Skocz do zawartości

Bootfitting Śląsk


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
On 1/28/2022 at 8:39 PM, zając said:

Cześć, polecam xtreme-shop w Rudzie Śląskiej. Buty u nich kupione dopasują gratis, nie wiem jak z innymi - pewnie kwestia dogadania. Ja u nich kupiłam i po pierwszym wyjściu na śnieg wróciłam na dopasowanie, wszystko gra jak do tej pory.

Jasne.  Wszedłem do nich do sklepu i potraktowali jak powietrze.  Owszem, gość zajął się robieniem komuś wkładek do butów, ale ja byłem niewidzialny.  Ani me, anie be, ani ile to potrwa, ani po co w ogóle przyszedłem i czy mam czekać czy nie.  Rozumiem, że może robić tylko jedną rzecz na raz, i chwała za to, najgorsze co można jednak zrobić, to zignorować klienta, który siedzi jak kołek.  Więc wyszedłem.  I NIGDY tam nie wrócę, choćby miał to być ostatni taki sklep na Ziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kylon napisał:

Jasne.  Wszedłem do nich do sklepu i potraktowali jak powietrze.  Owszem, gość zajął się robieniem komuś wkładek do butów, ale ja byłem niewidzialny.  Ani me, anie be, ani ile to potrwa, ani po co w ogóle przyszedłem i czy mam czekać czy nie.  Rozumiem, że może robić tylko jedną rzecz na raz, i chwała za to, najgorsze co można jednak zrobić, to zignorować klienta, który siedzi jak kołek.  Więc wyszedłem.  I NIGDY tam nie wrócę, choćby miał to być ostatni taki sklep na Ziemi.

Zapomniałeś napisać jaki sklep reprezentujesz..... ;-))  jeden post i od razu skrajnie krytyczny, daruj, ale to mało wiarygodne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało elastyczni w negocjacjach cenowych w sklepie jak i na giełdzie w narciarskiej w Katowicach gdzie są od zawsze .  Zareklamuję sklep z Chorzowa  tu można 😉 pełna profeska z butami i nie tylko, stacjonarnie i giełda  👍 jeśli pokażesz najtańszą ofertę z netu kupisz u nich po tej samej cenie.

Screenshot_2023-03-19-21-57-06-77_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12~2.jpg

Edytowane przez Mikoski
  • Like 3
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...