Skocz do zawartości

Zdjęcie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
365 odpowiedzi w tym temacie

#1 arky

arky

Użytkownik

• PipPipPip
  • 487 postów
  • Na forum od: 01.2008
428
  • Umiejętności: 6
  • Wrocław

Napisano 21 luty 2015 - 18:44

Jako że czas biegnie niemiłosiernie, w porozumieniu z uczestnikami i organizatorem, pozwalam sobie oficjalnie zaprosić na spotkanie z cyklu:

Memoriał Jurka "niko130" Dzięcielaka

III edycja

Celem spotkania jest upamiętnienie świetnego narciarza, sportowca, wspaniałego człowieka, nauczyciela, kolegi, współuczestnika SKIFORUM. Równoległym celem imprezy jest spotkanie grupy znajomych i przyjaciół, fanatyków narciarstwa i nie tylko, relaks i zabawa, ale także rywalizacja sportowa w kategorii narciarskiego slalomu specjalnego. Rywalizacja, jazda na tyczkach weryfikuje umiejętności i motywuje do ich dalszego doskonalenia. Jest to więc znakomicie zbieżne z filozofią Niko, którą obszernie tu i na stoku prezentował.

KIEDY:

13-15 marca 2015 r.

Przejazd slalomu odbędzie się 14 marca od godziny 16. Stok będzie do wyłącznej dyspozycji współuczestników memoriału. Slalom nie będzie ustawiony z samej góry, start będzie jednak nieco wyżej niż w I memoriale. Generalnie nie ma się więc czego obawiać.. 

GDZIE:

Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny "Dzikowiec"
ul. Bema 
58-372 Boguszów-Gorce
oficjalna strona ośrodka: http://www.dzikowiec.info 
http://www.dzikowiec.com.pl/

STOK: 
Oficjalne parametry trasy, a raczej biegnącego nad nią krzesła:
Położenie stacji napędowej: poziom peronu na dole 590 m n.p.m.
Położenie stacji przewojowo - napinającej: poziom peronu na górze 812.30 m n.p.m.
Długość trasy w poziomie: 738.44 m
Długość trasy po stoku: 779.68 m
Różnica poziomów stacji dolnej i górnej: 221.30 m
Średnie nachylenie: 29,97 %
Maksymalne nachylenie: 58,89%

W porównaniu do I memoriału z 2013 r. sporo się w ośrodku zmieniło, klepisko na którym stawały auta zastąpił ślicznie wybrukowany parking, kontenery budowlane z toaletami, ciepłym prowiantem oraz skromną wypożyczalnią zastąpił nowiutki wielofunkcyjny budynek w stylu górskim ze wszystkim tym, co narciarzom potrzebne do rekreacji. Generalnie wszystko można dopasować do potrzeb.

Za Radcomem podaję szczegółowe informacje:

Jeździmy dwa przejazdy z czasem łącznym. Start pierwszego zawodnika o godzinie szesnastej. Oglądanie trasy (zza fladry od godz 15.30) zapisy w biurze zawodów w godzinach 12-15. (numery wydawane na bieżąco) Dekoracja zwycięzców ok godziny 18. nagrody sportowe w postaci medali 1-3, dyplomów 1-6 trofea dla zwycięzców, jakieś drobne upominki... Jeździmy w kategorii open z podziałem K/M. Wpisowe na zawody 30 PLN. Karnet we Własnym zakresie. Przewidujemy trening  w piątek w godzinach 19-21. Trasę przejazdu ustawia Marek Malison, zwycięzca tegorocznej edycji Family Cup.

Strona memoriału, z formularzem zgłoszeniowym:

http://knadzikowiec....-specjalnym/203

Proszę o wydrukowanie formularza zgłoszeniowego oraz o zabranie go wypełnionego w dniu zawodów.

W dniu zawodów od południa przewidziany jest bufet z grillem (kiełbaska, kaszanka, karkówka itd.), grochówką etc. w cenie ok. 20 zł (dla chętnych).

LISTA STARTOWA:

1. Tadeusz T  

2. mig12345 

3. arky 

4. kaem 

5. juice?

