Skocz do zawartości

Orwell czyli Google Maps Timeline :)


a_senior

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne wielu z Was to zna. Jeśli mamy konto w Googlu, smartfon z zalogowanym kontem Googla, to automatycznie robi nam się oś czasowa. Dokładna dokumentacja tego gdzie bywamy z ewentualnymi zdjęciami, które robimy. Google rozpoznaje czy idziemy czy jedziemy na rowerze czy samochodem. Podaje ile km zrobiliśmy, itp. Od czasu do czasu Google podsyła nam mail zachęcający do obejrzenia. Dziś zerknąłem i poczułem... oddech Orwella. Mimo wszystko nie wyłączę tej funkcji.

 

Google też się myli. Na szczęście. Oto zrzut ekranu z jednego dnia pobytu w Saalbach. Rzekomo przejechałem na rowerze ponad 31 km. Tyle że ja tam na rowerze nie jeździłem. Google pomylił rower z nartami.

 

Przechwytywanie.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne wielu z Was to zna. Jeśli mamy konto w Googlu, smartfon z zalogowanym kontem Googla, to automatycznie robi nam się oś czasowa. Dokładna dokumentacja tego gdzie bywamy z ewentualnymi zdjęciami, które robimy. Google rozpoznaje czy idziemy czy jedziemy na rowerze czy samochodem. Podaje ile km zrobiliśmy, itp. Od czasu do czasu Google podsyła nam mail zachęcający do obejrzenia. Dziś zerknąłem i poczułem... oddech Orwella. Mimo wszystko nie wyłączę tej funkcji.

 

Google też się myli. Na szczęście. Oto zrzut ekranu z jednego dnia pobytu w Saalbach. Rzekomo przejechałem na rowerze ponad 38 km. Tyle że ja tam na rowerze nie jeździłem. Google pomylił rower z nartami.

 

attachicon.gifPrzechwytywanie.JPG

 

Mój pyta o opinie o knajpach z dobrym żarełkiem przy okazji pobytów w różnych miejscach, choć nie zachodziłem do tych knajpek. Ale widać wie, że lubię dobre papu :)

Wiem, że jestem śledzony, ale nie jestem agentem Tomkiem i zwisa mi to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...