Jedynie słuszne niemieckie biuro podróży. Rezerwację robiłem w październiku. (apartament,basen,sauna,fitness,skipass,ubezpieczenie)
 13. Tyle płacimy za pobyt (apartament+skipass 6 dni) w Alpach francuskich w pierwszym tygodniu ferii...
×
×
 • Create New...