6. Spiochu

7. Kaligr

8. Ropóh

Proszę o dopisywanie się do listy w postach, będzie tu także aktualizowana. Wszyscy mamy nadzieję na świetne - po raz kolejny - spotkanie. Oprócz startujących, osoby towarzyszące oczywiście mile widziane

NOCLEGI: 

http://willaluna.eu/

Cena: pokój dwuosobowy – 120 zł/doba, pokój czteroosobowy – 160 zł/doba. Niestety tu nie ma SPA, ale co chyba istotne - wliczone jest śniadanie w formie bufetu szwedzkiego.

Do Dzikowca mamy ok 15 min dojazdu (10 km).

Miejscówka jest w fajnej lokalizacji, zaraz niedaleko jest część zdrojowa, pijalnia etc.

Porozumiałem się także co do możliwości skorzystania wieczorem z pomieszczenia do spotkań wieczornych, jest duży i nowy TV LCD, będą kamery na stokach, wezmę kabel HDMI i kompa to się podepniemy na „wieczorne seanse” ;)

Aktualnie zapotrzebowanie na noclegi wygląda tak:

1. Kaem 12.03-15.03 (1 osoba x 3 noclegi)

2. Tateusz T 12.03-15.03 (1 osoba x 3 noclegi)

3. mig12345 13.03-15.03 (1 osoba x 2 noclegi)

4. juice 13.03-14.03 (1 osoba x 1 nocleg)

5. arky + Myszka81 13.03-15.03 (2 osoby x 2 noclegi)

6. Spiochu 13.03-16.03 (1 osoba x 3 noclegi)

7. Kaligr 13.03-15.03 (1 osoba x 2 noclegi)

8. Ropóh 13.03-15.03 (1 osoba x 2 noclegi)

W sprawie noclegu proszę o kontakt, złożę jedno zlecenie wedle ww. zapotrzebowania. Preferencje co do ilości osób w poszczególnych pokojach oczywiście też mile widziane. Postaram się to zgrać, by wszyscy byli zadowoleni.

Obecnie warunki na stoku są najlepsze jakie kiedykolwiek widziałem na Dzikowcu, doświadczenie gestorów ośrodka, w tym obsługi ratraka, procentuje i budzi szacunek. Zarówno na nocnej jeździe w czwartek, jak dzisiejszej dziennej (13-15) warunki były znakomite, gruba warstwa zmrożonego śniegu, bez kamieni, nierówności, czy lodu (w zał. fotki z dziś).

W tej chwili Koledzy ujeżdżają jeszcze „Dzika”, po powrocie zapewne wyrażą też swoje opinie.

ZAPRASZAMY

Załączone miniatury

• DSC05675.JPG
  • Zdjęcie0770.jpg
  • DSC04155.JPG
  • DSC04156.JPG
  • DSC00194.JPG
  • DSC00195.JPG
  • DSC00187.JPG

#2 sese

sese

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1439 postów
  • Na forum od: 02.2007
1138
  • Umiejętności: 7
  • Wrocław

Napisano 22 luty 2015 - 01:33

Niestety na Memoriale mnie nie będzie, ale z ręką na sercu mogę potwierdzić wszystko to co przedmówca napisał o zmianach na Dzikowcu.

Dzisiaj byłem tam po raz pierwszy od dwóch lat.

Co nowego :

1) czyste, ciepłe i obszerne toalety

2) pokoje gościnne (osobiście nie widziałem ale Kaem jest nimi zachwycony)

3) bar-restauracja (dzisiaj jadłem tam jednego z lepszych de volaille'i, zaś wypite tuż przed wieczorną espresso było najlepszą kawą jaką kiedykolwiek piłem na stoku. Wspomnieć też należy że za barem stoi niezwykle uprzejmy, miły i pomocny właściciel  knajpy, który wciąż zagaduje, donosi, dolewa, a nawet włącza mistrzostwa świata w skokach na olbrzymim LCD)

4) wypasiony taras

5) osiągniecie perfekcji w utrzymaniu stoku - w ciągu kilku dni byłem w Zieleńcu i na Dziku. Niby Zieleniec ma mikroklimat, mróz, duże opady, nowe zbiorniki i co za tym idzie super naśnieżanie, ale Dzik bije go na głowę jeśli chodzi o jakość białego. Zero kamieni, zero lodu, a przed wieczorną mega sztruks. 

