Skocz do zawartości

Pogoda Na Sezon Zimowy 2011 ...2015/2016


yorric

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchaj nie ma Cie tu nie mieszkasz tam gdzie on wiec nie mow ze nie bo może rzeczywiscie padał snieg z deszczem.Nie mozesz tego wiedziec.:mad:

Haha dziewczyno nie ma mnie tam, ale widzę jakie są temperatury :) A prócz tego wystarczy trochę logiki i zdrowego myślenia a jak mi nie wierzysz to spytaj Piotra gdzie dziś padał śnieg z deszczem:) Nie trzeba być tam czy tam - wystarczy spojrzeć na mapkę :) Tu masz temperatury - http://gfspl.rootnode.net/AKT/TEMP/99 Poza tym trzeba odróżnić dwie sprawy jeszcze - mamy wrzesień a nie grudzień i nawet jakby było +2 to wcale nie jest powiedziane, że padał by śnieg z deszczem. ehh....

Użytkownik Daniels. edytował ten post 30 wrzesień 2010 - 15:42

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na nizinach było przeważnie od 4 do 6 stopni. W Zakopanym rano padał deszcz przy +1.8. Nigdzie na nizinach nie notowano opadu śniegu, ani śniegu z deszczem - temperatura była za wysoka. Jeszcze depesza z Zakopanego. 12625 11365 83003 10018 20009 39161 42780 53007 60022 72162 885// 333 10052 20018 31002 55/// 20364 70022 88693 93001= Jeśli w Zakopanem padał deszcz ze śniegiem to albo po 6UTC, albo wyżej stacji.

Użytkownik pdjakow edytował ten post 30 wrzesień 2010 - 15:55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy padał czy nie ten deszcz ze śniegiem , ale w to nie wątpię . Ale mniejsza oto , nie wiem jak Wy ,ale Ja wychodząc dziś rano na dwór poczułem pierwsze takie chłody w powietrzu tym roku . Jest tak strasznie zimno że ogrzewanie w domu jest już codziennością . Trochę to nienormalne (patrząc na ostatnie lata ) żeby 30września temp w najcieplejszym momencie dnia była na poziomie 4-5 stopni !Zważając że 7dni ba 5dni temu temp była na poziomie 24stopnie .

Użytkownik Kamil K edytował ten post 30 wrzesień 2010 - 16:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I chyba masz rację Colder bo przy dodatnim NAO w 2005/2006 bądź lekko ujemnym NAO mieliśmy lepszą zimę niż przy ostatnim mocno ujemnym. Twoja( czy nie Twoja ) teoria może okazać się prawidłowa co do tego, że lekko dodatnie NAO spowoduje chłodniejszą zimę na Płd niż ujemne :)

Użytkownik Daniels. edytował ten post 30 wrzesień 2010 - 17:18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hipi Pokazana mapka pokazuje stan aktualny, nie prognozę. Tabela pokazywała prognozę. Co do zimy 2005/6 - rzeczywiście, powinno być cieplej. Wskaźnik NAO nie zawsze się sprawdza. Nie mniej jednak - górą szło wtedy cieplejsze powietrze, np. styczeń 2006 miał na Śnieżce odchylenie od normy +1.6, a w niedalekim Wrocławiu -4.1.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://krolowa-super...2,ID415237559,n Chyba Daniels nie masz racji.

Jak wierzysz królowej to skończmy od razu temat ;). Piotr Ci podał już dane z Zakopanego, że NIE ZANOTOWANO tam innych opadów niż deszcz więc dała byś sobie spokój. A poza tym Zakopane to nie Rzeszów, to prawie góry i tam może sobie padać nawet śnieg teraz. Na NIZINACH nigdzie nie było ŻADNEGO śniegu ani deszczu ze śniegiem i albo to w końcu zrozumiesz albo nie, ale ja kończę z Tobą dyskusje na ten temat. I nie radził bym więcej sugerować się blogiem tej chorej kobiety bo już bardziej wiarygodne są przepowiednie Indian . Najlepszym dowodem, że jest z nią coś nie tak jest ostatnie jej zdanie. Bo tylko człowiek niezrównoważony może życzyć sobie i innym takiej katastrofy jak tegoroczne lato w Moskwie. Sami pomyślcie czy dali byśmy rade przeżyć 2 miesiące bez deszczu i z temperaturą nie schodzącą poniżej 30C

