Skocz do zawartości

Pogoda Na Sezon Zimowy 2011 ...2015/2016


yorric

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popieram!! O śniegu w sierpniu i wrześniu mażą tylko dzieci, a na tym wątku jest ich najwięcej......zaraz to nie wątek to śmietnik.

Fanatyk Ty chyba też za wielu lat nie masz pisząc ' mażą ' :> Wątek jest o pogodzie jak sam tytuł wskazuje ' PROGNOZA POGODY NA SEZON ZIMOWY ' Co oznacza, że nie będziemy tutaj pisać o upałach, ale o śniegu, mrozie czy jakimś potencjalnym większym ochłodzeniu. Również o prognozach na nadchodzącą zimę, itp. Chodzi o to, że chociaż to hyde park to nie powinny posty wyglądać w stylu: ' Hej u mnie się chmurzy a u Was ? ' ' A u Mnie nie uwierzycie, pada deszcz ' Taka sama sytuacja była rok temu, nie którzy wiedzą o czym mówię a nowi powinni się dostosować jeśli nie chcą podpaść administracji;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem spokojny;)to on mówi ze ja cos pisze ,a nie pisze.Macie jakies fajne stronki na pogode długoterminową czy na zime???

Właśnie o tym mówię ;) W ciągu trzech stron tematu pytasz piąty raz o linki do pogody ! Dziecko masz w co piątym poście link do prognozy długoterminowej ! A jak nie umiesz szukać na forum to wpisz w GOOGLE ! My też ich z księżyca nie bierzemy. I jeszcze mi powiedz, że Ty nic złego nie piszesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prognozę na kolejny tydzień może być zaledwie 7 stopni w ciągu dnia . Nieźle się zapowiada . Pierwsze jesienne głębokie chłody a teraz trzeba czekać tylko na pierwsze zimowe chłody . :P Co do października prognozy są strasznie niezdecydowane . Ale wszystko wskazuje na to że 5-7październik będzie bardzo ładny . Ale chyba 24stopnie już w tym roku nie zobaczymy . Pozdrawiam .:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę nie ma mowy, żeby stworzyć prognozę z takim wyprzedzeniem i taką dokładnością. Dlaczego? W baaaaardzo dużym skrócie http://synoptyka.blo...2,ID414644882,n Zwracam szczególną uwagę na rozwiązanie równań atraktora(wykres). Bardzo polecam również krótką pracę prof. Malinowskiego z ZFA http://www.igf.fuw.e...-pog-klim-1.pdf

A jeśli chodzi o tendencje??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka Patrzcie na 16dniową pogodę TP ha ha http://www.twojapogo...kasprowy-wierch -2 w ciągu dnia i deszcz .

dla porównania dam wam inna prognoze na Kasprowym Wierchu. http://www.meteogrou...mVjdD0tMQ%3D%3D i komu tu wierzyć?Pdjakow lub Mateusz R.Moglibyście sie wypowiedziec na ten temat??

Użytkownik paulinusia180 edytował ten post 25 wrzesień 2010 - 14:15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze, to nie chciałbym widzieć śniegu w październiku bo radość z tego, że zobaczyłem śnieg przyćmił by widok strasznej chlapy, śnieg nie miałby szans się utrzymać i temperatura zapewne nie była by na minusie. Tyle już czekałem to juz wy3mam do tego listopada ale jak ma być śnieg to niech sypie już porządnie. To tak jakbyś czekał na swoją miłość przez pół roku a po chwili musiałbyś się z nią ponownie rozstawać haha Co ja pierd** w ogóle, nie wyszło mi to porównanie haha ;D Ale wracając Fajnie jakby pierwszy śnieg (stawiam na listopad) był od razu zapowiedzią prawdziwej zimy, wtedy byłoby to piękne no ale niestety jest to raczej małoprawdopodobne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego co napisałeś Colder to u mnie właśnie jest całkowicie na odwrót. U mnie drzewa wgl nie zrzucają liści a co lepsze większość drzew jest całkowicie zielona. Jak się zdarzą ze dwa, trzy żółte drzewa to to wszystko :). Ale jak już mówiłem ja w takie coś nie wierzę więc mało mnie to interesuje. Za to nie pokoi mnie to dodatnie NAO. Jak puści całkowicie to możliwe, że o zimie zapomnimy, mam jednak nadzieję, że tak nie będzie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównując zrzucanie liści z poprzednim rokiem to proces odbywa się znacznie znacznie szybciej . Co do porzekadła przez Danielsa " JAK LIŚĆ MOCNO TRZYMA TO NIE PRĘDKO PRZYJDZIE ZIMA" W poprzednim roku opadania liści było rekordowo późno jak dobrze pamiętam nie notowanych od 10lat . A zima była super i dość szybka. Pozdrawiam .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil czytaj dobrze bo to nie ja napisałem to porzekadło bo ja w żadne nie wierzę. Napisałem tylko, że u mnie jest jak w środku lata tak jak napisał rubin. A co jeszcze lepsze to jest więcej owadów niż w wakacje, jest pełno much, os, pszczół a do tego komary atakujące nawet w dzień. Drzewa są zieloniutkie, mało które zrzuciły liście. W sumie żadne nie zrzuciły liści, jedynie jedno na 50 może troszkę zbrązowiało i tyle. Dlatego patrząc na przyrodę zimy nie widać wcale :) Nawet kasztany jeszcze nie spadły :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie pierwszy śnieg może być w grudniu, bo co nam z tego, że spadnie w górach 10 cm w listopadzie? Jak ja marze o tym, że wstanę sobie w wigilijny poranek wezmę łopatę i odgarnę 30 cm śniegu z podjazdu, bo zaraz goście się zjadą na kolację. A następnego dnia znów odśnieżę podwórko, odkopię samochód, założę łańcuchy zapakuję narty i słuchając w radiu o wielkim paraliżu komunikacyjnym z powodu niespotykanych opadów śniegu wyruszę na narciarski stok....:]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...