Skocz do zawartości

NORDICA Doberman czy SpeedMachine


moloo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam w domu dwie pary butów.

Nordica SpedMachine 130 z sezonu 2019/2020

Nordica Doberman 130 z sezonu 2019/2020

(różnica w cenie to 90 zł, więc pieniądze nie wchodzą w grę)

Ogólnie oba modele leżą idealnie, wiadomo ciężko przetestować w domu, w pokoju, ale nie ma wyjścia ...

Doberman - delikatne problemy przy wkładaniu i ściąganiu - skorupa dość skutecznie drapie wysokie podbicie, które mam. A zakładam je w plus 20 a nie w minus 20 stopniach.

Ktoś ma jakieś uwagi, spostrzeżenia, opinie ...

Dzięki za każdą radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Poczytałem co piszesz i myślę, że w Twoim wypadku nie ma to znaczenia.

Zresztą w każdym wypadku jest to wróżenie z fusów bo taki but można sprawdzić i ocenić tylko w czasie jazdy na stoku i ewentualnie wtedy reagować. natomiast jestem zdania, że równie dobrze możesz rzucić monetą.

Pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, moloo napisał:

Mam w domu dwie pary butów.

Nordica SpedMachine 130 z sezonu 2019/2020

Nordica Doberman 130 z sezonu 2019/2020

(różnica w cenie to 90 zł, więc pieniądze nie wchodzą w grę)

Ogólnie oba modele leżą idealnie, wiadomo ciężko przetestować w domu, w pokoju, ale nie ma wyjścia ...

Doberman - delikatne problemy przy wkładaniu i ściąganiu - skorupa dość skutecznie drapie wysokie podbicie, które mam. A zakładam je w plus 20 a nie w minus 20 stopniach.

Ktoś ma jakieś uwagi, spostrzeżenia, opinie ...

Dzięki za każdą radę

Przeczytałem cały ten ich bełkot marketingowy. Zasadniczo Doberman - but do jazdy. SpedMachine - nadaje się do chodzenia. A jeżeli lubisz jeździć w żlebikach, to czasem trzeba trochę podejść, wejść do knajpy na spotkanie ze znajomymi, a jednocześnie dobrze trzymający nogę. Ja miałem Nordica H1, jest to but którego mogłem nie ściągać przez cały dzień. Teraz mam też Lange RS130 - to już typowo sportowy but, który pasuje idealnie do mojej stopy. Choć zaprzyjaźnianie się trwało ze 3 dni. 

Jakikolwiek wybierzesz możesz być pewny posiadania dobrego buta, kwestią czasu i Twojego progu bólu będzie czas układania go na stopie.   

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...