-
Liczba zawartości
5 266 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
65
Odpowiedzi dodane przez grimson
-
-
Godzinę temu, kordiankw napisał:
Jeśli musisz tłumaczyć żart to znaczy, że nie jest śmieszny. Ja mam bardzo duże poczucie humoru, ale przywoływać jednego z największych o ile nie największego zbrodniarza w dziejach ludzkości w kontekście święta futbolu, to co najmniej brak wyczucia.
Dlatego właśnie trzeba podchodzić do tematu żartobliwie, a nie wieczna smuta czy połknięcie kija.
-
10 godzin temu, AdrianW napisał:
Bardziej bym obstawiał że Mekambe będzie za chwilę uporczywie szukał bramek za wszelką cenę żeby dogonić Leo. I myślę, że to pokazuje klasę Messiego, że stawia dobro drużyny ponad siebie a Mbappe gra wyłącznie dla siebie. Takie jest moje zdanie, mogę się oczywiście mylić. Choć druga bramka Messiego dzisiaj też ciutkę ogoistyczna...😉
może i egoistyczna, natomiast piłkarze z Argentyny widzą, że granie na Messiego przynosi efekt bramkowy. Czego nie można napisać o Portugalii oraz CR7.
-
2 godziny temu, kordiankw napisał:
Ty to jednak masz zryty beret.
nie znasz się na żartach, wyluzuj.
-
1
-
-
Zobaczymy czy CR 7 ustrzeli podwójnego hat tricka w kolejnym meczu Portugalii 😁
-
-
Ja kibicuję w tym mundialu Wyspom Zielonego Przylądka oraz Iranowi.
Oba zespoły pokazują, jak to bez super gwiazd i znanych nazwisk można grać jak równy z równym z znacznie silniejszymi drużynami.
To pokazuje piękno gry zespołowej, jak się gryzie trawę do ostatniego gwizdka, to wyniki same przychodzą.
Nie to, co naszi kopacze piłki szmacianej, którzy koncentrują się na tym, jakby tu zadać szyku, przylatując na zgrupowanie kadry helikopterem czy najnowszym SUVem od R&R.
-
-
-
33 minuty temu, Jan napisał:
no to jednak słabo kibicowałeś 😁
Wczoraj wróg praktycznie nie istniał w I połowie. W drugiej WKS padło kondycyjnie od 60 min i mecz niestety przegrało.
-
7 godzin temu, Spiochu napisał:
Byłem kiedyś w Amsterdamie ale patrząc po vlogach z Tajlandii to chyba jednak nie ta liga.
W Pattaya nie byłem nigdy i raczej się nie wybieram.
To jest głupek, nie ogarnia podstaw.
Pozdro serdeczne,
-
10.06 w Perisher mieli bajkowy warun, potem białe spłynęło:
-
42 minuty temu, Spiochu napisał:
Z Berlina za 5 kola mozna leciec. Oczywiscie opcja dla plebsu.
Ma być C, a nie klasa bydlęca 😁
-
A ja chciałem zwrócić uwagę, że najwspanialsza dziedzina nauki jaką jest geologia nie idzie w parze ze znajomością geografii.
-
Godzinę temu, Jan napisał:
?
Business Class- klasa C w samolocie.
-
Najtańsza opcja na tydzień @Jan
-
24 minuty temu, Jan napisał:
nie przypuszczam że Ciebie nie stać na bilecik do Australii
Ja latam tylko w C.
-
16 minut temu, Jan napisał:
kiedy lecisz ?
Jak mi postawisz bilety. Kiedy stawiasz?
-
-
8 minut temu, Spiochu napisał:
Nie na kazdego to dziala. Ja do tej pory slyszalem tylko ze ten Mbape dobrze kopie pilke.
Każdy robi to, do czego go Bozia stworzyła
-
6 minut temu, Spiochu napisał:
@grimsonI w czym problem?
Gwiazdy tego świata dają przykład nam, maluczkim.
-
42 minuty temu, Jan napisał:
widzę że razem z @grimsonem mocno jesteście nimi zainteresowani
Mbape nie może się mylić, był w związku z dziwadlem:
-
6 minut temu, Jan napisał:
rozumiem że masz znajomego
Lady Boya
Zazdrość to grzech
-
8 minut temu, Jan napisał:
a ile płacisz w Czarnej Górze albo w Zieleńcu ?
Ja nie muszę płacić
-
16 minut temu, brachol napisał:
Kolega ma świadomość, że nie wszystkie "Panie" to Panie?
Qlega jest pewien, że nie trafił na lady boya

FIFA World Cup 2026
w Hyde Park
Napisano
W polskiej piłce rządzi POLSKA MYŚL SZKOLENIOWA. Tylko to się liczy.