Jump to content

Szwajcaria z Wrocławia 11-16.03

Recommended Posts

Taki plan: Wyjazd: w najbliższy piątek (12.03) z Wrocławia Powrót: późnym wieczorem we wtorek (16.03) Cel: chyba Davos (miała być Arosa/Lenzerheide ale z uwagi na Puchar Świata w poniedziałek i wtorek nie będzie działać duża część wyciągów po stronie Lenzerheide i nie będzie połączenia między Arosą a Lenzerheide). Nie upieram się przy Davos, można pomyśleć na inną destynacją. W każdym razie 4 dni jeżdżenia Mam jedno lub dwa miejsca w samochodzie i na kwaterze. Prognozowane koszty: dojazd - między 350 a 400 zł za osobę noclegi - między 600 a 800 zł za osobę (jeszcze nie rezerwowałem, ale booking, interhome i airbnb mówią, że trzeba się liczyć z takimi kosztami) karnet na cały region Davos - 258 CHF jedzenie - każdy we własnym zakresie   W Davos aktualnie chodzą wszystkie wyciągi i 98 % tras. Byłem tam w grudniu i z przyjemnością wrócę. Zwłaszcza, że teraz są otwarte te części Davos-Parsenn i Jacobshorn, które w grudniu były pozamykane. Pozdrawiam

Pozwolę sobie zaaktualizować - wyjazd jednak w piątek 12.03 więc czterodniówka.

Znajomi powynajdywali sobie różne wymówki w stylu turniej tenisa, operacja, aktualny pobyt w CH i moje ulubione - opieka nad czworonogami podczas wyjazdu pozostałych domowników do Egiptu :)

Na chwilę obecną jestem sam i mam 2 miejsca wolne w samochodzie.