Skocz do zawartości

Boazeria- ołówki


metaal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Zrodził się taki pomysł http://www.skiforum....3998#post473998 No i teraz mam dylemat. Co szukać, w jakiej długości? By mogły pośmigać osoby o różnym wzroście. Może ktoś z Szanownych forumowiczów ma coś takiego na zbyciu i zawala mu strych czy piwnicę. To chętnie przyjmiemy :D lub pożyczymy. Postrufka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale jeżeli mówisz o zwykłych, prostych "przedpotopowych" deseczkach to wyobraź sobie że mamy. Długość chyba 182. A i z udostępnieniem dla celów "szkoleniowych" nie ma problemu.

Witam No od razu taki strzał. ;) Już się niecierpliwię kiedy będę miał wyjazd w Waszą stronę. Choć nie ukrywam, że liczę na coś dłuższego. Postrufka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Salomon Equpie 1s gigantowa komórka. Rozmiar Pr8 co daje jakieś 207 cm. Mam tez Rossignol Dualtec w wersji gigatowej nie race carver długośc 198cm tylko trzeba dokręcić wiązania (Mam komplet, który jeździł na tych nartach tylko trzeba przykręcic) i jako przejściówka do nartay wspólczesnej Volkl p30 race carver komórka 188cm. Wszystkie te narty sa juz niestety taliowane ale promienie raczej zjazdowe. Co wybieracie?Znajdzie sie tez coś dla Pań w długości 185cm - jakis nietaliowany Kneissl lub race carver Salomon 185 również. Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by bylo gdyby to byly nart tz typowe w tamtych czasach. Najbardziej typowe to bylo 190 cm do 207 cm, przy tych dlugosciach 5 -10 cm nie robi roznicy. Moze zacznijmy tak, ze szukamy olowkow w dlugosci 195 cm - 200 cm. Moga ale nie musza byc to byle narty sportowe, tylko tz normalne a one mialy R ok 90m. Jest jeszcze czas moze poczekamy i zglosi sie ktos kto bedzie mial takie narty "gotowe do jazdy". Ja takie mialem, jak pamietacie zabralem na Ramzowa, pokazy sie nie udaly /w kroku bym sie rozerwal/. W powrotnej drodze zamienilem narty na ludzi i nart juz nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Dobrze by bylo gdyby to byly nart tz typowe w tamtych czasach. Najbardziej typowe to bylo 190 cm do 207 cm, przy tych dlugosciach 5 -10 cm nie robi roznicy. Moze zacznijmy tak, ze szukamy olowkow w dlugosci 195 cm - 200 cm. Moga ale nie musza byc to byle narty sportowe, tylko tz normalne a one mialy R ok 90m. Jest jeszcze czas moze poczekamy i zglosi sie ktos kto bedzie mial takie narty "gotowe do jazdy". Ja takie mialem, jak pamietacie zabralem na Ramzowa, pokazy sie nie udaly /w kroku bym sie rozerwal/. W powrotnej drodze zamienilem narty na ludzi i nart juz nie ma.

Narty, które proponuje to noramlane narty Fredi. Nie wiem jaka normalniejsza masz na mysli? Z nienormalnych moge zaoferowac Baletki Blizzard Acrobatic 150cm - jak ktoś wytanie na nich łuk stawiam. :) Pozdro serdeczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Tu nie chodzi o to zeby kogos osmieszac, Celem zabrania olowkow jest pokazanie na zywo i umozliwienie uczestnikom zjazdow na boazerii. Smiem twierdzic, ze polowa szabirowych owieczek nigdy na olowkach nie jezdzila. a druga polowa powiedzmy juz - lekko zapomniala.

A kto mówi ośmieszaniu. To znakomite narty i do tego bardzo przyjazne w jeździe (co innego np. Rossignol) jak ktos jeździ to zjedzie bez problemu a jak opowiada że jeździ to bęzie wiadomo o co chodzi przynajmniej. Jeździłem na tych nartach z Tadziem T dwa lata temu nawet synchroniczne śmigi i podobno ładnie to wyglądało więc z pewnością nie chodzi o ośmieszanie. Pozdrowienia

Użytkownik Mitek edytował ten post 30 październik 2012 - 18:31

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Zrodził się taki pomysł http://www.skiforum....3998#post473998 No i teraz mam dylemat. Co szukać, w jakiej długości? By mogły pośmigać osoby o różnym wzroście. Może ktoś z Szanownych forumowiczów ma coś takiego na zbyciu i zawala mu strych czy piwnicę. To chętnie przyjmiemy :D lub pożyczymy. Postrufka

Jacek - ja mam coś takiego - tylko przywiozę - jak będziesz u mnie to pooglądasz atomy i co jeszcze - będę u brata 2 go to zabiorę je ze sobą do siebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Witam Dzięki wszystkim. Za zaangażowanie i pomoc. Widzę Fredo, że twój pomysł, chyba da się zrealizować. Problem to pewnie będą wiązania (regulacja do buta) TO może dla kontrastu wziąć jeszcze coś w długości 99cm :D (takie to mam nie musimy szukać) Postrufka

Mówię ci Jacek weźcie baletki. Fredo się smieje, że 150 cm to teraz nie jest sensacja ale chrakterystyka tej narty jest odwrotna do dzisiejszej więc jazda jest naprawdę interesującym przezyciem. Użyczę jezli tylko będziecie mieli ochotę ale konkretnej osobie z prosba o dbałość bo to chyab w tej chwili jedyna taka narta w Polsce. Będę w Lublinie w okolicach Mikołajków na turnieju dzieci więć sprzęt moge podrzucić a i pokłonić się i poznac osobiście byłoby zaszczytem niewątpliwym. Pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...