Jump to content

Buty dla 12 latki

Recommended Posts

Cześć, proszę Was o podpowiedź, czy buty ze zdjęcia, czyli Head Raptor Jr 60 to buty sportowe? Mają pochylenie odpowiednie? Dostałam od Was zadanie w zeszłym sezonie zmienić buty córce na takie do jazdy sportowej, bo poprzednie były Lange Starlet 🙂

pozdrawiam wszystkich 

Screenshot_2022-09-16-16-44-11-491_com.android.chrome.jpg

Nie trenowała jeszcze na tyczkach. Dobieraliśmy jej rok temu narty. Kupiliśmy używane Dynastary Gs 150cm i to był strzał w 10! Fajnie pojeździła. Ale kazaliscie koniecznie buty sportowe a nie rekreacyjne.

Te Heady Raptor nowe mogę kupić za 350zl

Edited by alexa84

12 godzin temu, alexa84 napisał:

Cześć, proszę Was o podpowiedź, czy buty ze zdjęcia, czyli Head Raptor Jr 60 to buty sportowe? Mają pochylenie odpowiednie? Dostałam od Was zadanie w zeszłym sezonie zmienić buty córce na takie do jazdy sportowej, bo poprzednie były Lange Starlet 🙂

pozdrawiam wszystkich 

Head Raptor to fajne obuwie na narty. Ile kg wazy pociecha? Jak z 40-50 to taki flex jeszcze ujdzie na początek.

Poza tym córka dalej będzie rosnąć i budować swoje narciarskie umiejętności , wiec buty musza być z coraz wyższym flexem. 

3 minuty temu, grimson napisał:

Head Raptor to fajne obuwie na narty. Ile kg wazy pociecha? Jak z 40-50 to taki flex jeszcze ujdzie na początek.

Poza tym córka dalej będzie rosnąć i budować swoje narciarskie umiejętności , wiec buty musza być z coraz wyższym flexem. 

Córka waży 38kg i mierzy ok 155cm

16 godzin temu, alexa84 napisał:

pozdrawiam wszystkich 

Cześć

A jaki potrzebujesz numer? Mam po moim 1 parę (22,5), jednosezonowe - no niestety, zewnętrznie nie aż tak atrakcyjne jak te ze zdjęcia 😉, cena promo 200 pln (800 zapłaciłem za nowe). Raptory 80 rs. No narty jak coś to też mam - też 1 sezonowe gotowe do jazdy - po serwisie na końcu sezonu - SL head 138cm, no niestety serwisowa, za 500 oddam, nowa 1600 w race programie kosztuje i tyle zapłaciłem - stan zewnętrzny - no też na nówki nie wyglądają - ale ślizg i krawędzie perfect i grube. Więc chyba uczciwa oferta. Jak chcesz jakieś zdjęcia to daj info na priv.

pozdrawiam

3 godziny temu, alexa84 napisał:

Ta juniorska opcja chyba tego nie ma...a szkoda , bo super opcja

Cześć

W juniorach brak możliwości regulacji, tylko w seniorskich - ale w przypadku Head to tylko śrubę się wkręca - żadnych pokręteł. A syna po sezonie tak wyglądają - jak coś.

BTW. twardość nic nie ma wspólnego z komfortem jazdy. Syn ma bardzo nietypową stopę - małą, z wysokim podbiciem i szeroką, znalezienie butów do chodzenia to już wyzwanie. A w tych nie ma żadnego problemu cały dzień śmigać. Mam jeszcze 1 pare identycznych 23,5 (z poprzedniego sezonu - też kupione nowe), ale wczoraj przymierzał i twierdzi że są dobre - a nowe 24,5 już zamówione - więc póki co chyba nie sprzedaję, bo narty GS też mam - 158cm, ale mi chłopina nie urósł i też chyba zostawimy. Choć komplet nowych zamówiony - oczywiście na wyrost - bo na wiosnę to trudno przewidzieć jak dziecko urośnie. 

pozdrawiam

IMG_1057.thumb.jpg.b109d4420dfc61fc462523a7419c43b6.jpgIMG_1058.thumb.jpg.4238ba47d71ce5417c82efe1360d2eb5.jpgIMG_1059.thumb.jpg.7391a51f7439ccf419bd366e0ca3e25f.jpg

3 godziny temu, Marcos73 napisał:

jaki potrzebujesz numer? Mam po moim 1 parę (22,5),

Potrzebuję rozmiar 24, bo jej w 23,5 Lange już ciasno było. Jutro idę zmierzyć te 24 i jak będą dobre to bierzemy 😁

A za narty SL na razie podziękuję, póki co zgodnie z radami znawców ze Skiforum -chylę czoła za wiedzę i chętne dzielenie się nią - zostajemy przy GS nie- komórkach ☺️

Edited by alexa84
  • Thanks 2