Skocz do zawartości

Gdzie na narty?

Ogólna dyskusja na temat panujących warunków, ośrodków i wyciągów narciarskich.


421 tematów w tym forum

  1. Palenica w Szczawnicy 1 2

    • 33 odpowiedzi
    • 5,2tys. wyświetleń
  2. Gdzie z nad morza najbliżej ?

    • 19 odpowiedzi
    • 4,8tys. wyświetleń
  3. Najwiekszy osrodek w Austrii.

    • 16 odpowiedzi
    • 1,5tys. wyświetleń
  4. Spytkowice... i co w pobliżu ?

    • 5 odpowiedzi
    • 1,6tys. wyświetleń
  5. Do specjalistów od tanich kwater

    • 5 odpowiedzi
    • 995 wyświetleń
  6. Białka w czasie Świąt Bożego Narodzenia

    • 8 odpowiedzi
    • 1,1tys. wyświetleń
  7. Snowshow -- opinie

    • 6 odpowiedzi
    • 2,4tys. wyświetleń
  8. Val di Sole w marcu - warto?

    • 2 odpowiedzi
    • 1tys. wyświetleń
  9. Les Sybelles byl ktos?jakie opinie?

    • 1 odpowiedź
    • 1,3tys. wyświetleń
  10. Wyjazd na narty do Zakopanego (ferie)

    • 18 odpowiedzi
    • 1,3tys. wyświetleń
  11. ski safari marzec austria

    • 1 odpowiedź
    • 784 wyświetleń
  12. Baseny termalne w Alpach...

    • 10 odpowiedzi
    • 1,5tys. wyświetleń
  13. Weissee - warto ?

    • 1 odpowiedź
    • 755 wyświetleń
  14. Jaki region Włoch wybrać?

    • 19 odpowiedzi
    • 2tys. wyświetleń
  15. Livigno: noclegi + free skipass

    • 15 odpowiedzi
    • 1,9tys. wyświetleń
    • 19 odpowiedzi
    • 1,5tys. wyświetleń
  16. Testy nart- gdzie i kiedy?

    • 7 odpowiedzi
    • 1,3tys. wyświetleń
    • 12 odpowiedzi
    • 2,3tys. wyświetleń
    • 28 odpowiedzi
    • 2,3tys. wyświetleń
    • 1,3tys. odpowiedzi
    • 116tys. wyświetleń
  17. najłatwiesze stoki i osrodki

    • 18 odpowiedzi
    • 1,6tys. wyświetleń
    • 13 odpowiedzi
    • 1,9tys. wyświetleń
  18. Ranking Stacji Narciarskich

    • 9 odpowiedzi
    • 1,3tys. wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1tys. wyświetleń
  19. Ski Amade - ferie zimowe

    • 10 odpowiedzi
    • 1,3tys. wyświetleń
×
×
  • Dodaj nową pozycję...