Skocz do zawartości

Fischer Progresor F18 2017r


quanto1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć

Narciarz upraszcza tak samo jak Ty mówiąc "lepsza". Wszystkie narty z jednej grupy będą podobne, podobnie zepsute i tyle. Nie ma różnicy co się wybierze dlatego dobrze jest brać po prostu najtańszą.

A co do kolegi Narciarza to warto czasami poczytać (odsuwając na bok jego awersję do popularnych i promowanych marek) bo mało kto miał możliwość objeżdżenia wszystkiego co można sobie wyobrazić.

Pozdro

Pozdrowienia

Mitek ja nie mam awersji do popularnych marek ale do ich gloryfikowania.

Nudą wiej na forum od lat bo w kółko wałkuje się te same modele tych samych firm tylko co roku te same modele mają nowe malowanie.

Na forum powinno się rozwijać, dowiadywać jak najwięcej o nowościach, innowacjach.

Dyskutować czy ten pomysł to jest dobry czyn zły.

Ale dyskutować merytorycznie, rozbierać temat na części pierwsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudą wiej na forum od lat bo w kółko wałkuje się te same modele tych samych firm tylko co roku te same modele mają nowe malowanie.

Na forum powinno się rozwijać, dowiadywać jak najwięcej o nowościach, innowacjach.

Dyskutować czy ten pomysł to jest dobry czyn zły.

Ale dyskutować merytorycznie, rozbierać temat na części pierwsze.

 

 

Proszę zacznij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elany to sa gowniane narty. Zaden szanujacy sie narciarz na nich nie jezdzi a tym bardziej narciarz forumowy. Swiadczy o tym najnizsza cena, brak nowosci nie mylic z marketingowymi itd.

Ej ej Ja także nie przepadam za elanami, dyskutowałem o tym z Harpią. Jednak na nartach, które są gowniane nie startują zawodnicy w PŚ (choćby skicross ). Jednym pasują, drugim nie. Tyle w temacie. Niska cena była niejako wymuszona. Nikt by nie kupił nieznanych, ,,słowiańskich" nart za cenę headow/fischerow/volkli/etc. Teraz podobno elany (komórki) są droższe od np najtańszych salomonów Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elany to sa gowniane narty. Zaden szanujacy sie narciarz na nich nie jezdzi a tym bardziej narciarz forumowy. Swiadczy o tym najnizsza cena, brak nowosci nie mylic z marketingowymi itd.

Nie zdajesz sobie z tego sprawy ale w Twoim poście zawarłeś o wiele więcej złych informacji o sobie niż o nartach.

 

p.s. a Stockli to dobre narty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej ej
Ja także nie przepadam za elanami, dyskutowałem o tym z Harpią. Jednak na nartach, które są gowniane nie startują zawodnicy w PŚ (choćby skicross ). Jednym pasują, drugim nie. Tyle w temacie. Niska cena była niejako wymuszona. Nikt by nie kupił nieznanych, ,,słowiańskich" nart za cenę headow/fischerow/volkli/etc. Teraz podobno elany (komórki) są droższe od np najtańszych salomonów

Pozdrawiam

Cześć

Hmmm.

Pisanie o firmie która produkuje narty nieprzerwanie od 1945 roku,

- która jako jedna z pierwszych stworzyła dział innowacji,

- w której barwach jeździł niekwestionowany do tej pory król konkurencji technicznych Ingemar Stenmark

- na której nartach przez wiele lat startował Adam Małysz

 

a (przede wszystkim)

 

- która wymyśliła i opracowała pomysł narty taliowanej (zresztą przy niebagatelnym udziale Stenmarka)

 

 

że to firma mało znana, że brak nowości i że nikt szanujący się na tych nartach nie jeździ jest objawem... delikatnie mówiąc braku elementarnej narciarskiej wiedzy.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Hmmm. Pisanie o firmie która produkuje narty nieprzerwanie od 1945 roku, - która jako jedna z pierwszych stworzyła dział innowacji, - w której barwach jeździł niekwestionowany do tej pory król konkurencji technicznych Ingemar Stenmark - na której nartach przez wiele lat startował Adam Małysz a (przede wszystkim) - która wymyśliła i opracowała pomysł narty taliowanej (zresztą przy niebagatelnym udziale Stenmarka) że to firma mało znana.

