Skocz do zawartości

Rossignol REACT GTX czy Narty Fischer RC One 73 Allride ?


Niepotocznie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
Wracam do anrt po kilkuletniej przerwie kiedy jeździłem na desce. Mam dwa modele nart do wyboru:
Narty Fischer RC One 73 Allride - https://www.decathlon.pl/p/mp/fischer/narty-fischer-rc-one-73-allride-wiazania-rs-11-gw-pr-2020/_/R-p-0e380d21-4c15-4e60-ab82-e387486af66b?mc=0e380d21-4c15-4e60-ab82-e387486af66b_c9&c=Zielon.

Rossignol React GTX - https://www.decathlon.pl/p/narty-zjazdowe-dla-doroslych-rossignol-react-gtx/_/R-p-X8742761

Które z tych nart wybralibyście ? Na temat Fischerów znalazłem dobre opinie a na temat Rossignioli nie ma nic w internecie. Może ktoś ma te drugie i może się wypowiedzieć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Kubis napisał:

Ile masz wzrostu, ile ważysz, jak jeździsz, jak chcesz jeździć, dlaczego tylko te dwie narty do wyboru itp itd.

 

Wybór między tymi dwoma modelami. Wzrostu 175cm, waga 78 kg, jeździć po trasie, nie planuję szaleństw poza szlakiem. Chcę raczej powoli ćwiczyć żeby jeździć dobrze technicznie ale wszystko dla przyjemności i nic sportowo nie planuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Rossignol z Decathlona to jest chyba jakiś mega mix tylko dla nich. Ani to model Sport, ani CA (a opisany jako Sport CA), wiązania ma w systemie KONECT, wiec jak z modeli HP i Ti. Zgaduję, że to raczej miękkie narty dla początkujących. Docelowo takie omijamy.

Z tych dwóch, zdecydowanie pewniejszym wyborem bez niespodzianek byłby Fischer, który jest normalnym porządnym katalogowym modelem z górnej półki klasy średniej.

Weź 167cm i będzie na bank lepiej niż ten Rossignol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...