Jump to content

kuman300

Members
 • Posts

  36
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

kuman300's Achievements

Explorer

Explorer (4/14)

 • Reacting Well
 • Dedicated
 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter

Recent Badges

0

Reputation

 1. Szukam skistopów o szerokości 100mm do wiązań Look NX. Czy ma ktoś może takie, albo gdzie ewentualnie były by dostępne. Ewentualnie całe wiązanie do narty 97mm pod butem.
 2. Ale d'Huez ma wystawę głównie południową, tak że w kwietniu jakość śniegu może być nie najlepsza. Zerknij na sąsiada L2A tam jest prawie wszystko północne, z tym że trochę mniej "zielonego" koloru tras.
 3. Wybieram się się tam w najbliższą sobotę i mam parę pytań o trasę. Ze względu na sytuacje, jadę przez Niemcy, czy jechać, tak jak nawigacja prowadzi przez Austrię, czy na Stuttgart,dalej, ale z pominięciem AUT. A drugie pytanie związane z transportem kolejowym  Furka, jak to wygląda w rzeczywistości, z tego co wyczytałem, w sb są odjazdy co godzinę od 6.05, czy są duże kolejki do platformy, itp. Byłbym wdzięczny za podpowiedzi, jadę do SUI pierwszy raz i takie atrakcje, jak transport koleją, to dla mnie nowość.
 4. A nie jest tak, że w Szwajcarii może podróżować max 5 osób w jednym pojeżdzie?
 5. Jest taki przycisk na pilocie w czerwonym kolorze, proszę nacisnąć, może zakończy dyskusje w tym temacie na tym forum. Pozdrowienia z Zillertal, a za tydzień z Montafonu, naprawdę to działa. Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
 6. Trochę za pózno, żeby coś taniego teraz dostać, ja zawsze bukowałem przez oficjalną stronę na początku roku i w okolicach do 25eur zawsze coś znajdywałem  https://www.saalbach...&RA=2&AM=1&MB=0   Chociaż od dwóch lat jeżdżę tutaj http://www.hotel-hai...e.asp/2784.htm trochę drożej, ale bardzo fajnie:)
 7. Tylko sanki zostaw sobie na ostatni dzień, bo może się skończyć tak jak u nas kontuzjami. Załączone miniatury
 8. Można wwozić, ale nie ma tam czegoś takiego jak Jocker Card w Saalbach  http://www.kitzstein...ainbike/tickets.Chyba że coś od tamtego roku zmienili, będąc w Saalbach wyskoczyliśmy na jeden dzień i płaciliśmy ok 40 euro.   Te triale są bardzo fajne http://www.kitzstein...de/mountainbike, chociaż Bachler Trial taki sobie, te dwa pozostałe to już konkret.   I tak jak pisze jaro323 na hardtailu, to zapomnij o jeździe zarówno w Saalbach jak i Kaprun, jak chcesz się fajnie bawić, to załatw sobie coś żeby miało przynajmniej 160 skoku.
 9. Witam. Czy ma ktoś może taką płytkę wraz z śrubami i zaślepką, w tamtym tygodniu odpadło mi to wszystko, nawet nie wiem kiedy. Może ktoś ma pękniętą skorupę buta i mu gdzieś zalega. Dzwoniłem do dystrybutora i niestety nie produkują już tak wiekowych części, model buta 2005/2006. Załączone miniatury
 10. Z tym, że te nowe modele Vivaro i Trafic mają mniej miejsca z przodu w porównaniu ze starymi modelami, jazda w pełnym składzie 9-os nową wersją to już wyzwanie, w starym spokojnie dajemy radę. No i ten silnik 1.6 mnie nie przekonuje w załadowanym po dach busie, na alpejskich podjazdach. Wypożyczam od 3 lat Vivaro 2.5 w automacie i wg mnie jest to idealny napęd do takiego auta. ze spalaniem też nie ma tragedii, wypożyczałem też 2.0 i 1.9 i na paliwo wychodziło nieznacznie tylko więcej, przy 9 os to jest parę eur na głowę a komfort jazdy nieporównywalny. 
 11. Byłem tydzień wcześniej i widoki były podobne
 12. Dowiedz się jeszcze czy gospodarze, u których będziesz mieszkał, dadzą Wam kartę gościa, na którą będziesz miał zniżkę na Ski 6. Ja mieszkałem w Kauns i na kartę gościa, za skipass Ski 6 na 6 dni zapłaciłem 251.50 euro, normalnie ten skipass kosztuje 264.50 euro.
 13. Na Ski 6 możesz jeszcze pojechać na Kaunertal, Venet i Fendels. Wróciłem stamtąd w ostatnią niedzielę i jeździliśmy 4x SFL i po 1x Kaunertal i Nauders+ w drodze powrotnej w sobotę Pitztal. I moim skromnym zdaniem, jakbym jeszcze raz tam jechał, to Nauders byłby minimum 2 dni, bardzo mi się tam podobało.
 14. Byłem tam w tym terminie. Warunki były ok https://picasaweb.go...aIsolacia042009, ale sezon sezonowi nierówny. I nie odpuszczaj Isolacii, może z mapki to nie wynika, ale trasy tam są jak dla mnie idealne.
 15. W Alpy Południowe-Hautes Allpes raczej sie nie jeździ przez Genewę. Z centralnej Polski najlepiej sie kierować na Drezno, Norynberga, Lindau, Chur, Como i na Turyn, Susa, potem zjazd z autostrady Oulx Est, Claviere, Montgenevre, Briancon i dalej drogą N94 do Risoul.
×
×
 • Create New...