Skocz do zawartości

Gdzie w Wawie PEŁNY serwis sprzętu w miłej cenie? (zalanie nowego ślizgu)


Toro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Gdzie w Warszawie (okolicach?) zrobię w dobrej cenie PEŁEN serwis deski snb.? Coś takiego robi Intersport - układa/zalewa ślizg nową warstwą. Do tego ostrzenie i smarowanie. W efekcie mamy sprzęt jak nowy. Niestety cena to ok. 90 zł. Kiedyś była promocja na Gruponie, teraz posucha. Jakieś wskazówki? pozdrawiam Piotr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Na górce Szczęśliwickiej u Jana Pieli 2. Viking Dariusz (?) Suchan 3. Na Ostrobramskiej naprzeciwko CH Promenada jest sklep i serwis Robert Lewandowski : Classic Sport (nie wiem czy nazwy nie zmienił) 4. ewentualnie na górce Szczęśliwickiej jest jeszcze jeden serwis ale nie pamiętam jak się nazywa, filia z Żywca. pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście IS bym sobie odpuścił;)...natomiast Jan Piela ,Krawczak ul .Ogrodowa to pierwsza liga...mój znajomy naprawił beznadziejny przypadek u tego gościa znalazłem przez przypadek jego filmik na YT....miał wyrwaną krawędz i ślizg zniszczony i nartę uratował jeszcze na 3 sezony.Ja osobiście nie korzystałem z tego serwisu,ale znam jednego zadowolonego z jego usług:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zapomniałeś dodać że jest w miare przystępny cenowo. Polecam.

Osobiście IS bym sobie odpuścił;)...natomiast Jan Piela ,Krawczak ul .Ogrodowa to pierwsza liga...mój znajomy naprawił beznadziejny przypadek u tego gościa znalazłem przez przypadek jego filmik na YT....miał wyrwaną krawędz i ślizg zniszczony i nartę uratował jeszcze na 3 sezony.Ja osobiście nie korzystałem z tego serwisu,ale znam jednego zadowolonego z jego usług:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...