Nie do końca dobrze zawarłem swoją myśl. Adam zrobił reklamę elanowi głównie w Polsce, dziękiczemu był przez pewien czas na fali. Wcześniej stworzył narte carvingową, co sam napisałeś. Obecnie rynek został tak zdominowany przez heady, atomici itd, że elan stał się mniej popularny. Przez ostatnie kilkanaście lat nie zrobił rewolucji, nie opatentował takich "tricków" jak kers w headzie, speedwall w volklach, czy dubledeck w atomicach, które zapewniły tym firmom ogromny potencjał marketingowy. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczyłeś mnie. Zwracam honor. Jednak nie zmienia to faktu, że marketingowo nie jest ostatnio tak mocny.

Pozdrawiam

Cześć

Marketing czyli sztuka oszustwa, potrzebny jest przede wszystkim tym, którzy nie mają nic do zaoferowania a trafić ma do tych, którzy oszukać się dają z niewiedzy, głupoty, snobizmu itd. Wybacz ale "potencjał marketingowy" jest dla mnie czynnikiem zdecydowanie ujemnym.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Marketing czyli sztuka oszustwa, potrzebny jest przede wszystkim tym, którzy nie mają nic do zaoferowania. Pozdro

Wspomniany KERS, czy speedwall niewiele daje. Zgadzam się, marketing to właśnie sztuka oszustwa. Elan przez ostatnie lata pokazał, że jej nie umie. Teraz chyba coś się ruszyło Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomniany KERS, czy speedwall niewiele daje. Zgadzam się, marketing to właśnie sztuka oszustwa. Elan przez ostatnie lata pokazał, że jej nie umie. Teraz chyba coś się ruszyło


Pozdrawiam

Cześć

Wiesz może zyski woli lokować w innowacjach albo w inwestycjach. Szczerze powiem, że jakoś nie zauważyłem tego "braku" Elana.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Elanem nie jest tak jest się wielu wydaje.

Firma zwiększyła w ostatnim czasie sprzedaż prawie dwukrotnie.

Zwiększono także zatrudnienie z 600 do 800 pracowników.

Chętnie zatrudnią więcej osób ale w małej miejscowości jakim jest Begunje nie jest to łatwe.

Do jesieni 2015 Elan był własnością................Skarbu Państwa!!!!

Teraz ma nowego , prywatnego właściciela który bardzo odważnie wdraża zmiany szanując historię i innowacyjną siłę firmy.

 

Dalej nie są zainteresowani promocją w PŚ.

Ski Cross wystarczy. Tym bardziej, że mają najlepszych zawodników świata.

 

Generalnie jednak firma stawia na narciarstwo rodzinne.

 

p.s najnowsze komórki powstały pod okiem gościa który poprzednio pracował z zawodnikami PŚ stajni Nordica/Blizzard

 

p.s.2 podobnie jest z nowymi Kastle.

Zrobili zarąbiste SL i GS korzystając z wiedzy fachowca z PŚ przedtem zatrudnionego w innej firmie i pracującego z najlepszymi zawodnikami na Ziemi.

 

p.s.3  PETARDA :) .  Komórki Stockli są wytwarzane w fabryce Elan!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo musi - moje przekonywanie do kijków żony i córki było jak grochem o ścianę, do czasu, gdy okazało się, że wysokie góry to nie tylko spadziste stoki, ale i płaskie odcinki, gdzie te kijki są jak znalazł. A jak już w tym temacie się odnalazły to i okazało się, że i zjazdy z kijkami są lepsze. :)

 

1/ nie traktuj Kobiet jako czegos "nizszego", prosze o to..A w ogole - to "do przekonania" potrzebna jest osoba z zewnatrz np ktos taki, co ma papiery instruktora, a nie DOMOROSLY instruktor

 

Mitek ja nie mam awersji do popularnych marek ale do ich gloryfikowania.

