Jump to content

dobry ortopeda na śląsku?

ami336
 Share

Recommended Posts

Od pewnego czasu mam problemy ze stopą i poszukuje dobrego ortopedę. Czy możecie kogoś polecić ? Najlepiej z Katowic bądź okolic...

• Euromedic Katowice - kierownik ortopedii dr n. med. Jan Franiel - ortopeda traumatolog  - specjalista od kończyn górnych
  • Szpital Ruda Śląska - ordynator ortopedii   dr n. med. Adam Śliwiński - specjalista  od kolan i kończyn dolnych

do obydwu  dostaniesz się  na  konsultację  'prywatnie"..

Od pewnego czasu mam problemy ze stopą i poszukuje dobrego ortopedę. Czy możecie kogoś polecić ? Najlepiej z Katowic bądź okolic...

Również bardzo polecam klinike w Żorach można również bez problemu na pierwszą wizytę udać się prywatnie w Katowicach na Reymonta 6 przyjmuje Juliusz Dec najlepiej udać się do niego z wszystkimi zdjęciami wynikami itp.  Moja córka po tygodniu już miała zabieg u niego w klinice w Żorach i wszystko jest OK a inni lekarze mówili że ma jeść tabletki przeciwbólowe  bo rośnie i dlatego ją kolano boli. Dużo można o nim poczytać w necie naprawdę polecam.

j

Również bardzo polecam klinike w Żorach można również bez problemu na pierwszą wizytę udać się prywatnie w Katowicach na Reymonta 6 przyjmuje Juliusz Dec najlepiej udać się do niego z wszystkimi zdjęciami wynikami itp.  Moja córka po tygodniu już miała zabieg u niego w klinice w Żorach i wszystko jest OK a inni lekarze mówili że ma jeść tabletki przeciwbólowe  bo rośnie i dlatego ją kolano boli. Dużo można o nim poczytać w necie naprawdę polecam.

A jaki byl powod  operacji  corki - jezeli nie chcesz, nie odpowiadaj albo na priv

A jaki byl powod  operacji  corki - jezeli nie chcesz, nie odpowiadaj albo na priv

Nie ma problemu Córka miała chondromalacje rzepki ( na brzegach rzepki robiły się wyrośla kostne które powodowały tarcie i bół )w szpitalu w Siemianowicach po kilku wizytach zrobieniu prześwietlenia i rezonansu lekarz stwierdził że córka jak na swój wiek szybko rośnie i dlatego kolano ją boli. Po pierwszej wizycie u Juliusza Deca dowiedzieliśmy się że rezonans został żle opisany ( w szpitalu płytki nikt nie oglądał skupili się tylko na opisie). Córka bardzo szybko trafiła do kliniki w Żorach i z NFZ-tu miała zrobiony zabieg ( była wtedy jeszcze niepełnoletnia i nie musiała jako dziecko czekać w długiej kolejce na termin. A o tym że córka nie symuluje jak to również sugerował lekarz w szpitalu w Siemianowicach ( wiadomo WF w szkole) przekonałem się jak mając bilet na Metallice prosiła o to abym go sprzedał bo ona nie jest w stanie tylu godzin wytrzymać na stojąco.

Pozdrawiam Siano

Ponawiam temat, ponieważ byłam już na wizycie i wiem że mam problem z tym jak stawiam stopy przez co ciężar ciała nie rozkłada się równomiernie na stopach i  przez to eksploatuje pewne ścięgna bardziej i zalecono mi abym miała indywidualne wkładki, polecono mi firmę w Tychach niestety Pan, który się tym zajmuje wyjeżdża zagranicę na dłuższy czas...

Czy nie znacie jeszcze jakiejś firmy z okolic Katowic? Szukam od wczoraj w sieci ale nic nie mogę znaleźć...

Mam też inny pytanie robiłam zdjęcie RTG stopy czy jest ktoś kto się zna na tym i mógł by sprawdzić czy wszystko w porządku? Mogę je wrzucić tutaj...

• 1 year later...
  • 2 years later...

Jeśli chcecie sie dostać na fundusz, polecam uzbroić sie w cierpliwośc.No i szykować sie na to,ze będziecie na wizytę czekali po kilka miesięcy ( no chyba,ze rodzinny da Wam skierowanie na cito, aczkolwiek wiem,ze takie skierowanie nie jest wystawiane często).

W Katowicach prywatnie polecam klinikę Maguccy.Trafiłem tam swego czasu z urazem, bałem się,ze nie będe w stanie wrócić do uprawiania sportu.  Na szczęście się udało ( dzięki zabiegom oraz rehabilitacji,poza tym sam wiele ćwiczyłem). 

https://klinikamagnuccy.pl/ortopedia/