Jump to content

Wkładka do butów, pod języki?

Recommended Posts

Czy możesz mi dać namiar na sklep. Przy budowie moich stóp większość butów uwiera mnie na podbiciu.

A może lepiej spoiler od tyłu? Mnie raz poobcieraly moje jezyki jak długo jeździłem w symbolicznie zapiętych górach, po prostu goleń szurał po językach.

Cześć, czy spotkaliście sie z wkładka do butów pod języki? Widziałem oferty wkładek żelowych na kostki i golenie ja natomiast mam problem z uciskaniem stopy pod językami butów.

Pozdrawiam Robert

za wyjatkiem anatomicznych  niedoskonalosci stopy, jezeli jezyk uciska to buty sa zle dobrane……..kazda wkladka  dodajaca objetosc zmniejsza precyzje prowadzenia…. (za wyjatkiem tzw foot bed ))

Obejrzyj  dokładnie miejsca na językach w bucie wewn., które Cię uciskają, może to szef lub jakieś zgrubienie ewent. mocowanie klamer lub deformacje skorupy buta.

Jeżeli ucisk jest równomierny to dokładanie tam czegokolwiek jest cokolwiek chybione.

Dziękuję Wam za wypowiedzi i poświęcony czas. Nie potrzebuje analizy czy but jest dobrze dobrany czy źle, trochę sie na tym znam. Przymierzyłem sporo butów, do jazdy mam trzy pary i we wszystkich występuje podobny problem, więc poproszę o namiary gdzie można dostać takie wkładki.

Dziękuję Wam za wypowiedzi i poświęcony czas. Nie potrzebuje analizy czy but jest dobrze dobrany czy źle, trochę sie na tym znam. Przymierzyłem sporo butów, do jazdy mam trzy pary i we wszystkich występuje podobny problem, więc poproszę o namiary gdzie można dostać takie wkładki.

to ja się Robert podczepie, mam nadzieję, że się nie pogniewasz :) Mam w kostkach śruby i mimo odbarczenia buta w tym miejscu dalej je czuję. Dajcie namiary, gdzie się kupuje różne wkładki, może coś uda mi się dobrać

to ja się Robert podczepie, mam nadzieję, że się nie pogniewasz :) Mam w kostkach śruby i mimo odbarczenia buta w tym miejscu dalej je czuję. Dajcie namiary, gdzie się kupuje różne wkładki, może coś uda mi się dobrać

Zrób zdjęcie i pokaż te śruby bez buta wewn.(od środka)

hmmm, ja mam śruby w kostce we własnej nodze. Dokładnie na srodku kostki. I jeszcze rok mam je mieć...

He,he myślałem, że śruba w bucie na połączeniu z cholewką,  swoją drogą warto sprawdzić czy śruba w bucie nie wystaje , zazwyczaj jest umiejscowiona właśnie

na środku kostki.

He,he myślałem, że śruba w bucie na połączeniu z cholewką,  swoją drogą warto sprawdzić czy śruba w bucie nie wystaje , zazwyczaj jest umiejscowiona właśnie

na środku kostki.

w tym miejscu własnie but już został odbarczony, jak stoję w bucie to śruby nie czuje, ale w jeździe, jak docisnę....marzą mi się wkładki z dziurą na kostkę, aby but był dociskany powierzchnia stopy na okolo kostki, ... nie wiem, jak to wyjaśnić,

w tym miejscu własnie but już został odbarczony, jak stoję w bucie to śruby nie czuje, ale w jeździe, jak docisnę....marzą mi się wkładki z dziurą na kostkę, aby but był dociskany powierzchnia stopy na okolo kostki, ... nie wiem, jak to wyjaśnić,

Bez zdjęcie nie razbieriosz  :D  :D  :D

Miałem ten sam problem, pomogły mi takie wkładki: https://www.interspo...-2x-503008.html

Miałem ten sam problem, pomogły mi takie wkładki: https://www.interspo...-2x-503008.html

To są wkładki na shin-bite.

Z opisu, problem robertw jest innego rodzaju.

@MajkaW - takie: https://trojansport....AyABEgLUoPD_BwE, albo może wystarczy grubszy plaster hydrożelowy? 

@robertw - A próbowałeś linery "dwujęzykowe"?

PLUG_1_640.png

Ewentualnie, Dalbello Panterra z tymi linerami ma konstrukcję typu "cabrio". Mam wrażenie, że jest w nich więcej miejsca na podbicie.

Jak to but został odbarczony i jest nieodbarczony to się robi do skutku, pożądane wkładki z pewnością posiada specjalista u którego odbarczałaś buty.

Albo weź samoprzylepne filcowe podkładki po stołki wytnij w nich dziurę i bądź szczęśliwą posiadaczką wkładki z dziurką na kostkę. :rolleyes:  :lol: