Jump to content

Ilość przejechanych kilometrów


rumacz
 Share

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
jeżeli macie GPSa to warto przeczytać porady na tej stronce: http://www.dcrainmak...forerunner.html Niedługo sam wybieram się na narty i będę miał okazje przetestować mojego garmina i zobaczymy jak będzie się sprawował. Mam pewne obawy dotyczące jego zamontowania - na stronce polecają aby był na wierzchu kurtki - ale może wystarczy aby był schowany pod rękawem (nie chcę go zgubić). Jak biegałem czy jeździłem na rowerze i miałem go pod softshellem to dawał radę z odbiorem sygnałów satelitów więc może i w górach sobie poradzi
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

http://utilizzo.dolo...jsp?ccode=en-US

http://www.dolomitis...formanceEN.html Czy ktoś może znalazł kiedyś stronę, na której są podane długości poszczególnych tras w Val Gardenie? Wg mnie oczywiście jest to orientacyjne. Np w moim przypadku pokazuje mi 18 km na Col Raiser (pierwszy dzień). Gdy wjechałem: Colraiser A, następnie na sam dół do Ortisei (Col Raiser) Colraiser A, Fermeda A (8) i do samego dołu do Ortisei (Col Raiser) Colraiser A, Fermeda A (8) > do stacji pośredniej (podobno 6 km ale tego nie odczułem) Furnes-Seceda i do samego dołu do Ortisei Col Raiser ale tak naprawdę nie wiem co system założył gdyż mogłem zjechać 10,5 km do Ortisei Furnes, gdyż na dole nie odbijało się żadnych bramek. W sumie za 6 dni system pokazuje 184 km... :)

Użytkownik fomicz edytował ten post 21 luty 2012 - 07:46

Link to comment
Share on other sites

ale tak naprawdę nie wiem co system założył)

wg moich dociekań to zapewne nic nie założył i pominął ten ostatni odcinek. Zwykle wykres jazdy kończył sie 'na górze' - system nie wie gdzie zjechałeś - a zwykle jest kilka mozliwości.
Link to comment
Share on other sites

wg moich dociekań to zapewne nic nie założył i pominął ten ostatni odcinek. Zwykle wykres jazdy kończył sie 'na górze' - system nie wie gdzie zjechałeś - a zwykle jest kilka mozliwości.

Toteż jak byłem w Maldze, to zawsze tak zjeżdżałem, żeby na koniec zaliczyć krótki orczyk na dole. Mniej wtedy system odliczał. Nie chwaląc się ;) po 6 dniach wyszło niecałe pińcet.
Link to comment
Share on other sites

Tak naprawdę to historia naszych odwiedzin na wyciągach. I tylko informacja - ale za to ta najistotniejsza - ile przejechaliśmy przewyższenia jest tam pewna. Kilometry w poziomie są sobie "nierówne" jazda po niebieskiej nijak ma się do oblodzonej czarnej. Z tego samego przewyższenia pierwsza będzie ca 3x dłuższa. Dlatego przewyższenie wydaje mi się miarodajniejsze a w dodatku nieprzekłamane. Ja przyjmuje, że jak przejechałem 15 km w pionie to dzień zaliczony a 20 km to już dobry wynik.

Toteż jak byłem w Maldze, (...) Nie chwaląc się po 6 dniach wyszło niecałe pińcet.

Trudno jest tam zrobić więcej bo za dużo wolnych wyciągów. Pozdro Wiesiek

Użytkownik Wujot edytował ten post 21 luty 2012 - 19:16

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...