Skocz do zawartości

Gdzie na narty?

Ogólna dyskusja na temat panujących warunków, ośrodków i wyciągów narciarskich.


421 tematów w tym forum

    • 9 odpowiedzi
    • 1,8tys. wyświetleń
  1. Sylwester na stoku

    • 17 odpowiedzi
    • 1,4tys. wyświetleń
  2. Narty w Szwecji

    • 2 odpowiedzi
    • 898 wyświetleń
  3. Oświetlone stoki a alpach

    • 18 odpowiedzi
    • 2,7tys. wyświetleń
  4. Scuol w Szwajcarii

    • 1 odpowiedź
    • 769 wyświetleń
  5. Soelden czy Stubai?

    • 7 odpowiedzi
    • 1,8tys. wyświetleń
  6. Odległość Austrii od Polski.

    • 12 odpowiedzi
    • 1,5tys. wyświetleń
  7. Alta Pusteria

    • 11 odpowiedzi
    • 1,5tys. wyświetleń
  8. Katchberg-Aineck czy Obertauern

    • 10 odpowiedzi
    • 2tys. wyświetleń
  9. Gdzie koło Katschberg

    • 4 odpowiedzi
    • 938 wyświetleń
  10. 3 Doliny Francja

    • 14 odpowiedzi
    • 1,6tys. wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 878 wyświetleń
  11. Ile trwa sezon na Slowacji?

    • 10 odpowiedzi
    • 1,8tys. wyświetleń
    • 19 odpowiedzi
    • 2,1tys. wyświetleń
  12. Val di sole czy val di fiemme/fassa 1 2

    • 25 odpowiedzi
    • 4,9tys. wyświetleń
  13. Stok dla początkujących - BT/MC

    • 9 odpowiedzi
    • 1,5tys. wyświetleń
  14. VRATNA-kto był proszę o opinie

    • 11 odpowiedzi
    • 1,6tys. wyświetleń
    • 13 odpowiedzi
    • 1,4tys. wyświetleń
  15. łomnica tatrzanska,kto był???

    • 18 odpowiedzi
    • 1,7tys. wyświetleń
  16. Na narty na podróż poślubną

    • 13 odpowiedzi
    • 1,4tys. wyświetleń
  17. St. Anton/ "Ski Arlberg"

    • 1 odpowiedź
    • 785 wyświetleń
  18. Hokchar , Saalbach czy Zillertal?

    • 19 odpowiedzi
    • 1,9tys. wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1,4tys. wyświetleń
  19. Limanowa - Łysa Góra!

    • 19 odpowiedzi
    • 1,6tys. wyświetleń
  20. Nowy wyciąg w Wiśle - Malince!!

    • 9 odpowiedzi
    • 1,1tys. wyświetleń
×
×
  • Dodaj nową pozycję...