Jump to content

Nordica firma i opinia o nartach


Aiki
 Share

Recommended Posts

Dzięki Jark, Dzięki też Kneisslpolska, upewniłem się, że to produkują we Włoszech a także upewniłem się co do mojej decyzji. Nartki już kupiłem i niecierpliwie czekam na dostawę. Jark udzieliłeś mi bardzo konkretnej opinii. Ważę 80 kg mam 185 cm wzrostu, jeżdżę na nartach ponad 50 lat i uwielbiam szybką dynamiczną jazdę, 20 - 30 % poza trasą, nawet "do lasu". Jeżdżę często z grupką snowboarderów, więc to zrozumiałe. Jeżdżę w Polsce , Czechach ale głównie Austria i Włochy. Ostatnio jeździłem na Voelkl Slalom carver P50. 177 cm radius 16 107/62/92. Bardzo dobra slalomowa narta, dość sztywna, szybka i doskonała w skrętach jednak trochę wąska na kopny. Moje nowe Nordica będą 119/72/102 radius 17m dł 176 Nieco szersze i myślę, że będą super. (P50 też zostawiam). Pojeździmy zobaczymy. Czekamy na śnieg. Pozdrawiam

Użytkownik Aiki edytował ten post 08 wrzesień 2009 - 18:52

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Jark, Moje nowe Nordica będą 119/72/102 radius 17m dł 176 Nieco szersze i myślę, że będą super. (P50 też zostawiam). Pojeździmy zobaczymy. Czekamy na śnieg. Pozdrawiam

W zeszłym roku porzucilem skalomkę dla narty 114/74/102 R 17/ 178 cm, następne narty, kóre chciałbym wypróbować to 80 pod butem i nie niższe ode mnie.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...