Jump to content

kulas9

Members
 • Posts

  89
 • Joined

 • Last visited

kulas9's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. @Spiochu, kto mówi o 20K ? Chciałem sobie tylko 6dni zmotać... tj 2,2K, karnet 6 dniowy kosztuje 850zł.. Także można trochę sobie przyoszczędzić.  btw. na cały sezon też nie trzeba wydawać "min. 20K" tylko niecałe 12K ;]
 2. Jako, że zainteresowałem się tematem w dogodnym terminie, to chciałbym usłyszeć od Was szczegóły dotyczące tej akcji. Jak to jest kupuję akcję do 31.10, wysyłam jakieś tam dokumenty  potwierdzające ich posiadanie. Kiedy mogę sprzedać te akcje, bo w sumie z chęcią sprzedałbym je po cenie którą kupiłem czytaj baz starty i bez zysku  W warunkach jest zapis:   Warunkiem korzystania z profitów jest posiadanie odpowiedniej ilości akcji do 31.03.2014 r. W przypadku, gdy akcjonariusz sprzeda w tym terminie swoje akcje, traci prawo do korzystania z profitów. Przecież jeśli wykorzystam je w sezonie i sprzedam przed tym terminem, nie naliczą mi chyba -200e na koncie gopass ? 
 3. Dzięki za odpowiedzi Z tego co wyczytałem to w teorii trzeba się trzymać wartości 79 J, jak model waży 1kg, to do 8 metrów w górę można latać, z tego co tutaj napisane, tak wywnioskowałem (ale pewny nie jestem, bo bardziej się translatorem podpierałem niż znajomością niemieckiego ) > http://futurezone.at...fach/24.600.547 Z tym, że to raczej prawo martwe, bo kto będzie wiedział że dron był na wysokości 8m czy 13m ..
 4. Witam, chciałbym się Was zapytać o restrykcje dotyczące latania dronem i czy jest to legalne w Austrii, ze znajomym planujemy niedługo wypad na Stubai i znajomy zastanawia się czy brać ze sobą drona, czy będzie mógł go tam używać, chodzi o względy prawne. Ktoś coś wie o tym? Wiem że są tutaj osoby na stałe mieszkające w Austrii, także czekam na odpowiedzi
 5. kulas9

  Czechy - Pradìd

  Ktoś był na "morawskim lodowcu" w tym sezonie?
 6. Albo gigantka, albo coś uniwersalnego. Chyba że chcesz kupić 2 pary od razu.. Przy Twojej wadze narta na wypady od czasu do czasu poza trasę to >85mm do 95-100mm tego ja bym szukał na Twoim miejscu. I to główne kryterium, dł. to okolice wzrostu.
 7. Ktoś testował bądź wie coś na ten temat??http://youtube.com/watch?v=ZstI_8479Vg Wygląda obiecująco.
 8. Ja ostatnio widziałem Pra Loup za 524   Także kusi mnie wyjazd na ten kasprowy (nigdy w zimie nie byłem tam) od już paru lat ale.. no powody ekonomiczno-jakościowe mnie cały czas hamują przed "zaliczeniem" tego jedynego w swoim rodzaju ośrodka w Polsce..
 9. Mi się raczej tylko zdarza na lodzie, jak podetnie nartę gwałtownie, przyczepność się straci (czasami narta nie najlepiej naostrzona bywa, a czasami umiejętności jeszcze nie te..).   Dwa lata temu zdarzyło mi się wywalić jak śmigałem na muldach, wiązanie niestety wypięło choć nie powinno, z 5-10 metrów jeszcze poskakałem na jednej nodze żeby wyhamować prędkość i tak się niefortunnie złożyło, że naciągnąłem LCL i złamałem coś tam jeszcze w kolanie (kłykieć chyba).   No i poza trasą zdarza mi się, bo to jeszcze nowy temat dla mnie 
 10. Jaką macie opinie nt sprawdzalności prognozy na tej stronie ? >> https://www.j2ski.com/snow_forecast/ Za niecały tydzień do 3V się wybieram i lekkiego stresiaka mam z pokrywą śnieżną.. "baza" już jakaś jest, żeby ze 40-50 cm napadało i byłoby fajnie  Chociaż prognoza jest obiecująca https://www.j2ski.co...orens_snow.html..
 11. Hej pytanie mam tutaj do znających ośrodek, za dwa tygodnie wybieram się do VT i chciałbym w miarę możliwości śniegowych pozjeżdżać troszkę 'off-piste' w granicach ośrodka, ktoś mógłby coś polecić, jakieś ciekawe miejsce, w miarę bezpieczne, żeby troszkę z trasy zboczyć, może to być jakiś teren idący równolegle do trasy np. ?
 12. Polinka we Wrocławiu nie wiele krótsza jest 
 13. Dobra, bez spiny, wiadomo, że chodzi o E45..
 14. No w ramach ścisłości, północny-wschód Parking jest darmowy pod lodowcem? I jak tam w ogóle z pogodą bywa, narazie patrze, że przeplatanka jest, raz słońce, raz kompletne zachmurzenie z mgłą włącznie. Zazwyczaj do francji jeździłem nartować, a tam przeważnie pogoda ładna była
 15. Ok dzięki bardzo za info, btw nie ma tam jakiegoś płatnego tunelu/drogi jadąc od wschodniej strony do innsbrucka, tak jak na mapie zaznaczyłem, gdzieś się natknałem na taki wątek że ktoś pisał o tym?
×
×
 • Create New...