Skocz do zawartości

Pytanie o kurtke 4F


kulas9

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie też się ta kurtka podoba. Co do firmy 4F bardzo ją lubię.

Miałam kilka lat temu kurtkę na narty o takich samych parametrach i spędziłam w niej najfajniejszy wyjazdów w życiu.

Co prawda pogoda byla piękna, ale nosiłam ja później podczas wędrówek na nartach biegowych w różnej pogodzie i przemokła dopiero podczas totalnej ulewy. Byla bardzo wygodna.

Ogólnie to fajna odzież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się ta kurtka podoba. Co do firmy 4F bardzo ją lubię.

Miałam kilka lat temu kurtkę na narty o takich samych parametrach i spędziłam w niej najfajniejszy wyjazdów w życiu.

Co prawda pogoda byla piękna, ale nosiłam ja później podczas wędrówek na nartach biegowych w różnej pogodzie i przemokła dopiero podczas totalnej ulewy. Byla bardzo wygodna.

Ogólnie to fajna odzież.

Naprawdę ?

Ja wspominam kurtkę 4F jak zły koszmar.

Założyłem raz. Pierwszy i ostatni. Później używałem do krótkich wyjść na spacer z psem, do sklepu. Na narty katastrofa.

Poszukaj na wyprzedażach coś ciekawszego. I nie kieruj się ceną. Jest takie powiedzenie, że kto tanio kupuje dwa razy kupuje. Przemyśl to. Dobra odzież to podstawa udanego wyjazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syn ma zastaw kurtka i spodnie tej firmy-po 2 tygodniach na stoku bez żadnych uszkodzeń(a młodzież raczej nie oszczędza ubrania).Na nic nie narzekał-wygodne,dośc ciepłe,nie przemakały,ale ulewnych deszczy nie było,czasem niewielki śnieg.Nie prałam go jeszcze,bo jest czarny i na oko zupełnie czysty,a test "węchowy" przeszedł pozytywnie.Ja jestem zadowolna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jakoś miałem uprzedzenia co do 4F dopóki nie kupiłem softshella tej firmy na majówkę w alpach. mebrana 10000, jakoś wykonania naprawdę świetna, byłem w szoku jak mierzyłem tą kurtkę w sklepie. kurtka testowana na lodowcu, gdzie warunki były różne, od pięknego słońca, po śnieżyce czy nawet deszcz i nie zmarzłem ani nie przemokłem, także śmiało polecam, obecnie używam tej kurtki na codzień, na taką pogodę jest idealna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli  mogę coć zasugerować, to po niżej 10000 bym nie brał. Wystarczy że na stoku zacznie padać mokry śnieg po godzinie spodnie/kurtka zachowują się jak gąbka.

 

Taaaa, oczywiście, i koniecznie kup Spydera.

To nie jest prawda. Oczywiście parametry wpływają na zachowanie się odzieży na śniegu/ deszczu, ale nieprawdą jest, że poniżej 10 000 po godzinie kurtka jest mokra.

Moją pierwszą kurtkę z membraną (3000) załatwiłam po dobrych kilku latach (ośmiu konkretnie), zresztą praniem w pralce. Identyczna męża do tej pory sprawuje się w porządku. Nowa ma 8000 i też jest ok. (spodnie 3000 albo 5000 i też mokre nie są...)

Być może 4F ma inną skalę... wtedy zwracam honor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...