Co starego :D :

1) radcom

2) kaem

3) arky

4) 1/2 prokrzysiek, tzn krzysiek 358

5) brat w/w

#3 Kaem

Kaem

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 2107 postów
  • Na forum od: 10.2011
831
  • Gromadka :D

Napisano 22 luty 2015 - 19:53

Na Dziku pomieszkiwałem z kaemką od ostatniego czwartku 19 bm do dziś rana.

Zmiany w ośrodku mnie zachwyciły, tym bardziej że namacalnie (!) mnie dotyczyły.

- arky i sese świetnie opisali zmiany jakościowe w infrastrukturze oraz warunki i jakość utrzymania stoku , przy czym wypada nadmienić, że górna część nic a nic się nie wypłaszczyła i nadal wymaga koncentracji i zdecydowania - w każdym razie, ode mnie :D

- obecnie ośrodek dysponuje 18 miejscami noclegowymi w pokojach 2-6 osobowych ( być może, w tym roku zostanie zaadoptowane kolejne 120 m.kw. poddasza - mam dokonać oględzin w trakcie marcowego spotkania) , więc jest nadzieja na kolejne 12- 20 miejsc w fajnym standarcie

- mieszkaliśmy w dwójce; ponieważ wszystko jest nowe, wrażenie świeżości i czystości bardzo sympatyczne, estetycznie, fajne łazienki (gorąca woda leci po sekundzie) , komfortowe ogrzewanie podłogowe; pokoje są na 1 piętrze, znaczy z poziomu parkingu na 2 kondygnacji, można wchodzić w butach; jeśli ktos chce, to narty można mieć w pokoju; aha , cena za osobodobę to 60 PLN bez jedzenia

- kuchnię mogę z czystym sumieniem polecić - jak domowa, a dania spore

- jest też narciarnia połączona przechowalnią sprzętu KNA Dzikowiec, którą niepodzielnie zarządza radcom :D

- jest permanentnie przesympatyczny ratownik GOPR (jakby cuś ktuś ...)

- ekipa zarządzająca stacją to świetna grupa pasjonatów !!!

Wczoraj na wieczornej:

- warunki śniegowe i zrobienie stoku oraz oświetlenie doskonałe 

- królowały forumowe najszybsze niebieskie (wiecie które:D), ale piękna mantra i powszechnie testowany pursuit 16 też dawały radę

- młodszy brat krzyska 358 pięknie wygarnia, w dodatku młodzian świetnie ułożony i wobec starszych spolegliwy :D

- sese & company utwierdzili mnie w przekonaniu, że warto próbować jeździć lepiej

- w końcu dzięki w/w forumowiczom stok się ze mną oswoił i pozwolił na mniej zachowawczą jazdę na stromym

Resume:

- czwartek : przyjazd ok. 16tej, zapoznanie się z ludźmi, 2 godziny na wieczornej

- piątek : pobudka o 6tej, wyjazd do Janskich Lazni (ok. 60 km, godzinka z ogonkiem w jedną stronę)  na jazdę do 12tej, wieczorna 2 godziny, dalszy rozwój interakcji społecznych

- sobota : pobudka o 6tej, wyjazd do Szklarskiej Poręby na Szrenicę ( 70 km, ok. półtorej godziny spokojnej jazdy) - zero kolejek do Expressu, dobrze przygotowane trasy; racjonalne porównanie kaemki : trasy na Szrenicy są bardziej wymagające jak w Janskich - moim zdaniem słuszne; wieczorna w świetnym towarzystwie ale o 19.30 uda powiedziały dość i resztę nocnej kibicowałem naszym z kufelkiem

Mam nadzieję, że frekwencja na Memoriale dopisze.

Tyczki są jedynie dopełnieniem pamięci o NIKO i tego, jak wiele miłych chwil może podczas takich spotkań się zdarzyć, jak fajne znajomości można zawrzeć. A to wszystko dzięki narciarskiej szajbie. Bezcenne. 

Wszelkie moje opinie oparte są na WYJĄTKOWO SUBIEKTYWNYM oglądzie rzeczywistości - proszę nie zapominać :D

#4 Kaem

Kaem

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 2107 postów
831

Napisano 22 luty 2015 - 20:45

LISTA STARTOWA:

1. Tadeusz T od 12.03 wieczorem do 15.03.2015

2. mig12345 j/w x1 osoba

3. arky

4.kaem 12.03 - 15.03

NOCLEGI:
podobnie jak w przypadku I memoriału – przewidziany jest w hotelu:

"Rodar"
Plac Odrodzenia 9
58-370 Boguszów-Gorce
telefon: (074) 844-95-14

www: http://hotelrodar.republika.pl/

Proponuję rezerwować indywidualnie, bo może się zrobić bałagan - łącznie jest około 50 miejsc, więc niemało.