Użytkownik Daniels. edytował ten post 30 wrzesień 2010 - 19:42

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, to może będę trochę złośliwy, ale wobec tego życzę (w końcu sama tego chcesz) żeby akurat Ciebie tak zasypało, że będziesz latać z łopatą i ciągle odśnieżać, i odetną net ze względu na złe warunki pogodowe ;) może będziesz mieć wtedy czas , żeby przemyśleć to i owo :D W dodatku nie będzie można dojechac do sklepu, bo drogi będa tez zasypane, i bedziesz musiała przynieść sobie zakupy na plecach. Ale niech tak popada tylko miejscowo, w Janowie Lubelskim ;)

xD :P net swoją drogą żeby prąd jeszcze odcięli z powodu zerwania Lini jak to miało miejsce w tym roku w styczniu albo w lutym już nie pamiętam ludzie po 2 tygodnie bez prądu byli masakra tak ogólnie :eek:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale Daniels nie umiesz śledzić danych SYNOP na potwierdzenie to http://www.meteogrou...3JlZGlyZWN0PS0x :P

W tej chwili się ośmieszyłeś :). Po pierwsze to prognoza a po drugie na piątek :) ... Skończcie już na prawdę bo Piotr dał Wam dane z Zakopanego z Depesz synoptycznych i nie zarejestrowano tam żadnych opadów deszczu ze śniegiem. Kończę dyskusje na ten temat bo to co wyprawiacie to się w głowie nie mieści :) Niestety to co w tym roku dzieje się na tym forum to tragedia, dobrze że są jeszcze osoby mające choć trochę pojęcia jak np. Colder. Nie którzy mają ZERO wiedzy a chcą być najmądrzejsi. Ale Piotr1984 przebił już wszystko.Mam nadzieję, że to prowokacja albo żart bo jeśli pisałeś to na poważnie to o pogodzie wiesz tyle co ja o tańcu Węgierskim

Użytkownik Daniels. edytował ten post 30 wrzesień 2010 - 21:20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś Wpierw sie opanuj i przestań każdego wyzywać od Debili następne dziecko 12 letnie? czy troche starsze? po drugie jeśli już tak wierzysz tej jak to nazywasz i nazywa sie ją Królową Hahaha dla Mnie to śmieszne to zostaw to dla siebie.Każdy może mieć inne zdanie ja osobiście w tyłku mam tą Królową i co ona pisze Pozdro koleś i Ogarnij. No tak robin 4 pory roku ale nam sie pomału robią 2 pory roku jakby nie patrzeć :)

Użytkownik pastorek666 edytował ten post 30 wrzesień 2010 - 21:26

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przejmujcie się tym ' zakopiańczyk ' ponieważ to ktoś z obecnych już użytkowników zrobił fałszywe konto. Chyba piotr1984 bo dał ten sam link, który nie udowadnia Nam, że w Zakopanem padał śnieg a jedynie pokazuję prognozę i nic więcej, mam nadzieję, że nie daliście się nabrać... Gdzie admini ?

Użytkownik Daniels. edytował ten post 30 wrzesień 2010 - 22:04

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój ludzie KRÓLOWEJ.Ona mówi tylko prawde a to wy chszanicie.Naćpaliście sie klaku i teraz same bzdury wygadujecie na nią.Odczepcie sie od niej .OSTRZEGAM.

Hahaha grozisz Nam czy tym którzy jej nie wieżą Qurwa trzymajcie mnie bo padnę ze śmiechy z tego typa :D :D :D i że niby czego się naćpali klaku? a co to wogóle jest :P idz chłopcze lepiej spać :cool: i naucz sie polskiej pisowni nie chszanicie tylko chrzanicie :)

Użytkownik pastorek666 edytował ten post 30 wrzesień 2010 - 22:53

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za koleś? Pewnie jakieś dziecko ulicy . Z Zakopanego . Szybko bierz łopatę i podgarniaj te zwały śniegu . Boże nie mogę z niego . Śnieg mu padał ,ale chyba z głowy. Kolejne dziecko z zespołem Downa któremu się wciśnie kit że jutro będzie +30stopni . A jutro będzie kłócił że w Zakopanym było +30 stopni . No nie mogę . Królowa kolejne człek z zaburzeniami osobowymi . Pozdr Ps1 Tak to już jest Pastorek że jak ci jakiś wieśniak zacznie pisać to ciężko coś zakumać , zwykła polska szara wiejska rzeczywistość .A i u nas jest sporo ślązaków jak gadają to co drugiego słowa nie rozumiem . PS 2Kogo Marzena nazywa kaczuszkami ? Nas?

Użytkownik Kamil K edytował ten post 01 październik 2010 - 05:52

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...