Skocz do zawartości

10 rocznica Tragedii Smoleńskiej.


Alojz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Już myślałem, że po whisky schizujesz, ale sprawdzam i co.. no i Rega jeździ na nartach w pl... w trzech ośrodkach, zgadnijcie jakich?

Odstaw to wahadełko do sprawdzania bo chyba się popsuło.

Nawet ja bym tego nie zgadł. Jak bym nie kombinował to wychodzą mi tylko 2 ośrodki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

A jak sprawdzasz to masz może więcej danych na temat kolegi Rega. Najlepiej na priv.

Pozdrowienia

Nie interesuj się tym za bardzo bo nigdy nie wiadomo na co można trafić. Jak powiada mądrość ludowa "Kto nie wie ten śpi w poduchach, a kto wie, tego wiodą w łańcuchach". 

Żeby nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mija 10 rocznica tej narodowej tragedii , 10 lat temu byłem akurat w szpitalu kiedy dotarły do mnie te straszne wiadomości.

Pamiętajmy o nich....

Dziękuję za ten post. Dawno tutaj nie zaglądałem, a ta wiadomość mnie do tego skłoniła. Wbrew pozorom to również temat narciarski, bo ... człowiek od razu widzi z kim chętnie by pojechał na jakiś zlot, a z nim niekoniecznie ;) :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem wtedy w nocy na narty do Włoch, niemieckiego nie znam i nie bardzo wiedziałem dlaczego w każdych wiadomościach jest o polskim prezydencie. Dopiero jak dzieci zadzwoniły wszystko stało się jasne. Na parkingu wszyscy Polacy podchodzili do siebie i zszokowani wymieniali wiadomości, ale później zrobiono z tego religię i zaczęli zbijać kapitał polityczny, a to budzi moje obrzydzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. ..odważnie. Czyli rozumiem, że w przypadku, kiedy jednak napiszę coś o nartach, wygram tym samym zakład, to mogę sobie z tego zestawu coś wybrać? Przyznaję - honorowo :). Jak pewnie zauważyłeś moja oferta jest uboższa :D. Czego jednak nie robi się dla kolegów z forum - coś tam dopiszę.


Czytaj ze zrozumieniem -gramy o twoje narty. Nic nie ryzykujesz;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...