Jump to content

Wyjazd Szczyrk

Giza
 Share

Recommended Posts

9 godzin temu, Giza napisał:

Hejka

Czy ktoś może atakuje Szczyrk

jakieś jednodniowe wyjazdy.
Nigdzie nie mogę znaleść.

Po co chcesz jechać do Szczyrku ? Tam nie ma teraz śniegu. Ośrodek zamknięty. Dopiero otwierają coś od 06 stycznia. 

1 minutę temu, moruniek napisał:

Po co chcesz jechać do Szczyrku ? Tam nie ma teraz śniegu. Ośrodek zamknięty. Dopiero otwierają coś od 06 stycznia. 

Kanapę na Zbójnicką Kopę i trasę 3b. U mnie plany uległy zmianie ze względów covidowych, ale od 7 i tak musze być w Szczyrku, najwyżej zostanie rower.

5 minut temu, kordiankw napisał:

Kanapę na Zbójnicką Kopę i trasę 3b. U mnie plany uległy zmianie ze względów covidowych, ale od 7 i tak musze być w Szczyrku, najwyżej zostanie rower.

Witek, 

trzymają śnieg w kopach, tak żeby nawet na skiturach nie dało się podejść. Jak przyjedzie tłum na 6-9 to faktycznie zostanie rower. Dziś w Krynicy na wieczornej już dużo Warszawy. Ja czekam na modernizację COS-u, wtedy przeproszę się ze Szczyrkiem, bo trasy narciarskie naprawdę mają piękne. 

1 minutę temu, moruniek napisał:

Witek, 

trzymają śnieg w kopach, tak żeby nawet na skiturach nie dało się podejść. Jak przyjedzie tłum na 6-9 to faktycznie zostanie rower. Dziś w Krynicy na wieczornej już dużo Warszawy. Ja czekam na modernizację COS-u, wtedy przeproszę się ze Szczyrkiem, bo trasy narciarskie naprawdę mają piękne. 

Też na to czekam, tym bardziej, że do COS nawet nie muszę odpalać auta, mogę podejść pieszo. Muszą jeszcze wybudować gdzieś zbiornik na wodę do naśnieżania przede wszystkim dołu, bo te rury które poprowadzone są od Żylicy wzdłuż ul. Uzdrowiskowej to nie za grube i pewnie nie są wystarczające by szybko i efektywnie pozwolić na naśnieżenie ośrodka. Na kaskadzie wystawionej na oddziaływanie wiatru i słońca, też przydałoby się wydajne naśnieżanie. 

• Like 1
  • Thanks 1

W dniu 4.01.2022 o 20:14, moruniek napisał:

Ośrodek był otwarty, przez chwilkę zamknęli gdyż warunki pogodowe się zmieniły i na nowo otwarty.Niestety źle przygotowane trasy ponoć, kupa kamieni a przy słynnym łączniku  z droga tragedia. Ludki się żalą na zniszczenie sprzętu przez kamienie na FB.Mimo wszystko chętnie śmignę

11 minut temu, Giza napisał:

Ośrodek był otwarty, przez chwilkę zamknęli gdyż warunki pogodowe się zmieniły i na nowo otwarty.Niestety źle przygotowane trasy ponoć, kupa kamieni a przy słynnym łączniku  z droga tragedia. Ludki się żalą na zniszczenie sprzętu przez kamienie na FB.Mimo wszystko chętnie śmignę

Ale co było otwarte ? 1 i Zbójnicka Kopa ?

2 minuty temu, moruniek napisał:

Ale co było otwarte ? 1 i Zbójnicka Kopa ?

Od 8.01 też czwórka, Trójka pomimo, ze oficjalnie zamknięta cieszyła się większym powodzeniem niż czynna jedynka, na której warunki były bardzo dobre, tylko trzeba było mieć ostre narty.

• Like 1