Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. grimson

    Drony

    Czy nie jest to dobry pomysł, żeby SkiForum wystawiło tych czterech pancernych do T72 [o ile ostatni nie poszedł na wschód], lub do Leoparda? Odpicować taki czołg, dać mocne hasła na burty, typu "śmierć moskalom", lub "wieczna przyjaźń polsko-banderowska" i ogień na wschód. Jestem pewien że live na YT zebrałby całkiem spore grono obserwujących poczynania dzielnej załogi.
  3. Edwin

    Drony

    Mikoś, Ty to chyba w służbach wywiadowczych dorabiasz,bo Twoje wrzuty o ludziach i wiedzy o nich mnie przerażają 😊 czytając opinie kim jest Fredo,czy Janek Kowal zza oceanu lata temu😁
  4. Victor

    Drony

    Jeżeli trzeba będzie to się stawie-spokojna Twoja 😉 nie pękam a żyć wiecznie nie będę . Ale jak już zauważyłeś cała moja rodzina jest z prawej strony Wisły ogólnie to Lubelszczyzna regiony największego zakładu chemicznego w kraju ..wystarczy jedna zabłąkana rakieta żeby ah nawet nie chcę myśleć …mojej żony rodzice i rodzina są z północnego wschodu także punkt siedzenia .. koledzy 🤷‍♂️ Jezeli jesteśmy już w tej wojnie jak napisał Wujot to moim skromnym czas atakować i się bronić . Amerykanie ostatnio pokazali że potrafią zrobić szybki nalot - Iran , Izralska armia potrafi zrównać z ziemią całą strefę Gazy jak niemieccy naziści Warszawę po powstaniu , nasi byli już w Iraku i Afganistanie więc qwa nie wiem na co jeszcze czekamy idąc myślą Wiesława.
  5. Mikoski

    Drony

    Wracaj w twoje rodzinne strony i strzelaj kapiszonami do tego co nadleci. W Belgii połowa Białegostoku siedzi to chyba twoje okolice?
  6. Wujot2

    Drony

    Jestem zupełnie wyluzowany, nie lubię jednak osobistych wstawek (@grimson). Victorowi dostało się przy okazji no bo przyznaj sam w razie wojny z rosją Wrocław może spać spokojnie, albo atak wyprzedzający??? Naprawdę?
  7. Victor

    Drony

    Spokojnie nikt nikogo tu nie będzie zabijał a ataki personalne uważam za dziecinadę szczególnie jeżeli ktoś pisze tak :
  8. Dzisiaj
  9. Edwin

    Drony

    Sory Wujot ,ale każdy ma swoje zdanie ,a Ty stawiasz się w tej chwili że Ty i tylko Ty masz rację,reszta która się nie zgadza z Twoim zdaniem, to debile trolle itp. idź na rower jutro bo jak widzę wszelkie Media tak piorą mózgi że za chwilę sami się pozabijacie.
  10. Marku. To o czym mówisz napisał Mitek odnosząc się do konkretnego filmu i w zasadzie się z nim zgadzam. Na tym etapie nie było mowy o slalomie czy innych zawodach. Ot bardzo dobrze wykonany krótki skręt którym, nie gorzej pojedzie kilkudziesięciu narciarzy których znam ze mną włącznie. Przepraszam za nieskromną ocenę własnych umiejętności.. Właściwie bez problemu pojedzie tak każdy, młody polski instruktor który zaczął szkolenie odkąd wprowadzono do programu jazdę sportową. ( Czego nie ma dalej np. w Kanadzie) Starsi, dobrzy instruktorzy jeżdżą takie rzeczy z definicji. Przy okazji poziom i estetyka jazdy naszych instruktorów SITN w tej chwili PODOBA mi się bardziej od co najmniej dwóch szkół z krajów alpejskich + ameryka. Nikt nie próbował z Nicolo porównywać się na tykach SL. To zupełnie inna umiejętność narciarska. Każdy kto choć 5 lat trenował w klubie i nawet był średnio zdolny jest poza zasięgiem 99,9% forumowiczów. Załączam wspomniany film. Dobry instruktorski styl i raptem tyle.
  11. Victor

    Drony

    Niedźwiedź Wrocławia nie będzie atakował więc możesz spać spokojnie w odróżnieniu od tych z północno wschodniej części Polski części najmniej zaludnionej ale też bardzo ciężkiej terenowo i jakże kluczowej w odcięciu Litwy Łotwy i Estonii .
  12. Wujot2

    Drony

    Klon grimsona czy cuś? Epidemia???
  13. Victor

    Drony

    Jeżeli tak już mocno bijesz do tej wojny to najlepszą obroną jest atak. Ci obrońcy (Jankesi) swiatowej demokracji powinni już dziś-teraz zrównać z ziemią cały obwód królewiecki i niech tam na stałe stacjonują mając oko na Litwę Łotwę i całą tą północną flanke - moskale po takim ataku zesrali by się w gacie . Oczywiste,że równoczesny atak powinien być przeprowadzony na te 30/40 tys wojsk radzieckich które obecnie mają ćwiczenia przy naszej granicy. Tu przykład dla narodu dzielnego w bojach historycznych powinni dać Ci z Wiejskiej jako pierwsza formacja atakująca niedźwiedzia. To pokazało by że mamy jaja a tak jakoś wydaje mi się że jesteśmy lub możemy być szczególnie mieszkańcy od centrum po północny wschód -oby nie 🙏w czarnej dupie jeżeli to oni faktycznie przeprowadzą pierwszy atak .
  14. grimson