Ja założyłem rezerwacje na 2 pokoje 4-osobowe - jeden dla mnie + mig, Tadeusz i spiochu ( od czwartku do niedzieli), a drugi rezerwowy. Jeśli ktoś ma na ten drugi ochotę, to nie ma problemu.

Nadto, proponuję tu na ogóle powiadamiać o założonych rezerwacjach, żeby można było elastycznie się dogadywać , gdyby zaszła potrzeba.

Recepcja czeka na Wasze zgłoszenia!!

Arky wstępnie indywidualnie zarezerwował dwójkę. I o to chodzi :D

co do programu impry dla przyjeżdżających 12go po południu, sugeruję:
- zależnie od czasu przyjazdu w czwartek, albo preintegracja delikatna, albo - oby - krótka nocna na Dziku i jak wcześniej
- piątek - wyjazd do Janskich Lazni lub na Szrenicę , zależnie od warunków śniegowych i woli ogółu, a następnie nocna na Dziku i II etap preintegracji
- sobota - cały dzień Dzik, wieczorem integracja ogólna
- niedziela - rano Dzik, około południa żale, rwania owłosienia i rozjazd z krzyżykiem na drogę

Proszę o ewentualne koństruktywne uwagi,

Użytkownik jark edytował ten post 28 luty 2015 - 07:35

Wszelkie moje opinie oparte są na WYJĄTKOWO SUBIEKTYWNYM oglądzie rzeczywistości - proszę nie zapominać :D

#5 kaka61

kaka61

Nowy użytkownik

• Pip
  • 70 postów
  • Na forum od: 11.2009
23
  • Dzierżoniów

Napisano 22 luty 2015 - 21:58

- młodszy brat krzyska 358 pięknie wygarnia, w dodatku młodzian świetnie ułożony i wobec starszych spolegliwy :D

Nie żebym się czepiał, ale chyba nie to chciałeś zakomunikować  B)

Pozdrowienie dla wszystkich i pięknych ŚMIGÓW na Dziku życzę  :)

• arky podziękował za tę wiadomość

#6 Kaem

Kaem

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 2107 postów
831

Napisano 22 luty 2015 - 22:06

komunikacja to szerokie pojęcie, Kaka61 (pewnie powinienem napisac .... Młody :D :D :D)

jak widać powyżej

Aha, i na Memoriał się szykuj!

#7 kaka61

kaka61

Nowy użytkownik

• Pip
  • 70 postów
  • Na forum od: 11.2009
23
  • Dzierżoniów

Napisano 22 luty 2015 - 22:24

komunikacja to szerokie pojęcie, Kaka61 (pewnie powinienem napisac .... Młody :D :D :D)

jak widać powyżej

Aha, i na Memoriał się szykuj!

od kilku lat przymierzamy się ( z rodzinką ) na "wizytację Dzika" - od dwóch na Memoriał Niko - ale w marcowych terminach śmigamy w Alpy...

ale sprawozdania z dzikich zabaw czytamy, czytamy

a z tą komunikacją - trochę starszawy jestem i lekko mnie wkurza nieumiejętne użycie słowa "spolegliwy" - nie w takim znaczeniu w jakim je uzyłeś wymyslił je sobie Mistrz Kotarbiński...

Jeszcze raz pozdrówka :)

i wszystkich dobrych pogód na drugi weekend marca wam życzymy

• gajowy01 podziękował za tę wiadomość

#8 Kaem

Kaem

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 2107 postów
831

Napisano 22 luty 2015 - 22:32

Dobre :D

Zatem udanego nartowania w większych górach i do zobaczenia - być może - na kolejnej edycji Memoriału!!

