Skocz do zawartości

Posłowie na nartach - technika :)


MajorSki

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to nie powinno wylądować w dziale "Hyde Park" ale jak coś to mod przeniesie ;)

 

Czytając relację z heroicznej postawy kandydata PIS na prezydenta posła Andrzeja Dudy (przypominam że pomógł innemu posłowi PIS panu Kwiatkowskiemu, który złamał nogę)

 

Więcej:

http://tygodnikpodha...rona=1&id=26304

 

Rzucił mi się w oczy Antoni Macierewicz:

gallery_178538_632_24032.jpg

 

Co możecie powiedzieć o jego postawie/pozycji? :)

 

Jak macie inne fotki posłów to wrzucajcie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy to dobry pomysł, bo jak zamieściłem w dziale humor filmik na pograniczu żartu i polityki to zostałem zrugany ze forum narciarskie to nie miejsce do tego. Ale chętnie zobaczę wybrańców narodu w nietypowej roli. Lepiej żeby zażywali trochę ruchu na świeżym powietrzu niż pili do ścięcia białka.

 

Lepiej śmiać się z nich jak nas :)

 

Ale też jestem ciekaw tego eksperymentu. MajorSki Ty prowakatorze!

 

Pozdro

Wiesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej śmiać się z nich jak nas :)

 

Ale też jestem ciekaw tego eksperymentu. MajorSki Ty prowakatorze!

 

Pozdro

Wiesiek

 

Cicho cicho... sam jestem ciekaw co z tego wyjdzie :) czy temat skończy się kłótnią polityczną, czy jednak ludzie potrafią podejść trochę bardziej na luzie :D i "pośmiać" się z każdego nie ważne z jakiej opcji politycznej :)

 

Żeby nie było to Antek wydaje mi się że ręka z tyłu została, lekkie A, natomiast nawet jest lekko złamany w biodrach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to nie powinno wylądować w dziale "Hyde Park" ale jak coś to mod przeniesie ;)

 

Czytając relację z heroicznej postawy kandydata PIS na prezydenta posła Andrzeja Dudy (przypominam że pomógł innemu posłowi PIS panu Kwiatkowskiemu, który złamał nogę)

 

Więcej:

http://tygodnikpodha...rona=1&id=26304

 

Rzucił mi się w oczy Antoni Macierewicz:

gallery_178538_632_24032.jpg

 

Co możecie powiedzieć o jego postawie/pozycji? :)

 

Jak macie inne fotki posłów to wrzucajcie :D

Cześć

Skoro ten koleś jeździ (próbuje) na nartach to ja przestaje.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...