Skocz do zawartości

GRINDELWALD, WENGEN or MÜRREN czy warto kupić karnet na całość


janio66

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem warto, gdyż samo Grindelwald + Wengen to trochę zbyt mało jak na 6 dni jazdy. Zawsze jak byłem zawodowo to mieliśmy jako biuro karnety na całość, przy czym za zupełnie inne ceny niż to co podają w regularnej ofercie. Ceny przyprawiają o zawrót głowy: normalny 6-dniowy skipass odpowiednio:

a) Murren-Schilthorn - 314 CHF - tam jest na dwa dni jazdy na upartego;

b.) Grindelwald-Wengen - 324 CHF - tego jest ze 2 razy więcej niż Murren-Schilthorn, więc jak tylko pogoda pozwalała przeważnie robiłem z grupą 4 z 6 dni;
c) cały Jungfrau - 385 CHF - naprawdę zbójecka cena, ale moim zdaniem mimo wszystko warto dopłacić 61 CHF żeby zobaczyć coś więcej. Okolice Schilthornu są niesamowicie malownicze i całkiem inne niż wielkie przestrzenie pomiędzy Kleine Scheidegg a Mannlichen. Gdybym musiał się ograniczać to oczywiście lepiej wziąć karnet Grindelwald-Wengen - dużo więcej jazdy niż wersja a).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za informację
Ceny karnetów cholendarnie drogie ale cóż zdecydowanie na cały region zamawiam 385 chf
Gdyż na tą chwilę nie ma alternatywy

Jestem obecnie na miejscu i zdecydowanie polecam karnet na trzy ośrodki ,za czterodniowy karnet zapłaciłem 250 franków ,jest nas tutaj spora ekipa więc chyba załapaliśmy się na karnet grupowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zwykły komin lub cokolwiek zasłaniające twarz. W Grindelwald Terminal przy wejściu do gondolki jest sklep coopa , gdzie można kupić coś do picia , czy jedzenia i zjeść/wypić w cieple na ławeczce - alternartywa dla zamkniętych w środku knajp.

ok dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...