Jump to content

Skipper Kiper

Members
 • Posts

  83
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

432 profile views

Skipper Kiper's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • Reacting Well
 • Dedicated
 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter

Recent Badges

5

Reputation

 1. Na flightradarze dziś znalazłem. Prywatne loty w trzy doliny?
 2. Możesz spytać, choć już chyba po ptokach. https://restor.net.pl/narty-francja-trzy-doliny/
 3. Nagminnie na każdym wyjeździe widzę ekipę z mojego autobusu jedzącą kanapki w knajpce na stoku dokładnie pod napisem NO PICNIC. Może to jednak fragment większej całości, do której odnosi się artykuł?
 4. I jeszcze: Kiedyś braliśmy same kwatery z espacetrans.pl, zaproponowali nam ekstra samolot z transferem za 500 PLN, niestety koledzy wybrali busa.
 5. Są, ale kosztowne. Kiedyś ćwiczyliśmy bus-taxi na lotnisko w Mediolanie, wyszło koło stówy tamtejszej na głowę. Wiem o transferze do/z Genewy autobusem firmowym po drodze do L'Menuires. Ktoś się nawet niedawno ogłaszał na forum z taką możliwością. Niestety, jesteśmy jak ta królewna, co mieszkała za górami, za lasami, i wszędzie miała, k..., daleko...
 6. Przecież 4f to kompletny badziew. Wystarczy popatrzeć choćby na osobę Głównego Użytkownika.
 7. Nabyłem. Dziś przyszły. Najcieplejsze rękawice, jakie w w życiu widziałem. https://a4a.pl/product-pol-18584-Rekawice-Zimowe-Black-Diamond-RECON-MITTS-Narciarskie.html
 8. Faktycznie Ten jest taki: dorszpitery przed chwilą Gościu ze stajni Szachermachera. Trolluje na forach. Sorry za offtop.
 9. Niezbędne będzie Koledze stabilne łącze wifi, ewentualnie parę dorodnych GB w roamingu, żeby nie musiał Kolega rezygnować z swojej forumowej działalności na gazeta.pl.
 10. Parking jest na wysokosci Pavcina Lehota, bezpłatny, dalej autobusem. Na Zahradkach i w Jasnej są parkingi, w zeszłym roku jak dobrze pamietam dla sprytnej sezonówki bezpłatne, w weekend chyba trzeba bylo negocjowac przepuszczenie przez Pavciną Lehote. Info z ubiegłego sezonu.
 11. Kłopoty z krążeniem, jeśli na co dzień nic się nie dzieje, to rzadkość. Skóra rąk rzadko pęka z powodu przemarznięcia. Może się zdarzyć przy uczuleniu na mydło. Wazelina tworzy warstwę ochronną, spróbowałbym nałożyć po dokładnym wypłukaniu dłoni. Skora rąk może też pękać przy uczuleniu na substancje przy produkcji rękawic. Wazelina powinna pomóc. Ręce mniej marzną, gdy reszta ciała jest bardzo dobrze odizolowana od zimna.
×
×
 • Create New...