Jump to content

Z Warszawy wyjazd na weekend na narty np.: Szczyrk, Wisła są chętni?

Recommended Posts

tak jak w temacie rano w sobotę wyjazd, powrót w niedziele po nartach, 1 nocleg do ogarnięcia i zrzutka na paliwo :) 

w najbliższy weekend: 15-16.01.2022 chętnie się wybiorę, czy może ktoś jeszcze??? 

Edited by witek_w2

• witek_w2 changed the title to Z Warszawy wyjazd na weekend na narty np.: Szczyrk, Wisła są chętni?
31 minut temu, Gabrik napisał:

Sobota+niedziela fajniej, z tym, że jestem antyszczyrkowski :). Natomiast każdy wariant do rozpatrzenia .

Bardzo polecam Szczyrk👍 tylko jak już wiele razy pisano trzeba zrobić to  sposobem  TMR połączyć z COS 😏 lepszych, dłuższych i tak różnorodnych tras ciężko szukać w Polsce , faktem jest że Słowacy podejściem do nartowania mnie wq...m i w ostatnich latach  rzadko tam bywam 

49 minut temu, Gabrik napisał:

Sobota+niedziela fajniej, z tym, że jestem antyszczyrkowski :). Natomiast każdy wariant do rozpatrzenia .

Dopóki nie dopakuje śniegu na Pilsko, to dla mnie jest tylko opcja Szczyrk i Czantoria

Na Czantorii byłem teraz w niedzielę, więc zostaje Szczyrk, tylko już ferie ruszają i nie wiem czy da się tam pojeździć, 30-40 min nie chce mi się stać w kolejkach.

Co do Cosu, jak orczyk nie ruszy, to trochę nuda robić wyprawę na górę, przedostawać tam się dla krótkiego krzesła, takiego jak wszędzie dookoła w Wisłach itp

• 3 weeks later...