Skocz do zawartości

Gdzie na narty?

Ogólna dyskusja na temat panujących warunków, ośrodków i wyciągów narciarskich.


421 tematów w tym forum

    • 12 odpowiedzi
    • 3,2tys. wyświetleń
    • 18 odpowiedzi
    • 5,5tys. wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 873 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 770 wyświetleń
  1. Rycerka

    • 2 odpowiedzi
    • 1,1tys. wyświetleń
  2. saalbach

    • 1 odpowiedź
    • 2,5tys. wyświetleń
  3. Saalbach czy Bad Gastein?

    • 0 odpowiedzi
    • 2,8tys. wyświetleń
  4. Saalbach czy Bad Gastein?

    • 10 odpowiedzi
    • 6,4tys. wyświetleń
  5. saalbach czy flachau

    • 15 odpowiedzi
    • 5,9tys. wyświetleń
  6. saalbach czy zell am ziller

    • 3 odpowiedzi
    • 2,5tys. wyświetleń
  7. saalbach po 22 marca?

    • 3 odpowiedzi
    • 2,6tys. wyświetleń
  8. Saas Fee Szwjacaria

    • 5 odpowiedzi
    • 1,3tys. wyświetleń
  9. Santa Caterina

    • 10 odpowiedzi
    • 1,1tys. wyświetleń
  10. Schladming - Dachstein

    • 6 odpowiedzi
    • 2,3tys. wyświetleń
  11. Schladming Planai Roohmos

    • 1 odpowiedź
    • 763 wyświetleń
  12. Scuol w Szwajcarii

    • 1 odpowiedź
    • 769 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 8tys. wyświetleń
  13. Sella Ronda w grudniu lub marcu? 1 2

    • 39 odpowiedzi
    • 5,6tys. wyświetleń
  14. Sensowny ośrodek w Polsce? 1 2

    • 36 odpowiedzi
    • 6,4tys. wyświetleń
  15. serfaus czy sella ronda

    • 19 odpowiedzi
    • 3,3tys. wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 989 wyświetleń
  16. Serfaus-Fis-Ladis: kto był?

    • 7 odpowiedzi
    • 1,1tys. wyświetleń
  17. Sestriere - jaki macie doświadczenia?

    • 4 odpowiedzi
    • 1,7tys. wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 967 wyświetleń
  18. SIEDEM DOLIN - ciekawy projekt 1 2

    • 42 odpowiedzi
    • 3,7tys. wyświetleń
×
×
  • Dodaj nową pozycję...