Jump to content

Podgrzewane/ogrzewane buty.


Recommended Posts

Jak w temacie.

Czy ktosik miał? Testował? Używał?

Tak się pytam, bo szukałam wszędzie u nas opinii, ale znalazłam tylko na "obczyźnie". Pewnie to temat raczej dla dziewczyn, bo Wy, chłopaki macie zawsze gorące końcówki. Ekhm...sorry za skojarzenia...;-)

Bedę testować nowe butki z ładowaniem przez USB. Tzn testować już kupione. 😄

Tecnica mach 1heat 95 czy jakoś tak.

Pasmotrim, uwidzim...:-)

Jestem zmarzlakiem "stopowym". Nawet przy plusowych temperaturach i zapierpapier z góry na dół na wyciągu końcówki mi marzną. Pocą mi się deczko stopy (po tatusiu, co zrobić?)

Dlatego też ta ostateczna decyzja. Jednorazowe przerabiałam. Coś tam dają, ale najlepiej grzeją po wyjęciu z buta. 😄

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jakiej obczyźnie? Ja kupiłem pare lat temu skarpety z grzaniem i jedziesz. Warunek jest taki że bierzesz akumulatory na stok, co mi się nie udało (ale skarpetki miałem 😆) i nie dajesz ich swojemu potomstwu, bo potem już nie masz całego zestawu. W Twoim przypadku, jako że buty będą tylko Twoje myślę że podgrzewanie będzie działać zajefajnie. Z perspektywy czasu muszę stwierdzić że skarpetki są przereklamowane, nie da się ich utrzymać tylko na mojej stopie 😉.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja i córka mieliśmy takie - wkładki z ogrzewaniem firm TermIC robione na zamówienie u bootfitera (element grzejny wkleja się we wkładkę). Baterie litowe montowane na bucie. Ogólnie super - na najniższym biegu już jest przyjemnie, ale nawet na max nie jest to gorące. Niestety - córka ma w tym sezonie nowe buty - wkładka nie pasowała, trzeba zrobić nową, ale to nic - są baterie, a one są znacznie droższe niż elementy grzejne. U mnie gorzej - mam wkładki, ale zgubiłem jedną baterię, a mam starszy model (inne wtyczki) i już nie mogę kupić nowych. 

Ogólnie jeśli komuś marzną stopy - polecam. Przy słabej zimie można bez, ale jak się stop cały dzień pomagając na zawodach przy -17 to ratują życie. Ja potrzebuję tak od -10 w dół.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hej!

Po trzech dniach używania już coś mogę powiedzieć.

W połączeniu z appką, które steruje z telefonu, zdarzało się, ze się wyłączyły. Bez sensu. Ktoś by powiedział, ze w d... się poprzewracało. 😄

Teraz appka się skichała, ale buty działają na manualu. Super. Wczoraj rano było -11C i wiaterek. Marmolada wciągnięta nosem, bo zero ludzi prawie. Dziś -9C. Bez wiatru, ale dużo w cieniu, bo nam się zachciało Sellarondę w zieloną stronę rano jechać, ale od nas bez sensu, bo jeszcze nie było słońca. Wróciliśmy na swoje ulubione rewiry, czyli Alta Badia. No, dobra... do brzegu...;-) Moim zdaniem warte grzechu. Regulacja jest 3- stopniowa. Dziś jeździłam na "jedynce" i spoko. Wczoraj było zimniej i podkręciłam do "dwójki" na trochę, ale szkoda mi było baterii. Na pierwszym biegu cały dzień jazdy dają radę.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...