Nudą wiej na forum od lat bo w kółko wałkuje się te same modele tych samych firm tylko co roku te same modele mają nowe malowanie.

Na forum powinno się rozwijać, dowiadywać jak najwięcej o nowościach, innowacjach.

Dyskutować czy ten pomysł to jest dobry czyn zły.

Ale dyskutować merytorycznie, rozbierać temat na części pierwsze.

 

Mysle, ze jestes osoba, ktora ma do czynienia i "macania" najwiekszego wachlarzu nart, wiec zawsze czytam z ciekawoscia Twoje opinie o roznych nartach, bo ja jestem zawezony do jednej marki

 

Cześć

Hmmm.

Pisanie o firmie która produkuje narty nieprzerwanie od 1945 roku,

- która jako jedna z pierwszych stworzyła dział innowacji,

- w której barwach jeździł niekwestionowany do tej pory król konkurencji technicznych Ingemar Stenmark

- na której nartach przez wiele lat startował Adam Małysz

 

a (przede wszystkim)

 

- która wymyśliła i opracowała pomysł narty taliowanej (zresztą przy niebagatelnym udziale Stenmarka)

 

 

że to firma mało znana, że brak nowości i że nikt szanujący się na tych nartach nie jeździ jest objawem... delikatnie mówiąc braku elementarnej narciarskiej wiedzy.

Pozdrowienia

 

Hm , Mitku - jak doswiadczenia Malysza przekladaja sie na nasze potrzeby??? (ha ha ha)

 

Spokojnie koledzy... :)      Myślę, że należy traktować wpis Fred. jako swoistą prowokację. Były nawoływania do otworzenia dyskusji na temat nart i On ją, wprawdzie nieco prowokacyjnie, otworzył. Przynajmniej ja tak ten wpis odbieram. Nie ma się o co przesadnie srożyć.

 

Nie - mylisz sie - jest to kontra skierowana do Jurka

 

Z Elanem nie jest tak jest się wielu wydaje.

Firma zwiększyła w ostatnim czasie sprzedaż prawie dwukrotnie.

Zwiększono także zatrudnienie z 600 do 800 pracowników.

Chętnie zatrudnią więcej osób ale w małej miejscowości jakim jest Begunje nie jest to łatwe.

Do jesieni 2015 Elan był własnością................Skarbu Państwa!!!!

Teraz ma nowego , prywatnego właściciela który bardzo odważnie wdraża zmiany szanując historię i innowacyjną siłę firmy.

 

Dalej nie są zainteresowani promocją w PŚ.

Ski Cross wystarczy. Tym bardziej, że mają najlepszych zawodników świata.

 

Generalnie jednak firma stawia na narciarstwo rodzinne.

 

p.s najnowsze komórki powstały pod okiem gościa który poprzednio pracował z zawodnikami PŚ stajni Nordica/Blizzard

 

p.s.2 podobnie jest z nowymi Kastle.

Zrobili zarąbiste SL i GS korzystając z wiedzy fachowca z PŚ przedtem zatrudnionego w innej firmie i pracującego z najlepszymi zawodnikami na Ziemi.

 

p.s.3  PETARDA :) .  Komórki Stockli są wytwarzane w fabryce Elan!!!

 

Stale sie czlowiek uczy, gdy czyta NORMALNE wypowiedzi - skad to wiesz? I tylko komorki, czy inne modele tez?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, wszystko pięknie. Ale na pytanie: co jest łatwo dostępne zamiast Progressorów F18/F19, w cenie konkurencyjnej do tychże, nikt dalej nie potrafi konkretnie odpowiedzieć. A potem zdziwienie, że wszyscy tylko te Fischery albo inne Volkle ;)

wsune tu zdanie, ktore stanie sie bardzo niepopularne - narty to sport KOSZTOWNY - trzeba wydac pewna sume, zeby jakos to wszystko zagralo - od tego nie uciekniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...