Jump to content

Gdzie i kiedy jedziemy na narty

Lutek
 Share

Recommended Posts

• Replies 481
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 2 weeks later...
  • 9 months later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 8 months later...
  • 3 months later...
Witam Jako że nie bardzo możemy wytrzymać bez nartowania do 24II Padł pomysł by wyskoczyć z Lublina gdzieś w nasze lub słowackie góry na 2-3 dni Wyjazd byłby najprawdopodobniej we wtorek 12II Mogło by się z nami zabrać 2 osoby. Jedna też dobrze. Postrufka

• 7 months later...
  • 4 weeks later...

No więc tak...

W każdej wolnej chwili Wisła, Isteban, Sczyrk ...

A w styczniu szykuje się do Mayrhofen.... Już kasiorke odkładamy. Wyjazd ok 4.01.2014 na 7 dni :)

Apropos może ktoś chętny z okolic.

Ostatnio odkurzałam nartki i nie moge się doczekać... Ja chce ŚNIGU!!!

Zaglądaj do:

http://www.skiforum....liwic-i-okolic/

mam nadzieje, że z pierwszym sniegiem wątek ożyje po raz kolejny...  ; :)

Narciarskie środy to juz tradycja (i soboty w szczyrku  też..... )

Wislański skipas zakupiony - byle do zimy....

Pozdrawiam

Michał

• 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Ja od 27-30 marca  wybieram się na Stubai mieszkamy w Telfes  20 km od lodowca może ktoś się orientuje czy z tej mieściny jeżdzą ski busy pod lodowiec :) Bo autem nie bardzo nam się uśmiecha wspinać pod górę ;) A przy okazji czy w okolicy jest jakiś warty polecenia ośrodek który w tym terminie powinien jeszcze chodzić i czy jest możliwość kupna jakiegoś łączonego karnetu na lodowiec i coś w okolicy ;)

Pozdrawiam Siano

Ja od 27-30 marca  wybieram się na Stubai mieszkamy w Telfes  20 km od lodowca może ktoś się orientuje czy z tej mieściny jeżdzą ski busy pod lodowiec [/size] :) Bo autem nie bardzo nam się uśmiecha wspinać pod górę ;) A przy okazji czy w okolicy jest jakiś warty polecenia ośrodek który w tym terminie powinien jeszcze chodzić i czy jest możliwość kupna jakiegoś łączonego karnetu na lodowiec i coś w okolicy ;)
Pozdrawiam Siano

Skibusy jeżdżą a ze wspinaniem nie ma takiej tragedii.

Ja od 27-30 marca  wybieram się na Stubai mieszkamy w Telfes  20 km od lodowca może ktoś się orientuje czy z tej mieściny jeżdzą ski busy pod lodowiec  :) Bo autem nie bardzo nam się uśmiecha wspinać pod górę  ;) A przy okazji czy w okolicy jest jakiś warty polecenia ośrodek który w tym terminie powinien jeszcze chodzić i czy jest możliwość kupna jakiegoś łączonego karnetu na lodowiec i coś w okolicy  ;)

Pozdrawiam Siano

Jest karta Olympia World Skipass obejmuje on 9 resortów wokół Innsbrucka między innymi Stubai.

Ja od 27-30 marca  wybieram się na Stubai mieszkamy w Telfes  20 km od lodowca może ktoś się orientuje czy z tej mieściny jeżdzą ski busy pod lodowiec  :) Bo autem nie bardzo nam się uśmiecha wspinać pod górę  ;) A przy okazji czy w okolicy jest jakiś warty polecenia ośrodek który w tym terminie powinien jeszcze chodzić i czy jest możliwość kupna jakiegoś łączonego karnetu na lodowiec i coś w okolicy  ;)

Pozdrawiam Siano

Niestety mamy komplet w aucie i na kwaterze :(

Pozdrawiam Siano