Skocz do zawartości

pomoc w doborze nart


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Proszę mi doradzić jakie narty wybrać:

wzrost 180cm

waga 69kg

poziom umiejętności w skali od 1-10 : 5 do 5,5

styl jazdy: postawa w kierunku agresywnej, nary rozstawione raczej szerzej (bez gracji i finezji z nartami przy sobie), na lekko ugiętych kolanach. Osobiście wydaje mi się, że jeżdżę średnio (a przynajmniej wydaje mi się, że średnio wygląda ta moja postawa) jednak znajomi twierdzą, że fajnie jeżdżę.

Zależy mi na nartach w miarę łatwych do prowadzenia jednak nie na nartach dla początkujących, zależy mi na w miarę szybkich nartach ale nie jakieś gigantowe.

budżet do 1500zł

Z góry dzięki za pomoc.

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, kamil napisał:

Witam wszystkich,

Proszę mi doradzić jakie narty wybrać:

wzrost 180cm

waga 69kg

poziom umiejętności w skali od 1-10 : 5 do 5,5

styl jazdy: postawa w kierunku agresywnej, nary rozstawione raczej szerzej (bez gracji i finezji z nartami przy sobie), na lekko ugiętych kolanach. Osobiście wydaje mi się, że jeżdżę średnio (a przynajmniej wydaje mi się, że średnio wygląda ta moja postawa) jednak znajomi twierdzą, że fajnie jeżdżę.

Zależy mi na nartach w miarę łatwych do prowadzenia jednak nie na nartach dla początkujących, zależy mi na w miarę szybkich nartach ale nie jakieś gigantowe.

budżet do 1500zł

Z góry dzięki za pomoc.

 

Jeśli to ma być w miarę rzetelna porada to pierwsze pytanie - czy chcesz się rozwijać? Jeśli tak, to wrzuć linka do filmu w którym widać jak jeździsz.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...