Jump to content

Słowacja - Martinske Hole


SkiForum
 Share

Recommended Posts

Słowacja - Martinske Hole Krótki opis ośrodka krótki opis ośrodka krótki opis ośrodka. Strona ośrodka: http://adresstrony.pl Położenie Dojazd Parkingi (Ilość miejsc, cena, odległość od stoku) Miejscowości (krótka charakterystyka miejscowości w jakiej znajduje się ośrodek, lub miejscowości sąsiednich) Noclegi Trasy (liczba tras, długość tras, poziom trudności, mapki) Ceny (cennik karnetów itp) Kamera online (link do strony z kamerą online na stok) Aktualne warunki (link do strony z aktualnymi warunkami) Serwis narciarski (czy jest/są serwisy narciarskie, + można coś więcej ceny, godziny itp) Instruktorzy / Opieka nad dziećmi Wyżywienie (gdzie można zjeść, jakie jedzenie, jakie ceny) Galeria zdjęć (link do galerii zdjęć z tego ośrodka)
Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...
Niestety nie byłem tam nigdy - dojazd tą drogą mnie zniechęcał (no i odległość - za duża na 1-dniowy wypad, a na dłuższe wolę Jasną). Ale ludzie na ogół bardzo sobie chwalą - wyciągi na dużej wysokości (1150-1440), naśnieżanie, 6-osobowa kanapa z osłoną. Ze zdjęć też wygląda atrakcyjnie.
Link to comment
Share on other sites

Czyli te same dylematy co ja na pierwszy rzut oka - dojazd. Reszta wyglada bardzo ciekawie. Fajne tez maja promocje - 90e za 3 dni noclegu ze skipasem w domku na stoku Trzeba sie bedzie chyba zmobilizowac i wstac o 5 rano bo na kamerach widać ze ludzi pojedyncze jednostki :)
Link to comment
Share on other sites

Największy plus Martinskich Holi to jazda po naturalnym śniegu. Jeśli się nic od ubiegłego sezonu nie zmieniło to naśnieżane są tylko trasy przy krzesełku. Jednak wybierając się po opadach śniegu warto mieć łańcuchy. Dojazdówka na parkingi jest bardzo wąska (ruch jednokierunkowy), najczęściej obsługa nie wpuszcza na podjazd samochodów bez założonych łańcuchów.
Link to comment
Share on other sites

Z łańcuchami sobie dasz rade:) Co do ilości ludzi to nigdy nie było tłumów. Kolejki jeśli były to tylko minimalne do krzesła. Wyciągi oznaczone na mapce pod literami A i C uruchamiane są tylko podczas dużej frekwencji. Aha, jak mnie pamięć nie myli do droga dojazdowa jest otwarta do godziny 12, potem zmiana kierunku jazdy i możliwy jest tylko zjazd w dół.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Dojazd daleki, podjazd tylko na łańcuchach, nie najtaniej (25€/dzień) ale czasem warto: kiedy zastanawiamy się czy w Szczyrku naśnieżą Czyrną, czy na Poniwcu przysypało należycie kamienie czy na Osadzie duże kolejki to na Holi prawdziwy POWDER ALERT! Cały dzień śmigania po lesie w PUCHU a śniegu miejscami po uszy. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 8 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...