Jump to content

Skipper Kiper

Members
 • Posts

  64
 • Joined

 • Last visited

Skipper Kiper's Achievements

Contributor

Contributor (5/14)

 • Dedicated Rare
 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done

Recent Badges

0

Reputation

 1. Wygrzewałem trzykrotnie w sklepie, bez efektu. Wygrzałem punktowo w domu zgodnie z filmem, jestem zadowolony. Pozdrawiam Marek
 2. Tak przy okazji: Elon Musk, założyciel i dyrektor generalny firmy Tesla w czwartek oświadczył, że poddał się czterem testom na koronawirusa jednego dnia -dwa dały wynik pozytywny, dwa negatywny.
 3. Za Gazetą Wyborczą: Słowackie ośrodki narciarskie w Tatrach Wysokich i Niżnych Tatrach zaproponowały stworzenie punktów badań antygenów dla turystów (...) Oprócz montażu naklejek antybakteryjnych, nowego sprzętu do dezynfekcji czy przygotowania specjalnych korytarzy przed kolejkami i wyciągami jesteśmy również gotowi do udziału w bezpłatnych badaniach antygenowych” - powiedział Dušan Slavkovský, dyrektor ośrodków narciarskich TMR w Tatrach Wysokich. (...) Chcemy również rozważyć możliwość wydawania posiłków dla turystów we wnętrzach restauracji hoteli czy pensjonatów, by nie zmuszać ich do spożywania na śniegu (...) Sezon narciarski na Słowacji i w innych narciarskich krajach miałby się zacząć już za trzy tygodnie, na początku grudnia, ale od poniedziałku 2 listopada nie ma swobodnego wjazdu na Słowację - niezbędne jest posiadanie zaświadczenia o negatywnym wyniku testu na koronawirusa.
 4. Też tak kalkuluję. Poczekamy na ewentualny ruch Słowaków. Mogą mieć nóż na gardle...
 5. Byłem zdecydowany kupić, ale zacząłem się zastanawiać, ile trzeba będzie zapłacić za euro w przyszłym roku...
 6. Zrobione. Kilka minut wygrzewania punktowego, kołek, na wszelki wypadek osinowy, do środka, pozostawiony na noc, po robocie. Jeszcze testy w realu.
 7. Po powrocie z kolejnego wyjazdu, na którym zmagałem się z nieznośnym bólem małego palca lewej nogi pomimo trzykrotnego odbarczenia butów, postanowiłem wziąć sprawę w swoje ręce. Odszukałem film , z którego wynika, że wszelkie czynione przez serwisy czary mary z wygrzewaniem butów, naklejaniem pianki, ubieraniem butów, czekaniem aż wystygną i oczekiwaniem na rezultat można spokojnie włożyć miedzy bajki. Czy ktoś korzystał z podanej w filmie metody wymuszenia zmiany kształtu skorupy i utrzymania tego wymuszenia przez kilka godzin, i czy ktoś robił to samodzielnie? Wdzieczności Marek
 8. Trzy zdania po powrocie: Słońce: 5 dni z sześciu, bez tłoku na trasach. Jazda: Brevent/ Flegere Le Tour Megeve (dojazd autobusem firmy) Grand Montets Les Chouches Wjazd bez nartek na Aiguille du Midi, w cenie karnetu Ogólne wrażenia: Około dziesięciu niezbyt dużych ośrodków na szczytach okalających Chamonix, słońce oświetla stoki południowo-wschodniej części Chamonix w późniejszych godzinach dojazd skibusami, dość skomplikowana siatka połączeń i wariantów tras, często zatłoczone, część ośrodków odległa (ponad pół godziny do Le Tour), tani i dobry market Super U w centrum, niedaleko centrum Carrefour Jako fan Trzech Dolin drugi razy bym nie pojechał.
 9. Janusz, Przy Twojej jezdzie szedlbym w salomon x-race (kupilem zeszlej wiosny) albo head I-speed (jezdzilem pare razy w zeszlym sezonie-swietne) Volkl twardy i niewdzieczny na Twoim etapie. Marek
 10. Polskie sklepy zdecydowanie nie chcą mi sprzedawać. To znaczy może i chcą, ale asortyment pożal się Boże (z nielicznymi wyjątkami)
 11. Nie widzę, o jaki sklep chodzi, ale tu opis jednego z takich: http://www.skiforum....nternet-oszust/
×
×
 • Create New...