Skocz do zawartości

Gdzie na narty?

Ogólna dyskusja na temat panujących warunków, ośrodków i wyciągów narciarskich.


421 tematów w tym forum

    • 9 odpowiedzi
    • 1tys. wyświetleń
  1. skiamade wieczorna jazda

    • 5 odpowiedzi
    • 1tys. wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1tys. wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 1tys. wyświetleń
  2. Gdzie z Wrocławia na 1 dzień

    • 3 odpowiedzi
    • 1tys. wyświetleń
  3. Val di Sole w marcu - warto?

    • 2 odpowiedzi
    • 1tys. wyświetleń
  4. pytanie laika o Kasprowy - szreń

    • 5 odpowiedzi
    • 998 wyświetleń
  5. Do specjalistów od tanich kwater

    • 5 odpowiedzi
    • 994 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 989 wyświetleń
  6. Warszawa-Fugen (Zillertal)

    • 6 odpowiedzi
    • 985 wyświetleń
  7. Początkujący rusza w ALPY

    • 5 odpowiedzi
    • 974 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 967 wyświetleń
  8. Styczeń w alpach

    • 5 odpowiedzi
    • 953 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 953 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 939 wyświetleń
  9. Gdzie koło Katschberg

    • 4 odpowiedzi
    • 938 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 938 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 929 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 924 wyświetleń
  10. Lesko - Huzele?

    • 2 odpowiedzi
    • 908 wyświetleń
  11. Narty w Szwecji

    • 2 odpowiedzi
    • 899 wyświetleń
  12. tani nocleg Serfaus-Fiss-Ladis

    • 4 odpowiedzi
    • 898 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 889 wyświetleń
  13. Na narty i na sanki - tylko gdzie?

    • 0 odpowiedzi
    • 881 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 879 wyświetleń
×
×
  • Dodaj nową pozycję...