#9 kajo50

kajo50

Użytkownik

• PipPip
  • 186 postów
  • Na forum od: 12.2006
105
  • Umiejętności: 10
  • Lublin

Napisano 22 luty 2015 - 22:34

Mam trochę może "dziwne" pytanie....Dlaczego upieracie się na Memoriale na slalom a nie na GS? Wiadomym jest że 98%(tak przypuszczam) forumowiczów nigdy nie jezdziło na tyczkach slalomu. Po za tym jeżdżenie slalomu bez gard i zabezpieczeń twarzoczaszki oraz goleni jest wprost niebezpieczne dla uczestników takowego. Nie chciałbym żeby moja uwaga uznana została jako jakakolwiek krytyka dla Wspaniałych Organizatorów poświęcających swój prywatny czas i wkładających dużo wysiłku w organizację tego przedsięwzięcia, ale niestety wielu forumowiczów podejrzewam mogących uczestniczyć w tej jakże ważnej dla Skiforum imprezie zrezygnuje z wyżej podanych przyczyn.

Pozdrawiam Kazimierz 

Umiejętności: 

narty 1

snowboard 0

#10 sese

sese

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1439 postów
  • Na forum od: 02.2007
1138
  • Wrocław

Napisano 22 luty 2015 - 23:02

Mam trochę może "dziwne" pytanie....Dlaczego upieracie się na Memoriale na slalom a nie na GS? Wiadomym jest że 98%(tak przypuszczam) forumowiczów nigdy nie jezdziło na tyczkach slalomu. Po za tym jeżdżenie slalomu bez gard i zabezpieczeń twarzoczaszki oraz goleni jest wprost niebezpieczne dla uczestników takowego. Nie chciałbym żeby moja uwaga uznana została jako jakakolwiek krytyka dla Wspaniałych Organizatorów poświęcających swój prywatny czas i wkładających dużo wysiłku w organizację tego przedsięwzięcia, ale niestety wielu forumowiczów podejrzewam mogących uczestniczyć w tej jakże ważnej dla Skiforum imprezie zrezygnuje z wyżej podanych przyczyn.

Pozdrawiam Kazimierz 

Właśnie to jest piękne w Memoriale, że Ci którzy potrafią i chcą jechać slalom na poziomie PRO to mają i gardy i ochraniacze. Pozostali tego szpeju nie potrzebują bowiem mijają bramki w odległości co najmniej 50 cm

Na potwierdzenie powyższych słów filmik z drugiego przejazdu "czołówki" I Memoriału

Zresztą jak napisał Kaem:

Tyczki są jedynie dopełnieniem pamięci o NIKO i tego, jak wiele miłych chwil może podczas takich spotkań się zdarzyć, jak fajne znajomości można zawrzeć. A to wszystko dzięki narciarskiej szajbie. Bezcenne. 

#11 krzysiek358

krzysiek358

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1630 postów
  • Na forum od: 12.2007
336
  • Wrocław/Ścinawka Średnia

Napisano 22 luty 2015 - 23:11

GS na Dziku bym się trochę bał, bo góra strasznie goni i mogłoby być sporo spektakularnych gleb, no chyba że był by to GS na dole, na płaskim ale to nie ma sensu ;) 

#12 Tadeusz T

Tadeusz T

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 2505 postów
2034
  • Łódź

Napisano 22 luty 2015 - 23:51

Kaziu - Sese i Krzysiek uprzedzili moją odpowiedź, więc tylko dodam, że niektórzy uczestnicy z dolnej połówki listy wyników też mają gardy (np. ja), ale zaręczam Ci, że na Dzikowcu mam je tylko dla szpanu... :) .

To stroma góra jest i dlatego slalom prawie wszyscy jedziemy wolno, dzięki czemu zabawa jest naprawdę bezpieczna. A o to także chodzi...

Tadek

• arky podziękował za tę wiadomość

#13 mig12345

mig12345

Stary maruda

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 6534 postów
  • Na forum od: 02.2008
4706
  • Umiejętności: 2
  • Rybnik, Ustroń

Napisano 23 luty 2015 - 06:00

W zasadzie to tyczki nie musiałyby być uchylne..... wystarczą takie od stolarza :-)

raczej nie mam w planach uczenia sie boksowania z tykami..... są przyjemniejsze sposoby jazdy.... ;)

#14 kajo50

kajo50

Użytkownik

• PipPip
  • 186 postów
  • Na forum od: 12.2006
105
  • Umiejętności: 10
  • Lublin

Napisano 23 luty 2015 - 07:40

Sorry chłopy, to tylko takie małe moje sugestie, być może z powodu rozgoryczenia i frustracji że nie mogę sam osobiście uczestniczyć w Memoriale z powodu który Tadeusz zna.
Pozdrawiam

Umiejętności: 

narty 1

snowboard 0

#15 jark

jark

Instruktor SkiForum.pl

• 7891 postów
  • Na forum od: 04.2006
2778
  • Umiejętności: 1
  • Ojczyzna

Napisano 23 luty 2015 - 09:41

tylko gwoli logistyki i ... ułatwień

moja sugestia ;

albo na bieżąco aktualizowanie listy w pierwszym temacie wraz z drugą listą zakwaterowania

albo Panowie , załóżcie proszę , stosowne tematy np.

