Skocz do zawartościtechset

Rejestracja: 11 gru 2010
Poza forum Ostatnio: wczoraj, 17:05
-----

Moje posty

W temacie: Filmiki poglądowe, progres

17 luty 2020 - 12:01

Oui. A raczej na 99% (w sensie, że to jest ta osoba o której ja pisałem to 100%, natomiast na 99% zgrał mi się opis z opisem a_seniora).

 

Kuba

 

P.S. Przy okazji warto wspomnieć, że Iwona jest jedną z czołowych polskich zawodniczek polskiej sceny MTB Enduro.

 

Świetnie wspominam kurs u niej w 2013, udało mi się zrobić duży progres. Bardzo dobre podejście do kursantów oraz prezentacja ewolucji na takim poziomie, że jakie by nie były warunki, zawsze tak samo ładnie :)


W temacie: Filmiki poglądowe, progres

17 luty 2020 - 10:58

I jeszcze mi się przypomniało a propos Polczakówki. Często tam bywałem w weekendy a nawet wieczory na początku tego wieku. Wtedy carving nie był jeszcze zbyt powszechny, ale niektórzy już go próbowali. Moją uwagę zwróciła zgrabna 15 letnia dziewczyna ślicznie jeżdżąca carvingiem (jak Szevczi). Przez przypadek (zapewniam, że to był przypadek :)) jechałem z nią orczykiem. Powiedziała mi, że jest stąd i sama nauczyła się jeździć na nartach. Nie mogłem się temu nadziwić. Po latach niejaki KubaR, który tu także bywa wyjaśnił mi, że owa dziewczyna w międzyczasie skończyła studia AWF, zdobyła stopień instruktora i dopiero teraz świetnie jeździ i uczy innych. Może podeślę je moje wnuki jak podrosną. :)

Czy to może Iwona z Eskimo? Najlepsza instruktorka z jaką miałem okazję jeździć :)


W temacie: Moje wielkie, greckie śmiganie :)

16 luty 2020 - 09:32

Fajna relacja, dzięki.

W temacie: Konto bankowe na wyjazdy za granicę

12 luty 2020 - 22:57

Wszyscy wprowadzą wkrótce weryfikację zdalną, kwestia czasu. PKO już ma, inni możliwe, że też. Naprawdę nie wiem skąd założenie, że akurat Revolut sprzeda Wasze lub może raczej nasze dane.
Pozatym weryfikacja posiadając kopie jest efektywniejsza niż „pokazanie” w banku. Mi kiedyś w mbanku dowód sprawdzał kurier. Na pewno był szkolony z weryfikacji dokumentów.

W temacie: Konto bankowe na wyjazdy za granicę

12 luty 2020 - 21:16

Skąd zdziwienie dowodami? W jakiej instytucji finansowej w tej chwili można otworzyć konto bez rejestracji i weryfikacji danych? Przecież oni sa zmuszeni do weryfikacjo tożsamości przepisami.