Skocz do zawartości

Pogoda Na Sezon Zimowy 2007/2008/2009


Voytheck

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mnie sie zdaje że poniedziałek,wtorek,środe (następnego tygodnia) przyjdzie zima:D;):D

www.wetterzentrale.de/topkarten (mas mnóstwo):D Zima cholera od połowy następnego tygodnia, dopiero :D

nie umiem tych modeli czytać:(

Użytkownik jark edytował ten post 02 grudzień 2008 - 21:53 scalone posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na święta odwilż, może nie. Jeśli śnieg zacznie sypać od 15 grudnia 2008, to... na święta wypada odwilż? :confused: Ups... Jeszcze za wcześnie, czyżby miał się sprawdzić grudzień zmieniony z TP, udało im się poprawić, wcześniej zapowidali mrożny i śnieżny, teraz morkty i deszczowy, hmmm, może będzie, mokry deszczowy (już był, no, jeszcze kilka dni taki będzie), teraz zaś śnieżny i mroźny? Tak, napewno tak będzie ... :) Trochę zawcześnie jeszcze prognozować, na modelach widać ochłodzenie, ale jakie duże i czy z opadami, to nawet prognozy na następny dzień nie są w stanie zagwarantować, na TVNie i TVP i Meteo.Group, zapowidali śnieg i śnieg i śnieg, i jeszcze raz śnieg, a sypało tak konkretnie w sobotę kilka razy, a potem śnieg tylko na mapce u Kreta był... No, oby coś przywiało już w następnym tygodniu... coś śnieżnego z mrozikiem. :D

Użytkownik piotrek88 edytował ten post 02 grudzień 2008 - 22:18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie dzisiaj były 4 pory roku :D:p Rano obudziła mnie burza:eek: Jak jechałem do szkoły to zaczął padać deszcz. A jak wracałem to zaczęło SYPAĆ śniegiem i to ostro:D Mieszkam w Skandynawii a dokładnie Szwecja i dla mnie to duże zaskoczenie że tutaj i o tej porze burze:p Przecież mamy GRUDZIEŃ:( Tą pogodę to już całkiem pokręciło!!:confused:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobra, a zacząłeś już jezdzić, czy tak jak ja wyczekujesz zeby dopiero kupić narty ?

Ja mam zamiar kupić sobie narty ale już jezdziłem kilka razy bo wypożyczałem w Zakopanym i w Krynicy, może w sobote kupię :D

Użytkownik kobra edytował ten post 03 grudzień 2008 - 15:04

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde dziwne... W Hiszpanii śnieżyce we Włoszech też śnieg a Polska o wiele bliżej koła podbiegunowego i lipton... Mógłby przyjść jakiś niż z koła podbiegunowego albo z Grenlandii. Ja cały czas TVN Meteo on i tylko słucham i mnie kur**** bierze jak słysze że We Włoszech po 2,5 m śniegu :(

ja mam to samo................. nówki dragony obok fotela stoją.....,nartki wyostrzone,urlop w zapasie a tu taka lipa...... pozdrawiam sedecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym wlasnie sie objawia globalne ocieplenie - wszystko sie miesza i to co nie jest tak jak zwykle zdarza sie coraz czesciej - zalecam lekture na temat ochrony środowiska i obecnego stanu atmosfery i emisji np CO2, a nie wypisywanie ze nic sie nie zmieniło -GAWEL

miesza to sie ludziom w glowach przez jedna wielka propagande na temat globalnego ocieplenia !!! lepiej otworzcie oczy na inne opinie i badania a nie tylko telewizja telewizja http://www.skiforum....ead.php?t=17523
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śnieg najwcześniej zacznie padać w połowie następnego tygodnia ,jeżeli nietypowe jak na tę porę roku układy otrzusną się na wschód, co jest 0 prawdopodobne, bo one w tym rejonie siedzą juz od sierpnia i nawet nie zamierzają uciec. Czyżby ulokowały się już na zawsze? Susza u mnie okropna, mija 42. dzień,kiedy opady nie przekraczają 1 mm w ciągu 24 h. Brawo wyże!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ochłodzenie powinno przyjść w przyszłym tygodniu - tak zapowiada wiekszość portali (stacji TV) i zapewne ruszy znów naśnieżanie tras, pytanie tyl;ko jak długo wytrzyma... żeby tak ponad tydzień to będzie super, bo pewnie większość stacji by wtedy ruszyła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 grudzień: w 2007 +21 st.C, w 2001 -9st.C ( w 98r: -6st.C) Ta informacje mozna miedzy bajki wlozyc. 5 XII 2007 w Rzeszowie bylo +6. Nigdzie w kraju w grudniu temperatura nie przekroczyla 20 stopni, rekord to 19.5 o ile pamietam. W styczniu rekord to 17 stopni w Jeleniej Gorze w 1993. Skąt mam wziąć ten Wrf Albo tak jak powiedzial Mateusz, lub testowe wyniki mozesz obejrzec na stronie http://www.gfspl.rootnode.net Pozdrawiam Piotr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...