- III memoriał Jurka 'Niko130" - lista startowa

- III memoriał Jurka 'Niko130" - zakwaterowanie

podepnę je na górze działu ... będzie łatwy dostęp

a ten tema zostawcie na rozmowy o wszystkim

trudniej będzie się pogubić

jarek

cisza potrafi krzyczeć .... posłuchaj

#16 adamski10

adamski10

Użytkownik

• PipPipPip
  • 414 postów
  • Na forum od: 02.2009
209

Napisano 23 luty 2015 - 12:26

W zasadzie to tyczki nie musiałyby być uchylne..... wystarczą takie od stolarza :-)

..o.. to by nawet trochę wyrównywało szanse :D

A tak w ogóle ktoś z małopolan planuje,myśli,bierze pod uwagę wyjazd.? choćby krótki nawet w sobotę wcześnie wyjechać i do niedzieli? fajnie by było poznać parę osób :)  ja na razie nie deklaruję,ale 'myślę o tym'.. może by jakoś połączyć dojazd.

#17 arky

arky

Użytkownik

• PipPipPip
  • 487 postów
428
  • Wrocław

Napisano 23 luty 2015 - 12:44

tylko gwoli logistyki i ... ułatwień

moja sugestia ;

albo na bieżąco aktualizowanie listy w pierwszym temacie wraz z drugą listą zakwaterowania

albo Panowie , załóżcie proszę , stosowne tematy np.

- III memoriał Jurka 'Niko130" - lista startowa

- III memoriał Jurka 'Niko130" - zakwaterowanie

podepnę je na górze działu ... będzie łatwy dostęp

a ten tema zostawcie na rozmowy o wszystkim

trudniej będzie się pogubić

jarek

Witam serdecznie

Lista startowa będzie aktualizowana w pierwszym poście, a kwestia noclegów - tak jak wskazał Kanem (dopisałem o tym w pierwszym poście). Nie ma potrzeby każdorazowego pośredniczenia w rezerwowaniu pokoi, wprowadziłoby to tylko dodatkowe utrudnienia i mogłoby prowadzić do zbędnych nieporozumień. A tego chcielibyśmy uniknąć.. Napiszmy w poście tylko kto, gdzie, na ile i co zarezerwował, będzie łatwiej się organizować.

Użytkownik jark edytował ten post 23 luty 2015 - 12:51

• Kaem podziękował za tę wiadomość

#18 radcom

radcom

KNA DZIKOWIEC

• PipPipPipPip
  • 1474 postów
  • Na forum od: 12.2011
1102
  • Umiejętności: 1
  • wałbrzych

Napisano 23 luty 2015 - 13:15

Pozdrawiam Kazimierz 

Bo Jurek chciał pojechać SL na Dziku. Nie zdążył, koledzy jeżdżą dla Niego.

Pozdrawiam, radcom

• kajo50 podziękował za tę wiadomość

#19 Tadeusz T

Tadeusz T

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 2505 postów
2034
  • Łódź

Napisano 23 luty 2015 - 13:51

Bo Jurek chciał pojechać SL na Dziku. Nie zdążył, koledzy jeżdżą dla Niego.

Pozdrawiam, radcom

I koleżanki też!!!! :)

Mam nadzieję, że na 3 edycji też ich nie zabraknie....

Tadek

• radcom podziękował za tę wiadomość

#20 Myszka81

Myszka81

Użytkownik

• Pip
  • 53 postów
  • Na forum od: 02.2011
102
  • Umiejętności: 2
  • Wrocław

Napisano 23 luty 2015 - 16:49

raczej nie mam w planach uczenia sie boksowania z tykami..... są przyjemniejsze sposoby jazdy.... ;)

Jak wystarczą takie od stolarza to mam kilkadziesiąt tyczek na pomidory, których chętnie użyczę :P