-
Liczba zawartości
10 896 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
41
Zawartość dodana przez star
-
Stara Mama jest ok.
-
Dzięki za info. https://narty.blog.p...czyli-mips-poc/
-
SL klasa B, GS/D/SG klasa A, jak Spiochu zauważył do slalomu niższe wymagania. Co ciekawe w sklepach pojawia się informacja o klasie, klasa B to może być słaby kask, lekki i niekoniecznie najlepiej zabezpieczający, np taki jak ponizej Załączone miniatury
-
Wrzuć swój film z Karlova, ten co go nakrecilem z twoją jazda, może być na priva;-)
-
Kawał kasku. http://www.skionline...op-sl,1276.html Hirscher...
-
Jaki kask miałaś?
-
Co do kraweznika to niestety ostatnio zniszczylem tak opone. Nic nie zapowiadalo klopotow droga byla prosta. Troche mnie dziwilo, ze ciemno jakos jak dlugich nie wlacze, ale sobie tlumaczylem, ze moze tak ma byc i juz. Kolo Nysy, dokladnie Grodkowa, nagle trzy auta oslepily mnie kompletnie (nie wiem czy na dlugich, czy zle ustawionych, a moze skrecili gwaltownie) - efekt totalny brak wizji, jak zobaczylem to jechalem po wydzielonym pasie (bez oswietlen czy odblaskow) i centralnie walnalem w krawezni jedna z opon. Auto stabilne wiec pojechalem na feldze, potem zabawa ze zmiana kola, nielatwa z roznych przyczyn, ale po dwoch godzinach bylem w domu. Ot taka sytuacja. PS. Lampe pasazera mialem dzialajaca tylko na dlugich sie okazalo.
-
Spytam o krawędzie, bo u mnie jak żywo poprzedni właściciel na 87 ustawił. Co ciekawe ostatnio u jakiegoś juniora na GSach też 87 widziałem wpisane. Skąd więc 89. Czemu? Rozumiem, że 88 standard. Co do upadków to rozumiem Spiocha, ale i innych. Ostatni przyklad juz opisywalem. Gdy zdalem sobie sprawe z zachowawczej jazdy, bez puszczenia sie po szerokim i pustym, spakowalem narty i do auta, bo po co? Zjazd numer 20 zaliczyc? Gdy i tak okolo 10 byly najsmielsze i najlepsze. 45 minut na karnecie pal licho. W aucie mnie grypa zmogla, ledwo dojechalem. Z drugiej strony motywacja byla tez aby gleby nie zaliczyc, jakos na poczatku sie uratowalem, choc blisko bylo. Co do gleb z ostatnich dwoch sezonow, to trzy spektakularne, zawsze z nierownoscia i jakims bledem, raz wyrwane wiazanie, raz utrata dwoch nart, a raz jednej. O malych nie wspomne. Ostatnich kilka razy bez gleby.
-
Dziś z rana Klobouk, czerwona FIS i czarna, czarna na 7-8 min, krótka ale goni. Na czerwonej dziś mistrzostwa żaków (10-15) w gigancie. Pojechałem raz z rana. Potem x18 czarna. Coś jak Dzikowiec. Młodzież zryla czarna gratis, trenować muszą. Załączone miniatury
-
Karlov to taka Białka, dużo krótkich trasek, ale są tu 4 FISy i do tego Mistrzostwa jakieś Moraw, niestety na Klobouku, gdzie jutro się wybieram. Czarna pusta, czerwona częściowo zajęta. Jeseniki to potęga!
-
Koprivna na nocnej z Rungiem. Będzie film;-) Polecam za radą Brunera. Nocleg Holzberg. 41x#moruniek_challenge;-) Załączone miniatury
-
Wszystko mi się podoba. Karlov też. Trzy czerwone. Najpierw 4, potem orczyk i na koniec 2, strategia kanapowa. Załączone miniatury
-
Rzeczywiście nasniezaja i nawet zjechać już można. Dziś narty z wypożyczalni, pytanie jakie? Szybkie z krawędzi na krawędź, dobre na lodzie. PS. 39x#moruniek_challenge Załączone miniatury
-
Nasniezaja 2. Załączone miniatury
-
Też omijałem. Jak okazało się niesłusznie. Sniezynka+Puchatek ratrakowane - bez emocji. Hala bajeczna. Drzewka obok i przecinka do Kamienia po świeżym świetne. Górskie klimaty. Do tego Ściana z dobrymi warunkami, choć dół wymagał czujności, niby zamknięta ale ludzie jeżdżą. Świetne miejsce. PS. Lola zjezdzalem ze dwa lata temu po lodzie, teraz wg opisu jest lepiej, choć jeszcze zamknięta. Aha apartamenty Sun & Snow tanie i przyzwoite.
-
Jasiczek jak Hirscher, tyle, że w drugim... Edit. Sorry za dubel.
-
Dziś świetnie. Najpierw ratrak, potem twardo. Dobre kopalniane towarzystwo. Jutro nasnieza przetarcie. 38x#moruniek_challenge;-) Załączone miniatury
-
Coś w tym jest. Spotkałem takiego lokalesa w Zieleńcu. Ręce układał jak w panczenach. Pięknie jeździł. Miękko i efektownie, także efektywnie. Ciągle go gonilem po tych jego laskach, przecinkach, hopkach.
-
Koprivna mega na nockę. Dzięki Bruner za rekomendacje. 36x#moruniek_challange Załączone miniatury
-
I codziennie ratrakują? Np. w poniedziałek znaczy dziś też? Jakie warunki na tej B? Akurat spakowałem nowe narty więc trochę żal by było. Rozważam inne opcje: Dzikowiec, Karlov i Koprivna.
-
Jak wygląda nocna jazda? W jakich godzinach? Czy coś ratrakują przed nocną?
-
Wbrew pozorom takie pozorne wypadki mają swoją historię. Ciekaw jestem jak to wyglądało w przypadku Veteranki i Adamowej kursantem. Pytam o okoliczności, czasami więcej tłumaczą niż samo zdarzenie. PS. Niestety miałem ostatnio kolizję z tirem i dużo czynników na nią wpłynęło i nie chodzi tu bynajmniej o rozmywanie odpowiedzialności.
-
Znaczy, że jak? Kamieniem w ludzi nie rzucam, póki co, też w nich na nartach nie wjezdzam.
-
A sprobowalbys ryske im na tdiku zrobić. Poniższy materiał tylko dla osób... https://youtu.be/HDTl9grOBdw
-
Wyrazy współczucia i życzenia zdrowia dla małżonki. Wniosek jest jeden, czujność. Niestety syndrom pustego stoku działa na niekorzyść. PS. Skala jest słaba stąd takie 7.
