Jump to content

Idą Święta... Życzenia


qaz
 Share

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wszystkim miłośnikom zimy, wszystkim potrafiącym wykorzystać śnieg i mróz i odczuwać radość życia z tego powodu w tym okresie - udanego sezonu następnego, realizacji marzeń ale przede wszystkim refleksji i zatrzymania się w dzisiejszym szybkim świecie nad Chrystusem, który ponosi karę za wszystkie nasze winy ale też zwyciężając śmierć daje nam najlepszą nadzieję: na życie, na życie wieczne.:)
Link to comment
Share on other sites

Życzę Wam fajnych udanych Świat Wielkanocnych, miłych wspomnień zimowych i miłych chwil wiosennych. A tak na marginesie myśli świątecznych i niedawnej rocznicy śmierci JP2 - Papież też był narciarzem i szkoda, że nie można wymienić się z nim wspomnieniami. On jeżdził po nieratrakowanym... Bardzo lubię Jego zdjęcia na nartach. Francuzi nazywali Go: Jean Paul Ski. Czy to nie fajne, że większość polskich nazwisk ma "narciarską" końcówkę? Pozdrawiam Forumowiczów serdecznie.
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Witam. Do Świąt zostało parę dni. Myślę, że to dobry czas do składania życzeń świątecznych.;) Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragnę przesłać najserdeczniejsze życzenia. Niech nadchodzące Święta będą dla Was niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień. Życzę, aby odbyły się w spokoju, radości wśród Rodziny, Przyjaciół oraz wszystkich Bliskich dla Wam osób. Wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem życzę dużo zdrowia i szczęścia. Niech nie opuszcza Was pomyślność i spełnią się te najskrytsze marzenia. Pozdrawiam Olek :)
Link to comment
Share on other sites

Wszystkim Życzę Radosnych Świąt i Wspaniałego, Pełnego Sukcesów Nowego Roku. Żeby spełniły Się Wasze Marzenia, Żebyśmy Wszyscy Jak Najczęściej Spotykali Się Na Stokach, Obyśmy Zwsze Mieli Czas Na Narty, A Przede Wszystkim Zdrowia i Pogody Ducha ! ! ! RASTA:)
Link to comment
Share on other sites

Jako że mało cosik piszę po nasemu po teraz cosik wam napise. Byście mieli kury czubate, gesi siodłate Byście mieli tela wołków, kiela na dachu kołków Tela krów, kiela w siąsieku plew Tela łowiecek kiela w maku ziornecek Byście mieli konie z biołemi nogami Byście orali śtyroma pługami Jak nie śtyroma, to trzoma Jak nie trzoma, to dwoma Jak nie dwoma, to jednym, ale godnym Dziewki zeby wam siy powydawały, a wiele z chałpy nie zabrały Parobcy zeby wam siy pozenili, a majentne baby wzieni Zeby wos tez nie bolało w boku ani w kroku w tym Nowym Roku Tak to Panie Boże dej! Pozdrawiam.
Link to comment
Share on other sites

Na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok życzę użytkownikom Skiforum.pl wszelkiej pomyślności, dużo radości z życia, miłości, czasu dla najbliższych oraz oczywiście masę śniegu i jak najlepszych warunków narciarskich. :D

Załączone miniatury

  • 18.gif
  • 3.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
Wesołych świąt "stare konie" Najlepiej w rodzinnym gronie Pod choinką prezentów Najlepiej kupę sprzętu(narciarskiego oczywiście:]) Szczęścia, szczęścia i??:confused: śniegu oczywiście Oby tyle by powiedzieć: jest ....................................fajnie Tylko żeby nie było mgliście Bo zamiast na śniegu jeździłbyś na łajnie Wesołego nowego roku Śniegu powyżej kroku, Partnerki/a przy twoim boku I jazdy na "troku' ps. czasami nie miałem co wstawić :]
Link to comment
Share on other sites

"Dzisiaj jest ten rodzaj ciszy, Że każdy wszystko usłyszy: I sanie w obłokach mknące, I gwiazdy na dach spadające, A wszędzie to ufne czekanie ? Czekajmy - dziś cud się stanie" Radosnych , rodzinnych, wolnych od trosk i kłopotów Świat Bożego Narodzenia ,Szczęśliwego Nowego Roku i Wszelkiej Pomyslności oraz duuuuuuuuuuuuuuużo i jeszcze więcej śniegu i super udanego szusowania dla Wszystkich
Link to comment
Share on other sites

-Puk, puk - Kto tam? -Merry - Jaka Mary? - Merry Christmas-:):);) Wszystkiego co dobre, miłe, szczęśliwe i radosne niech będzie WAM bliskie i trwałe w Święta Bożego Narodzenia a zegar Nowego Roku niech odmierza tylko pomyślne godziny. Mary (a włąsciwie nie Mary a Marysia)
Link to comment
Share on other sites

:PTradycyjnie jak co roku sypią się życzenia wokół, większość życzy świąt obfitych i prezentów znakomitych, a ja życzę, moi mili, byście Święta te spędzili tak jak każdy sobie marzy. Może cicho, bez hałasu idąc gdzieś tam hen do lasu, może w gronie swoich bliskich jedząc karpia z jednej miski, może gdzieś tam w ciepłym kraju, czując się jak Adam w raju, może lepiąc gdzieś bałwana, albo sącząc browar z rana Zdrowych, spokojnych i bardzo radosnych Świąt :P No i oczywiscie 2 metrow sniegu do maja
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share


×
×
  • Create New...