Skocz do zawartości

hochkar - wyjazdy


rsowa

Rekomendowane odpowiedzi

Moje autko jest już prawie zapełnione.
Jedzie Darek13, Toro, Mario_Fun - składał chęć + ja + po dogadaniu się jeszcze ewentualnie piąta osoba.
Tak więc prosimy o uwzględnienie naszej ekipy - 4 lub 5 osób .......ilość lada chwila się wyjaśni.


no to wszystko szybciutko nam się klaruje. empiem masz zarezerwowane ( 4 osoby). pozostaje nam jeszcze jeden skład do skompletowania ( jedno autko na 4 osyby).
ze szczecina jedzie kasia i tadziu (oni ze świnoujścia ) oraz bosman , mój syn mikiluk97 no i ja .
pozdro robert.
ps. pisałem dzisiaj do michalaka o wyjeździe bo tez przecież zakupił sezonowy i do nightgala ale nie dostałem od nich odpowiedzi. mam nadzieję że się zorganizują i dobiją z kimś jeszcze do składu. wtedy pozostanie nam tylko ustalić kto i gdzie się spotyka na trasie. my z ekipą pepe i kerama to pewnie na autostradzie gdzieś pod berlinem albo dreznem (bo chyba tak będziecie jechać?)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szabir !
Ja już jestem po słowie z Mar_Czwa, tak więc dogramy sprawę naszego dojazdu między sobą (tzn. między mną a nim) - ja podbijam ze sprzętem do Cz-wy, tak nam wychodzi, że będzie lepiej :-)
A dalej lecimy "gierkówką" via Katowice na południe ....


Zdravim :-)

PS
W Katowicach na rozstajach dróg machaj białą chustą, żebyśmy Cię odnaleźli w mrokach nocy ... ;-P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak skład warszawski znajdzie "bryczke" to prosze "woźnicę" o kontakt na priva. A tak nawiasem mówiąc..nie rozumiem, jak Wy tam w stolicy nie możecie auta znaleźć??? wczoraj w tvn24 podawali co prawda, ze wzrosła wykrywalność i skuteczność policji w walce z kradzieżą aut i , że teraz ginie ok 5-6 aut dziennie, ajeszcze 2 lata temu ok 60-ciu w całej warszawie. Pokazcie im, ze sie mylą i zepsujcie im statystyki...jak was zatrzymają na granicy a powiecie, ze to tylko chwilowe pożyczenie mienbia na wyjazd na narty, to chyba nie beda az tak restrykcyjni i zrozumieją...jezeli sie myle to mnie poprawcie hihihih:) a tak powaznie juz calkiem, to prosze o ten kontakt, zebysmy od Cz-wy mogli juz dalej razem pomykać, bo kupą raźniej.... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa warszawska ( na dziś trzy osoby, chyba że się mylę?) zabierają się z empiem-em (Łódź). Jest chętny na utworzenie "sznureczka" także z nim dogadujcie szczegóły spotkania na drodze.
Ale Warszawa rośnie w siłę więc mogą być jeszcze jakieś zmiany.

A co do machania chusteczką to wrzuciłem w temat "gadżety" pomysł na flagę-kibicówkę. Byłaby jak znalazł:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Mamy jeszcze jedno, ostatnie wolne miejsce na czterodniowe szusowanie. Wyjazd 14.03 po południu, powrót 19.03 wczesne godziny poranne :D 4 dni jeżdżenia. Jedziemy z Wawy, więc możemy zabrać kogoś ze stolicy, lub zgarnąć na drodze Warszawa - Cieszyn. Rezerwacja wg kolejności zgłoszeń ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylo jedno miejsce bo własnie rozmawiałem z kudłatym ,który wraca do kraju po hochkarze i potwierdził swój udział w wyjeździe 14 marca. tak że kto pierwszy ten lepszy. na ostatnią chwilę to może być już za późno. pozdro i do zobaczyska w wesołym gronie na znojmie a potem to już tylko narty ,narty , narty . no i wieczorne jazdy bez trzymanki;) robert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba już się boję tych wieczornych jazd :-( I to bez trzymanki !?!?! A jakieś oświetlenie tych stoków chociaż tam jest ... ? ;-)) Zdravim :-)

