Skocz do zawartości

Zdarty ślizg Atomic s9


w79

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, czy może ktoś spotkał się z taka sytuacją. Kupiłem s9 w zeszłym roku. Jazda przez jeden sezon, ok 20 dni. W tym roku 4 dni. Oddałem narty do serwisu. Już oddając powiedziano mi, że poziom ślizgu jest bliski rdzenia. Po serwisie jest spore przetarcie. Zwaliłbym na serwis, ale krawędzie są ok i mają spory zapad. Czy to możliwe, aby po 1 sezonie tak wyglądała narta....chyba nie:). Narty serwisowane w jednym z najlepszych miejsc w Krakowie, z reszta usłyszłem że to nie pierwszy raz jest problem z tymi nartami...

20231208_172041.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 2 lata gwarancji (niezgodność towaru z umową) a to jest ewidentny feler fabryczny - oczywiście jeśli kupiłeś produkt nowy. Tylko albo jest to feler z nierównomiernym rozłożeniem czarnego barwnika w ślizgu (wtedy można mieć to w d... i jeździć), albo ślizg się skończył punktowo (wybrzuszenie rdzenia i serwis fabryczny + każdy kolejny zjadł ślizg?)

Być może przed serwisem widać było prześwitujący rdzeń bo narta miała już swoją historię - jeśli kupiłeś używaną. Dlatego dostałeś ostrzeżenie.

Pozostaje pytanie, ile razy wykonałeś serwis Ty i czy były to narty nowe. I czy jak przyłożysz linijkę od spodu to narta trzyma płaszczyznę od krawędzi do krawędzi w poprzek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atomic zbyt dużo pieniędzy inwestuje w marketing oraz sponsorowanie rozmaitych testów a zbyt mało w kontrolę oraz poprawę jakości. Trwałość tych nart jest bardzo słaba, nie wytrzymują więcej jak około 100 dni jazdy. To może i jest akceptowalne w przypadku komórki ale nie narty dla amatora, która z definicji ma służyć dłużej niż zawodnikowi. Tego typu uszkodzenia nie widziałem, natomiast miałem w rękach narty, które się dosłownie rozkleiły po dwóch sezonach.

Edytowane przez tomkly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...