Skocz do zawartości

Narty allround dla początkującego.


plubart

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

I jeszcze...

Firmy od zawsze wymyślały różne bajery, żeby nas wkręcić. Na Skionline  w rubryce technologie jest 355 rekordów, z których jakieś 5% to rzeczywisty opis technologii a 95% to opisy różnych gówien i bajerów mających dać nam znakomitą kontrolę, pewność, szybkość nauki, trzymanie, brak wibracji, różną sztywność w zależności od temperatury, niesamowity docisk itd.

To w większości stek bzdur obliczony na nabicie w butle ludzi o małej wiedzy.

Szczytem - dla mnie - była kolekcja Harmony Rossignola - chyba 2008 czy 2009 rok. Choć jest to firma, którą znam dobrze i od zawsze robi znakomite narty i rzadko na innych jeżdżę, to prezentując Harmony zajęło również palmę pierwszeństwa w durnych pomysłach.

Pozdrowienia

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że udało się bardzo ładnie rozwinąć ten wątek 🙂 Dziękuję wszystkim za pomoc i rozwianie obaw. Pewną wartością dodaną dla większej dlugości będzie zatem też wymuszenie wypracowania lepszej techniki. Kupię 177cm i pracujemy nad podstawami.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.02.2024 o 18:04, Mitek napisał:

Cześć

I jeszcze...

Firmy od zawsze wymyślały różne bajery, żeby nas wkręcić. Na Skionline  w rubryce technologie jest 355 rekordów, z których jakieś 5% to rzeczywisty opis technologii a 95% to opisy różnych gówien i bajerów mających dać nam znakomitą kontrolę, pewność, szybkość nauki, trzymanie, brak wibracji, różną sztywność w zależności od temperatury, niesamowity docisk itd.

To w większości stek bzdur obliczony na nabicie w butle ludzi o małej wiedzy.

Szczytem - dla mnie - była kolekcja Harmony Rossignola - chyba 2008 czy 2009 rok. Choć jest to firma, którą znam dobrze i od zawsze robi znakomite narty i rzadko na innych jeżdżę, to prezentując Harmony zajęło również palmę pierwszeństwa w durnych pomysłach.

Pozdrowienia

Ja tam nie wiem, mnie bawi ten wichajster na nosie Volkli, którego już nie dają w nowych sezonach 🙂 nic nie daje, ale śmieszny 🙂 

Moje narty: wzrost +5. Wystarczy czy kupować dłuższe ?

Edytowane przez mario33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, mario33 napisał:

Ja tam nie wiem, mnie bawi ten wichajster na nosie Volkli, którego już nie dają w nowych sezonach 🙂 nic nie daje, ale śmieszny 🙂 

Moje narty: wzrost +5. Wystarczy czy kupować dłuższe ?

ja mam takie wzrost +7 😅 Jedyny minus, to stanie w kolejkach przy wyciągu...

Edytowane przez nikon255
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...