Skocz do zawartości

Trochę HUMORU


tatuzo

Rekomendowane odpowiedzi

No fakt, ale ta segregacja odpadów to jeden z najbardziej schrzanionych projektów  - z czysto organizacyjnego punktu widzenia.

 

Bez studiów z biochemii, inżynierii materiałowej i rolnictwa za nic nie wiadomo gdzie co wrzucić :)

Gdzie wrzucić np. paczkę po papierosach ? Do plastyku (opakowanie paczki), metalu (folia w środku) czy papieru (cała reszta) ?

Kości po rosole oczywiście nie do "organicznych" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co w ogóle jeździć w takie miejsca ? :D

 

Między Jarosławcem a Darłowem, Między Helem a Juratą całymi kilometrami ciągną się puste, szerokie, piękne plaże a obok ścieżka rowerowa ...

Od dziecka nie przypominam sobie takich widoków : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co w ogóle jeździć w takie miejsca ? :D

Między Jarosławcem a Darłowem, Między Helem a Juratą całymi kilometrami ciągną się puste, szerokie, piękne plaże a obok ścieżka rowerowa ...
Od dziecka nie przypominam sobie takich widoków : )

Odpowiem, nie tylko dlatego, że wybieramy się do Karwi na przełomie sierpnia i września. Bliskość plaży. Brak skarpy. Piaszczysta plaża bez kamieni. PS fotka z Lubiatowa, z zeszłego roku, tam jest akurat wąsko.

Załączone miniatury

  • DSC_1135.JPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starszy mężczyzna jedzie 150kmh swoim nowym wymarzonym Kawasaki H2, patrząc w lusterka widzi jadącą za nim policję. Przyśpiesza do 200, 250, 300, nagle pomyślał, "jestem już na to za stary", zjechał więc na pobocze i czeka aż policja go dogoni.

Policjant podchodzi do niego, spogląda na zegarek i mówi, "Proszę Pana, za 15 minut kończę zmianę, dzisiaj jest Piątek a ja mam wolny weekend, który spędzam z rodziną. Jeśli poda mi Pan dobry powód dlaczego jechał tak szybko, taki którego jeszcze nie słyszałem, to Pana puszczę".

Mężczyzna spojrzał poważnie na policjanta i mówi, " wiele lat temu moja żona uciekła z policjantem, myślałem, że wiezie ją Pan z powrotem".

Policjant odszedł mówiąc, "życzę Panu miłego dnia".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...