Skocz do zawartości

Gdzie na narty?

Ogólna dyskusja na temat panujących warunków, ośrodków i wyciągów narciarskich.


421 tematów w tym forum

  1. Val di sole czy val di fiemme/fassa 1 2

    • 25 odpowiedzi
    • 4,9tys. wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 4,6tys. wyświetleń
  2. Val di Sole w marcu - warto?

    • 2 odpowiedzi
    • 1tys. wyświetleń
  3. Val thorens czy Orelle kiedy?

    • 7 odpowiedzi
    • 5,2tys. wyświetleń
  4. val thorens orelle

    • 4 odpowiedzi
    • 2,7tys. wyświetleń
  5. val thorens orelle w kwietniu

    • 1 odpowiedź
    • 2,8tys. wyświetleń
  6. VALMEINIER-VALLOIRE styczeń 2018

    • 3 odpowiedzi
    • 2,4tys. wyświetleń
  7. Velka Raca przejęta przez TMR ?

    • 8 odpowiedzi
    • 1,3tys. wyświetleń
  8. verbier vs la grave

    • 12 odpowiedzi
    • 2,7tys. wyświetleń
  9. VRATNA-kto był proszę o opinie

    • 11 odpowiedzi
    • 1,6tys. wyświetleń
  10. W ciemno!!!

    • 12 odpowiedzi
    • 1,3tys. wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 2,2tys. wyświetleń
  11. Warszawa-Fugen (Zillertal)

    • 6 odpowiedzi
    • 985 wyświetleń
  12. Weissee - warto ?

    • 1 odpowiedź
    • 754 wyświetleń
  13. Wiślańskie top-5?

    • 23 odpowiedzi
    • 8,9tys. wyświetleń
  14. Wisła - gdzie można pojeździć?

    • 10 odpowiedzi
    • 1,3tys. wyświetleń
  15. Wisła latem

    • 7 odpowiedzi
    • 4,6tys. wyświetleń
  16. Wisła Skolnity

    • 15 odpowiedzi
    • 4,6tys. wyświetleń
  17. Witów Ski. Warto?

    • 9 odpowiedzi
    • 3,2tys. wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1tys. wyświetleń
  18. Wlochy- Via Lattea

    • 2 odpowiedzi
    • 1,1tys. wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 2,4tys. wyświetleń
    • 76 odpowiedzi
    • 13,5tys. wyświetleń
    • 14 odpowiedzi
    • 4,5tys. wyświetleń
  19. Wyjazd na narty do Zakopanego (ferie)

    • 18 odpowiedzi
    • 1,3tys. wyświetleń
×
×
  • Dodaj nową pozycję...