Jump to content

Skipper Kiper

Members
 • Posts

  90
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Skipper Kiper

 1. Skipper Kiper

  -

  -
 2. Na razie to decathlon ma go w swojej opiece.
 3. Potwierdzam. Świetnie zatrzymują wodę, nietety, glównie wewnątrz buta. W dalszych wędrówkach trzeba zaplanować wcześniejsze wyjście, żeby uwzgłędnić rosnąca czestotliwość postojów dla wylania zawartości obuwia.
 4. Oba wzmiankowane preparaty mają znaną i powszechnie uznaną skuteczność, mianowicie nieprawdopodobnie poprawiają kondycję kieszeni farmaceuty. Niestety, jest to jedyne zaobserwowane dotychczas działanie ...
 5. Od jakiegoś czasu spamerstwo upodobało sobie nasz portal. Proponuję prostą akcję: po napotkaniu spamerskiego posta od razu zamieszczać post pod powyższym tytułem. Na moje oko trollom szybko się znudzi ich bezskuteczna akcja.
 6. Na flightradarze dziś znalazłem. Prywatne loty w trzy doliny?
 7. Możesz spytać, choć już chyba po ptokach. https://restor.net.pl/narty-francja-trzy-doliny/
 8. Nagminnie na każdym wyjeździe widzę ekipę z mojego autobusu jedzącą kanapki w knajpce na stoku dokładnie pod napisem NO PICNIC. Może to jednak fragment większej całości, do której odnosi się artykuł?
 9. I jeszcze: Kiedyś braliśmy same kwatery z espacetrans.pl, zaproponowali nam ekstra samolot z transferem za 500 PLN, niestety koledzy wybrali busa.
 10. Są, ale kosztowne. Kiedyś ćwiczyliśmy bus-taxi na lotnisko w Mediolanie, wyszło koło stówy tamtejszej na głowę. Wiem o transferze do/z Genewy autobusem firmowym po drodze do L'Menuires. Ktoś się nawet niedawno ogłaszał na forum z taką możliwością. Niestety, jesteśmy jak ta królewna, co mieszkała za górami, za lasami, i wszędzie miała, k..., daleko...
 11. Przecież 4f to kompletny badziew. Wystarczy popatrzeć choćby na osobę Głównego Użytkownika.
 12. Nabyłem. Dziś przyszły. Najcieplejsze rękawice, jakie w w życiu widziałem. https://a4a.pl/product-pol-18584-Rekawice-Zimowe-Black-Diamond-RECON-MITTS-Narciarskie.html
 13. Faktycznie Ten jest taki: dorszpitery przed chwilą Gościu ze stajni Szachermachera. Trolluje na forach. Sorry za offtop.
 14. Niezbędne będzie Koledze stabilne łącze wifi, ewentualnie parę dorodnych GB w roamingu, żeby nie musiał Kolega rezygnować z swojej forumowej działalności na gazeta.pl.
 15. Parking jest na wysokosci Pavcina Lehota, bezpłatny, dalej autobusem. Na Zahradkach i w Jasnej są parkingi, w zeszłym roku jak dobrze pamietam dla sprytnej sezonówki bezpłatne, w weekend chyba trzeba bylo negocjowac przepuszczenie przez Pavciną Lehote. Info z ubiegłego sezonu.
 16. Kłopoty z krążeniem, jeśli na co dzień nic się nie dzieje, to rzadkość. Skóra rąk rzadko pęka z powodu przemarznięcia. Może się zdarzyć przy uczuleniu na mydło. Wazelina tworzy warstwę ochronną, spróbowałbym nałożyć po dokładnym wypłukaniu dłoni. Skora rąk może też pękać przy uczuleniu na substancje przy produkcji rękawic. Wazelina powinna pomóc. Ręce mniej marzną, gdy reszta ciała jest bardzo dobrze odizolowana od zimna.
 17. https://www.jasna.sk/pl/osrodek/informacje/wyciagi-i-stoki
 18. Moze jeszcze raz. Czy w przypadku dodatniego wyniku testu w dniu wyjazdu kasa na wyjazd zorganizowany przepada. Moim zdaniem to proste i istotne pytanie.
 19. Osoba zaszczepiona przed przekroczeniem granicy włoskiej musi wykonać test antygenowy (ważny 24 godziny) albo molekularny PCR (ważny 48 godzin) Co jesli w dniu wyjazdu dostanie sie dodatni wynik testu?
×
×
 • Create New...