Skocz do zawartości

Gdzie na narty?

Ogólna dyskusja na temat panujących warunków, ośrodków i wyciągów narciarskich.


421 tematów w tym forum

    • 8 odpowiedzi
    • 1,4tys. wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 8tys. wyświetleń
  1. Zieleniec - stok dla całej rodziny

    • 7 odpowiedzi
    • 1,4tys. wyświetleń
  2. Testy nart- gdzie i kiedy?

    • 7 odpowiedzi
    • 1,3tys. wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 1,1tys. wyświetleń
  3. Serfaus-Fis-Ladis: kto był?

    • 7 odpowiedzi
    • 1,1tys. wyświetleń
  4. Jak działa free ski?

    • 7 odpowiedzi
    • 1,4tys. wyświetleń
  5. Soelden czy Stubai?

    • 7 odpowiedzi
    • 1,8tys. wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 2,6tys. wyświetleń
  6. Val thorens czy Orelle kiedy?

    • 7 odpowiedzi
    • 5,2tys. wyświetleń
  7. Co to za stacja narciarska?

    • 7 odpowiedzi
    • 4,5tys. wyświetleń
  8. Wisła latem

    • 7 odpowiedzi
    • 4,6tys. wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 1,1tys. wyświetleń
  9. Gdzie na narty w sierpniu?

    • 6 odpowiedzi
    • 1,5tys. wyświetleń
  10. Warszawa-Fugen (Zillertal)

    • 6 odpowiedzi
    • 985 wyświetleń
  11. Ski Juwel czy Nauders?

    • 6 odpowiedzi
    • 4tys. wyświetleń
  12. Dolina Aosty czy Cortina?

    • 6 odpowiedzi
    • 2,4tys. wyświetleń
  13. Schladming - Dachstein

    • 6 odpowiedzi
    • 2,3tys. wyświetleń
  14. Imienny skipass?

    • 6 odpowiedzi
    • 1,6tys. wyświetleń
  15. Szczyrk czy inne ośrodki?

    • 6 odpowiedzi
    • 3,4tys. wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 2,1tys. wyświetleń
  16. Na narty pociagiem

    • 6 odpowiedzi
    • 1,3tys. wyświetleń
  17. Gdzie na narty latem w Europie ??????

    • 6 odpowiedzi
    • 1,1tys. wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 953 wyświetleń
  18. Czechy lub słowacja

    • 6 odpowiedzi
    • 847 wyświetleń
×
×
  • Dodaj nową pozycję...