Jump to content

Skipper Kiper

Members
 • Posts

  85
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

714 profile views

Skipper Kiper's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • Reacting Well
 • Dedicated
 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter

Recent Badges

7

Reputation

 1. Od jakiegoś czasu spamerstwo upodobało sobie nasz portal. Proponuję prostą akcję: po napotkaniu spamerskiego posta od razu zamieszczać post pod powyższym tytułem. Na moje oko trollom szybko się znudzi ich bezskuteczna akcja.
 2. Na flightradarze dziś znalazłem. Prywatne loty w trzy doliny?
 3. Możesz spytać, choć już chyba po ptokach. https://restor.net.pl/narty-francja-trzy-doliny/
 4. Nagminnie na każdym wyjeździe widzę ekipę z mojego autobusu jedzącą kanapki w knajpce na stoku dokładnie pod napisem NO PICNIC. Może to jednak fragment większej całości, do której odnosi się artykuł?
 5. I jeszcze: Kiedyś braliśmy same kwatery z espacetrans.pl, zaproponowali nam ekstra samolot z transferem za 500 PLN, niestety koledzy wybrali busa.
 6. Są, ale kosztowne. Kiedyś ćwiczyliśmy bus-taxi na lotnisko w Mediolanie, wyszło koło stówy tamtejszej na głowę. Wiem o transferze do/z Genewy autobusem firmowym po drodze do L'Menuires. Ktoś się nawet niedawno ogłaszał na forum z taką możliwością. Niestety, jesteśmy jak ta królewna, co mieszkała za górami, za lasami, i wszędzie miała, k..., daleko...
 7. Przecież 4f to kompletny badziew. Wystarczy popatrzeć choćby na osobę Głównego Użytkownika.
 8. Nabyłem. Dziś przyszły. Najcieplejsze rękawice, jakie w w życiu widziałem. https://a4a.pl/product-pol-18584-Rekawice-Zimowe-Black-Diamond-RECON-MITTS-Narciarskie.html
 9. Faktycznie Ten jest taki: dorszpitery przed chwilą Gościu ze stajni Szachermachera. Trolluje na forach. Sorry za offtop.
 10. Niezbędne będzie Koledze stabilne łącze wifi, ewentualnie parę dorodnych GB w roamingu, żeby nie musiał Kolega rezygnować z swojej forumowej działalności na gazeta.pl.
 11. Parking jest na wysokosci Pavcina Lehota, bezpłatny, dalej autobusem. Na Zahradkach i w Jasnej są parkingi, w zeszłym roku jak dobrze pamietam dla sprytnej sezonówki bezpłatne, w weekend chyba trzeba bylo negocjowac przepuszczenie przez Pavciną Lehote. Info z ubiegłego sezonu.
×
×
 • Create New...