Skocz do zawartości

Zdjęcie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 Buzz

Buzz

Użytkownik

• PipPipPip
  • 336 postów
  • Na forum od: 10.2006
61
  • Umiejętności: 7
  • Gliwice

Napisano 26 sierpień 2013 - 07:14

Właśnie wróciłem od ortopedy.Na podstawie ww. wyników z rezonansu lekarz stwierdził że on by się zdecydowałna zabieg na moim miejscu bo z tego co on czyta na rezonansie to chrząstka jest w FATALNYM stanie, ze mam bardzo duzo uszkodzen i jak tego nie zrobie w najblizszym czasie to w przyszłosci tylko endoproteza bo sie wyciera chrzastka i bede mial po kolanie:(:(:(... co o tym sadzicie?? ja sie nie zgodzilem na zabieg ,raz na zcas cos czuje w tym kolanie ale pracuje bardzo ciezko na kolanach i duzo na rowerze pokonuje kilometrów

W jaki sposób on chce naprawić chrzastke?
---- o --- _ --__/__ , Buzz :D ^^^^^^^^^^^^^^

#22 tomciopaluch22

tomciopaluch22

Użytkownik

• Pip
  • 42 postów
  • Na forum od: 12.2012
2

Napisano 26 sierpień 2013 - 19:45

Nie mam pojęcia ale ten lekarz wręcz naciska żebym szedł na artroskopie. Twierdził że co trzeba bedzie to się wytnie, zrobi się plastyke jakąs i po tygodniu lub dwóch wracam do pełni sprawności. :).. a ze te ww. wyniki sa bardzo złe i moje kolano to porażka według tego rezonansu.;/

#23 tomciopaluch22

tomciopaluch22

Użytkownik

• Pip
  • 42 postów
2

Napisano 02 wrzesień 2013 - 13:43

Co za kraj;/ dzis na komisji ZUS o ustalenie uszczerbku na zdrowiu po wypadku w pracy badal mnie lekarz INTERNISTA ktory nie zapoznał się z dokumentacja medyczna jaka przesłałem i po zgieciu i wyprostowaniu nogi stwierdzil ze przyznaje mi 0 ZERO uszczerbku na zdrowiu bo moge ruszac noga . PARANOJA.

#24 tomciopaluch22

tomciopaluch22

Użytkownik

• Pip
  • 42 postów
2

Napisano 26 wrzesień 2013 - 18:44

do pana Jana Kovala- czy odpłatnie udzieli pan dokłądnych porad co mam robić lub da pan jakaś rozpiske z cwiczeniami jakie mam wykonywac aby bylo lepiej lub nie bylo gorzej???

Dzis byłem prywatnie u fizjo i stwierdził ze jest zle ale artroskopia teraz juz nie ma sensu bo i tak chondromalacja 3/4 nie jest do wyleczenia. ze na artro zdecydowac sie dopiero jak kolano bedzie utrudniac bardzo funkcjonowanie. Nie dał zadnych cwiczen, nic nie zalecil. Stweirdzil ze zapobiegawczo 2 razy do roku robic serie zabiegów ( magnez, laser itp) łykac jakis suplement i czekac. bo moze mi rozwalic kolano za rok , dwa lub za 20 lat.Teraz juz nic nie da sie zrobic ;/

We wtorek ide juz do 3 ortopedy prywatnie znowu i az sie boje co on mi powie. Kazdy mówi co innego a kolano pobolewa a boje sie ze bedzie bardziej bolalo ;/ a pracowac musze

#25 Franciszek

Franciszek

Użytkownik

• Pip
  • 98 postów
  • Na forum od: 11.2007
35
  • Umiejętności: 7
  • Wielkopolska

Napisano 05 styczeń 2014 - 12:43

do pana Jana Kovala- czy odpłatnie udzieli pan dokłądnych porad co mam robić lub da pan jakaś rozpiske z cwiczeniami jakie mam wykonywac aby bylo lepiej lub nie bylo gorzej???

Dzis byłem prywatnie u fizjo i stwierdził ze jest zle ale artroskopia teraz juz nie ma sensu bo i tak chondromalacja 3/4 nie jest do wyleczenia. ze na artro zdecydowac sie dopiero jak kolano bedzie utrudniac bardzo funkcjonowanie. Nie dał zadnych cwiczen, nic nie zalecil. Stweirdzil ze zapobiegawczo 2 razy do roku robic serie zabiegów ( magnez, laser itp) łykac jakis suplement i czekac. bo moze mi rozwalic kolano za rok , dwa lub za 20 lat.Teraz juz nic nie da sie zrobic ;/

We wtorek ide juz do 3 ortopedy prywatnie znowu i az sie boje co on mi powie. Kazdy mówi co innego a kolano pobolewa a boje sie ze bedzie bardziej bolalo ;/ a pracowac musze

Witam

Minał kwartał i ci z Twoim kolanem zdrowe ?

na co zdecydowałeś się?

[COLOR="Red"][/COLOR][FONT="Arial Black"][/FONT][FONT="Garamond"]:rolleyes: W CIEKAWYM ŻYCIU JEDYNĄ RZECZĄ STAŁĄ SĄ ZMIANY [COLOR="Red"][/COLOR]:)[/FONT]