Jump to content

Elosawa

Members
 • Posts

  119
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Elosawa's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • Dedicated
 • Reacting Well
 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter

Recent Badges

14

Reputation

 1. Hej, Ja właśnie lubię taką jazdę jak ta Petry, ona jedzie jak chłop, a nie jak jakaś lalunia 😉 Również czekam na pojedynki tej dwójki. Pozdro✌️
 2. Dobra decyzja z punktu widzenia zdrowia obywateli.
 3. Nie dadzą rady, zbankrutują bez antyszczepionkowców - Austria upadła, Austrii już nie ma.
 4. Bardzo dobra decyzja Austrii, szkoda, że polski rząd nie zdecyduje się na takie rozwiązania - ale wiadomo - ich elektorat jest mocno antyszczepionkowy - a dla PiSu ważniejsze są sondaże niż zdrowie Polaków.
 5. Od 3:28 „explosiveness” - pokazane jest to o czym wspominał@tyrpoos_ski, kiedy odpowiadał na krytykę jego „przesadzonego” ruchu ręką przy wykańczaniu zakrętów.
 6. https://www.instagram.com/reel/CV2-35zAqSO/?utm_medium=copy_link 👊
 7. Mogę się założyć, że jeśli pojedziesz na taki obóz szkoleniowy, to będziesz żałować, że nie zrobiłeś tego wcześniej😁. To co osiągnąłeś w 10 lat, mogłeś zrobić w 3-4 lata. Wg mnie najlepiej jest pojechać na początku sezonu, żeby mieć czas na samodzielne wdrażanie nowo zdobytej wiedzy i szlifowanie umiejętności. Po sezonie lub dwóch warto powtórzyć szkolenie.
 8. @nikon255 fajnie jeździsz, masz detale do dopracowania, najlepsze co możesz zrobić dla poprawy techniki to wyjazd(kilkudniowe w Polsce lub dłuższe w Alpach) z natyczki.pl lub podobną ekipą - są szkolenia „czysta technika” albo „slalom + gigant”. Na „czystej technice” są też zajęcia na krótkich i normalnych tyczkach. Bardzo polecam.
 9. Cześć Wszystkim po długiej przerwie :), Najnowsza kompilacja od Filipa: Jak zwykle świetny materiał. Pozdro.
 10. Całe zawody: https://youtu.be/A4qtJP_JdL8
 11. Daj znać jak było. Może wybiorę się tam za dwa tygodnie jak pogoda dopisze. Pozdro.
 12. Byłem we wtorek, rewelacja! W Krynicy o 8:00 było 0°C, godzinę później pod Wierchomlą było -2. Na Słotwiny Arena kolejki do wyciągów po 10-15 min, na Wierchomli zero czekania, o 12 może ze 2 min do orczyka. Trasy przygotowane świetnie, trzymały do 12, później miękko, ale bez lipy. Najeździłem się jak głupi i to był mój najlepszy do tej pory narciarski dzień tego sezonu. Uwielbiam ten ośrodek, bardzo mi pasują te trasy. Polecam. Załączone miniatury
×
×
 • Create New...