jak sobie w piecu napalisz to i pewnie będzie świeciło. pozar nam nie grozi bo mamy za rogiem remizę więc spoko - damy radę bez trzymanki a i ekipka jest tez jeżdżąca poza stokiem. pozdro robert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witajcie! Miło mi poinformować, że w tygodniu poświątecznym na Hochkarze będzie jeździła grupa 27 osób z Kieleckiego Towarzystwa Narciarskiego "PUCH" :) Wyjeżdżamy w drugi dzień świąt (24.03 wieczorem) a od wtorku do soboty łącznie cieszymy się śniegiem. Ponieważ mamy do dyspozycji i jedziemy bardzo dużym superkomfortowym autokarem na 50 osób jest możliwość dobrania dodatkowych chętnych. Ale niestety znalezienie noclegu w Austrii i dojechanie do Kielc (ewentualnie po trasie do Cieszyna) leży po stronie zainteresowanej osoby. Koszt transportu to około 150-200 zł, oczywiście w obie strony i jazdy na miejscu. Mieszkamy u Frau Fahrnberger, jeśli ktoś będzie chciał nas odwiedzić serdecznie zapraszam. Jeszcze jedna sprawa: czy osoby często jeżdżące na HK mogą podpowiedzieć, którędy najlepiej dla dużego i wysokiego autokaru (wysokość 3,90 metra) dotrzeć do Gostling, aby nie władować się w jakieś niskie tunele, wiadukty, itp. Pozdrawiam, Paweł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie w tym terminie będę też ya z rodzinką. Paweł - Macie w ekipie jakieś dzieciaczki 7-9 lat ? Chętnie skorzystamy z zaproszenia. Jeśli mnie pamięć teraz nie myli (a często to robi) to nie ma po drodze niskich tuneli jeśli będziecie sie trzymali głównych dróg. Do zo na Hoch Viper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Miło mi poinformować, że w tygodniu poświątecznym na Hochkarze będzie jeździła grupa 27 osób z Kieleckiego Towarzystwa Narciarskiego "PUCH" :) Wyjeżdżamy w drugi dzień świąt (24.03 wieczorem) a od wtorku do soboty łącznie cieszymy się śniegiem. Ponieważ mamy do dyspozycji i jedziemy bardzo dużym superkomfortowym autokarem na 50 osób jest możliwość dobrania dodatkowych chętnych. Ale niestety znalezienie noclegu w Austrii i dojechanie do Kielc (ewentualnie po trasie do Cieszyna) leży po stronie zainteresowanej osoby. Koszt transportu to około 150-200 zł, oczywiście w obie strony i jazdy na miejscu. Mieszkamy u Frau Fahrnberger, jeśli ktoś będzie chciał nas odwiedzić serdecznie zapraszam. Jeszcze jedna sprawa: czy osoby często jeżdżące na HK mogą podpowiedzieć, którędy najlepiej dla dużego i wysokiego autokaru (wysokość 3,90 metra) dotrzeć do Gostling, aby nie władować się w jakieś niskie tunele, wiadukty, itp. Pozdrawiam, Paweł

Siema Pawełku ! Więc koniecznie wpadnijcie do Karhutte w Draxlerloch (28/29.03) na fajny kasztański "ueberraschung" :-) Warto ;-))) Zdravim ;-) PS co do tuneli - to też sobie jakichś szczególnych nie przypominam - tylko zastanawiam się, jak chcecie podjechać na górkę do Fahrnbergerów takim "autkiem " ... ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie w tym terminie będę też ya z rodzinką.

Viper, w takim razie zapraszam na wieczorne odwiedziny u nas. My ze względu na jeden samochód będziemy mieli ograniczoną możliwość przemieszczania się. Ale towarzystwo jest zacne i zaprawione w bojach, więc nudzić się nie będzie można ;)

Paweł - Macie w ekipie jakieś dzieciaczki 7-9 lat ?

Wydaje mi się, że tak młodego narybku nie... Będzie 3-4 dzieciaków, ale w wieku 11-12 lat. Do zobaczenia więc na HK. Pozdrawiam, Paweł

koniecznie wpadnijcie do Karhutte w Draxlerloch (28/29.03) na fajny kasztański "ueberraschung" :-) Warto ;-)))

O.tisku, jak dziś wieczorem na spotkaniu przedwyjazdowym przekażę taką wiadomość zobaczę zapewne wiele uśmiechów :D

co do tuneli - to też sobie jakichś szczególnych nie przypominam - tylko zastanawiam się, jak chcecie podjechać na górkę do Fahrnbergerów takim "autkiem " ... ???

Autko będzie stało na dole, a do Fahrbergerów wchodzimy piechotą. Jedynie bagaże po przyjeździe gospodarze mają nam przewieźć na górę.... Według pierwotnej wersji mieliśmy jechać małym autokarkiem 20 osobowym, a reszta własnymi samochodami. Ale przeliczono koszty i po uwzględnieniu dodatkowych czynników (np. jazda wspólnie jednym wielkim pojazdem) zdecydowano o autokarze. Pozdrawiam, Paweł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...