    Drony

    Nie po chuja. Jak pójdziesz bić Moskala to pomścisz kable telekomunikacyjne, spalone magazyny i zagłuszone GPS. Brzmi jak plan.
  15. Dla Ciebie wrzucam ponownie Joana Verdu. Usunąłem ponieważ bałem się posądzania o treści seksistowskie. Cieszę się z normalności przynajmniej części kobiet. To jak? Joan dobry slalomista?
  16. Edwin

    Drony

    A akcja była taka, że podczas wojny babka mieszkała w Warszawie i o ile dziadek spierdolił z dwóch obozów w Niemczech,to z trzeciego gdzie ruskie wywieźli już nie,a że babka urodziła moją mamę to pojechała sama na zachód.
  17. Ja tam wolę oglądać takich mistrzów w wersji, którą Jerzy usunął ze swojego postu. Przynajmniej wiem co na co patrzeć, na co zwrócić szczególną uwagę i co ocenić. (😉)
  18. Wujot2

    Drony

    No i po chuja ten tekst. Zanim coś palniesz z dupy strony to zastanów się chwilkę. Bo znów wychodzisz na idiotę.
  19. Edwin

    Drony

    Drzewo genealogiczne mam wysłać😁, przecież chyba wiesz czyje to były ziemię przed wojną. Ale Księstwo Świdnicko - Jaworskie i piękne tereny tutaj mają się dobrze. I jak by co, to żadna Ruska onuca tych ziem nie przejmie,bo przyjaciele z zachodu się o to postarają,wciąż uważają te tereny za" swoje "i nie mogą się z tym pogodzić 😊 Jak by co to 20 km od chaty mam kompleks Riese w Górach Sowich😊 Łomża z rodu Zagłobów i Pogwizdów okolice Bochni czyli pijackie geny😊
  20. Nie Ty - tylko ogólne stwierdzenie forumowe ws do narciarzy, którzy znaleźli niszę w postaci autopromocji w necie. Jeżdżą tak, a nie inaczej, mnie osobiście mało się wizualnie ta jazda podoba. Są tacy, których mogę oglądać, a też tacy od których mnie odrzuca. Zupełnie nie trafia do mnie azjatycki styl jazdy, ale nigdy bym nie stwierdził, że to narciarze nie potrafiący jeździć. Jeżdżą stylem, który do mnie nie trafia. Jak samochody, Toyoty do bardzo dobre samochody, ale mnie się osobiście nie podobają. pozdro
  21. grimson

    Drony

    Daj przykład. Weź karabin i idź na front.
  22. Ło matko. Gdzie tak napisałem ?
  23. Tak Jureczku, wiem ale w PŚ się zdarzają przypadki że nawet 30 nie jest sklasyfikowanych. A startuje z 100-ka. Jurek - to nie kwestia Twojego gustu, bo jest tylko Twój. Co ci się podoba to tylko wyłącznie Twoja sprawa. Głosowanie było proste, dwóch pacjentów do wyboru, trzeba zagłosować, no chyba jak Konfederacja wstrzymać wie od głosu, bo oni nigdy nie mają swojego zdania. Mnie osobiście także się bardziej podoba jazda Verdu, jest bardziej zawadiacka. Ale stwierdzenie, że każdy tak zjedzie jak Colombi, bo jest wylizane to pierdolenie o Chopinie. pozdro
  24. Mikoski

    Drony

    Dolnośląskie od pokoleń ? Czy akcja Wisła?
  25. Wujot2

    Drony

    Oczywiste jest, ze powinniśmy mieć obserwatorów na Ukrainie. I to cały czas. Oczywiste jest, że premier i prezydent nie powinni o tym w ogóle gadać. Poza jakimiś ogólnikami. A jak ktoś by naciskał to odpowiedzieć, że na takie informacje tylko czekają moskale. Mamy wojnę. Już teraz. Rosja podpala, zagłusza sygnały GPS, próbuje uszkadzać infrastrukturę podmorską. Testuje i bada nasze systemy obronne. Czego tu nie rozumiecie???
  26. Edwin

    Drony

    A ja dzisiaj w TV która mówi prawdę i tylko prawdę usłyszałem że zestrzelili tylko cztery, które były uzbrojone i kierowały się na hab w Rzeszowie
  27. Gwoli ścisłości użyłem zwrotu " na 36 SKLASYFIKOWANYCH" Więc bez manipulacji proszę. Całą resztę o której mówisz piszę w każdym swoim poście. Może mi się chyba podobać styl innego zawodnika niż innym. No chyba, że nie może. To jednak nie mój problem.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...