-
Liczba zawartości
1 627 -
Rejestracja
-
Wygrane w rankingu
17
Zawartość dodana przez Bruner79
-
No przecież tam się nie ostrzy bo po co 🙂 co do kwesti wykończeń piętek - nie wyciągałbym pochopnych wniosków, które lepsze, które gorsze - dużo zmiennych wchodzi w grę - elastyczność, waga, jaki to ma wpływ na wyginanie się, oddawanie energii itd 😉 co do sztekla - miałem kilka sztuk - i jak to @yossopisal, jadą poprawnie, trzymają, a kogut jednak nie pieje 😉 Ale Gs mają udany.
-
Uogólniając temat - w dzisiejszych czasach konkretny race carver może służyć jako uniwersalna decha. Dla mnie to 175-180cm r 17-21. Przykładem - Rossi master/dynastar. Ale po to też są inne dechy, o innych parametrach, że żal nie skorzystać 😉 Zależy też gdzie się jeździ - bo brać takiego Rc na stoczek 500m to tak słabo, chociaż krótkim też można - ale nie ma takiej zabawy jak na krawędzi.
-
Dobre rano 😎
-
Koprivna
-
Wiosny ciąg dalszy 🤗 to ten czas, który misie lubią najbardziej 😎
-
Dasz znać, ogarnie się nowki 😉
-
Janek, bardzo zacne nartki - ja też nabyłem ostatnio w dziewczęcym kolorze deski z tej stajni 🙂
-
Ogólnie ten temat zawsze mnie bawi 😉 Tymbardziej jeśli pytają o to narciarze z doświadczeniem konkretnym 😉 np 20lat+ :). Oczywiscie można powiedzieć - nigdy nie interesowałem się sprzętem, tylko jeździłem 😉 Jesli uprawiasz dany sport, czyli się nim interesujesz, masz zajawkę - to chcąc nie chcąc - odpalisz ytb, poczytasz fora, pooglądasz vlogi - no jednym słowem nie ma bata, żebyś nie zgłębił tematu w tym przypadku - jakie są rodzaje nart i jakie są modele 😉 a wisienka na torcie są już teksty pt - Szukam uniwersalnej narty na popołudniowe odsypy, żeby trzymała na twardym, kopała i na tych muldkach kolanek nie męczyła 😎😎
-
Przecież ja nie pisze o forach Specjalistycznych. A nawet nie muszę zgłębiać - wystarczyło mi spojrzeć na grupę powyżej i kilka komentarzy.
-
Z doświadczenia - na fejsbuniu sami fachoFcy.
-
35km od domu 😉 Jeseniky - cervenohorske sedlo
-
Wiosna wiosna 🙂
-
Dzisiaj wiosennie i dziewczęco 😎
-
Dzisiaj wieczorową porą 😎 klimacik elegancki 😎
-
Head esl 165 nowe - 2,3k atomic s9 165 - 1,5k volkl sl master 165 jak nowy - 1,8k
-
Rok temu je mialem, znowu dorwałem 😉 moim zdaniem najlepsze z dyńkami sl 👑
-
A znowu dorwałem sl i się znowu porobiło 😱
-
Kopřivná
-
Wczoraj w końcu słońce i -10 na budziku. W końcu również fajny twardy zmrożony śnieg, a nie jak ostatnimi czasy - coś czego nie widziałem od lat - betono- mąko-cukier 😉 i jeszcze puszczający. W każdym razie wiosna się zbliża - więc w marcu będzie to, co misie lubią najbardziej - a więc wiosenne jeżdżenie 😉
-
W ramach ciekawostki. Mój przyjaciel jakiś czas temu zafascynowany tą marką pojechał właśnie do fabryki carpani. W planach miał zabawić się w dystrybucje. Zobaczył cały proces produkcyjny, poznał właścicieli, kupił nawet na miejscu jedną parę - która mało brakowało a sam bym od niego wziął 😉 Natomiast odpuścił temat - bo ceny już wtedy znał i niestety mimo, że narty zacne to produkt niszowy i drogi.
-
Widzę że zawsze znajdą się Miszczowie, którzy spierdolą ciekawy wątek.
-
W zależności od cyklu 😁
-
Na mantrze 84 nie jeździłem, mam kendo 88 - obecnie to mantra 88 - i taką bym wolał. Bardziej uniwersalna - na trasie będzie to samo. Armade w 82 bym odpuścił - ewentualnie 92 ti, blizz anomaly 84/88 - top.
-
Poszukaj jakiegoś ax w używce. Moim zdaniem takie dechy mocno budowane w szerokości ok 84-85 pod butem - to takie trochę nie za bardzo. Do zabawy ma sens deska ciut szersza 88-90mm o innym flexie. Natomiast deska fajna agresywna na przygotowany stok i uniwersalna to deska o szerokości 76-78mm. Względem uniwersalności do 84-85mm - będzie to samo, a na porannym twardym sztruksie - o niebo lepiej. Oczywiscie to moje zdanie 🙂 dlatego zwróć uwagę na deacon/peregrine 76 - to poszerzona Gs ale prześwietna narta. Reszta dech typu head erally (78mm) czy forza 70 rossi (78mm) - pierwsze przykłady z brzegu - mają mały promień i szukają bardziej skrętu, a widzę że raczej szukasz desek stabilniejszych w dłuższym. Dlatego z volkla to co podałem - ewentualnie p82 - który jest inny niż deacon 84 - I konstrukcyjnie i trochę inaczej jeździ.
-
Jak nic p82 volkla
